Şimdi Ara

Turk.net altyapı sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Düşük ihtimal, bölgenizde kapasite sorunu olabilir.

Sonuç alamazsanız farklı iss ye geçip bakmanız lazım.

Sorun çözülüyorsa Türknet; çözülmüyorsa Telekom kaynaklıdır büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme: Aylardır inkar etmelerine rağmen sürekli destek kaydı/arıza kaydı ve aramalarımıza istinaden bugün akıllarına esip kendi ekiplerinden birini yolladılar. Port patlamış altyapım 60 destekliyormuş ama ben 30 alıyormuşum. Allah Allah, bak sen şu işe(!). Ben aylardır ne anlatıyorum size? Hadi müşterinize inanmıyor güvenmiyorsunuz, Türk Telekom ekiplerine de mi güvenmiyorsunuz? Madem kimseye güvenmiyorsunuz kendi ekibinizi yollamak çok mu zor? Aylardır beni mağdur etmenize gerek var mıydı? Hadi hiç bir şey yapamadınız hiç mi düşünmediniz geçmiş kayıtlarınıza bakmayı? Eğer baksaydınız "Biz bu eve daha önce 65 mbps vermişiz şuan nasıl 35 mbps'e düştü" diye sorardınız kendinize. Yani sorunun tespiti için bu kadar yöntem varken farkedilmemesinin mümkün olmadığını düşünüyorum ve bu yüzden artık aklıma başka şeyler geliyor.

Evine TürkNet bağlatmayı düşünen arkadaşlar için bu konu fikir kaynağı olsun.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sayın Türknet; ozturk.b arkadaş konuyu açalı 1 ay olmuş, sorun devam ediyor. Altyapı sorgu da 60 çıkarken 35 alması normal mi? Portu sorunluysa port değişimi yapılması gerekmez mi? Gigafiber kutusu takılmış ondan da faydalanamıyor. Pes vallahi!

400 TL ver, alman gereken hızı da alama. Vallahi pes!

• ozturk.b O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Destek kaydınızı kontrol ettiğimde ekipler port değişimi gerektiğini iletmiş. Önceliğiniz için net uzmanımıza bilgi verdim. Sizinle iletişime geçecek.

Düzelteceğiz dediniz bu seferde 35'ten 31'e düşürmüşsünuz. 🎉🥳🎉

Merhaba, aktif kaydınız üzerinden bilgi vermenizi rica ederim. Ekiplerimiz kontrol ederek detayları sizinle paylaşacaktır.

Aktif kaydımın üzerinden bilgi verince takıyor musunuz ki oradan bilgi vereyim

Merhaba, uzmanlarımız gerekli kontrolleri sağlamaktadır.

İnternet hızımın her geçen gün düşmesinden belli oluyor.

Hız sorunu için uzmanlarımız hat değerlerinizi kontrol edecektir. Aktif kaydınız varsa, bilgi vermenizi rica ederim.

Aylardır hat değerlerimi kontrol ediyorsunuz zaten. Belki birinde hat değerleri düşük olurda suçu müşteriye atarız kafasındasınız. TurkTelekom personellerini eve yollaya yollaya artık ahbap olduk. Hala aktif kayıt diyorsunuz. Açtığım o kadar aktif kayıt çözüm oldu mu? Benim hat değerlerimi kontrol etmeyin çözüm üretin. Hâlâ hat değerlerinizi kontrol edelim demeye insan utanır azıcık. Çok merak ediyorsanız önceki mesajlarda destek kayıt numarası var. Bulun ordan kontrol edin. Sağda solda reklam yapacağınıza önce doğru düzgün internet sağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturk.b -- 16 Şubat 2024; 12:51:7 >
    Bağlı mesajlar üzerinden kaydınıza ulaştım. İlgili birimlere konuyla ilgili bilgi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 16 Şubat 2024; 13:30:18 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.