Şimdi Ara

'Türk Milliyetçileri Hayır Diyor' Platformu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  'Türk Milliyetçileri Hayır Diyor' Platformu

''Türk Milliyetçileri Hayır Diyor'' platformu, 18 Şubat Cumartesi günü saat 13:00'te Ankara'da gerçekleştirilecek.

• Ülkücüyüm diyenlerin %20 si EVET diyecek.
    Ülkücü olanların tamamı ise HAYIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 15 Şubat 2017; 23:5:9 >
  • "Milliyet" denen kelime mi kaldı Türkiye?

Aha bu konuyu da baltaladım
  • murat204 M kullanıcısına yanıt
    Sen çıldırmaya devam et. Resimdeki adamların bir tanesinin bile kültürel birikiminin %10 una erişebilirsen kendimi sınırsız banlatıcam zaten. (Bu mentalitedeki adam hiç bir zaman erişemez zaten.)

Gerçekten o resimdeki adamlar acayip değerli insanlar. Devletin üretim ekonomisine geçip teknolojiye, bilime yatırım yapması ve şu islamcıları beslemeyi bırakıp ağzına tampon tıkaması veya aidsli muz ikram etmesi için neredeyse tek umut.

Bu adamlar da olmazsa ülkeyi genç insanlar yönetmeli. Tabi bizim millette '' sen 80 leri gordun mu ewlad ? '' kafası olduğu sürece gençler de yönetemez.
  • Şu tablodaki şahısları bir arada görmek bana öyle bir umut verdi ki... Aylardır beklediğimiz de buydu. İnşallah BBP, SP ve DP de 18 Şubat'ta katılınca Muhafazakar-Milliyetçi cephenin eksik taşları da oturmuş olacak. Siyonist-Terörist bloğa da iyi bir cevap niteliğinde olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuicklyMove

Sen çıldırmaya devam et. Resimdeki adamların bir tanesinin bile kültürel birikiminin %10 una erişebilirsen kendimi sınırsız banlatıcam zaten. (Bu mentalitedeki adam hiç bir zaman erişemez zaten.)

Gerçekten o resimdeki adamlar acayip değerli insanlar. Devletin üretim ekonomisine geçip teknolojiye, bilime yatırım yapması ve şu islamcıları beslemeyi bırakıp ağzına tampon tıkaması veya aidsli muz ikram etmesi için neredeyse tek umut.

Bu adamlar da olmazsa ülkeyi genç insanlar yönetmeli. Tabi bizim millette '' sen 80 leri gordun mu ewlad ? '' kafası olduğu sürece gençler de yönetemez.

Özellike "milliyetçiğilin buram buram koktuğu bu konuda "Quickly Move" kullanıcı adını kullanan üyenin "murat204"e ayar vermesi "ironik" olmuş!

Do you know Turkish

*
    Ayrıca belirteyim;
    Her ne kadar görüşleri benimle tamamen "zıt" olan insanlara herhangi bir şey beslemiyorum... Bu ülkede beraber yaşadığım; "gerekirse cephede" beraber savaşacağım "kardeşlerim" onlar...

Smiley kullanmaya alışıyorum yavaş yavaş...

Söylediklerim bazen çok aşırı da olsa; anlatmak istediğimi anlatma adına...
    (İfade edemiyorum kendimi başka türlü...)

Aslında bu ülkede yaşayan herkese saygı ve sevgi duyuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat204 -- 15 Şubat 2017; 23:23:29 >

• bu ülkenin en has insanları
  • murat204 M kullanıcısına yanıt
    Vallahi bu nicki ilk koyduğumda kafam bambaşkaydı şimdi bambaşka. Nick değiştirme var mı hiç bakmadım, varsa da değiştirmem artık tanıyan böyle tanıyor.
  • Ülkenin hali böyleyken herkes egosunu bırakıp birleşmeli en azından vatanını sevenler birleşmeli, partiler uymuyorsa ayrı parti kurun ama yine birleşin
  • Yeter artık!!!

Partimi kurarsınız, MHP'de kurultaymı yaparsınız bilmiyorum ama bu milleti lacivertler arasında seçim yapmak mecburiyetinden kurtarın.

Bazı şeylerin değişme vakti geçiyor. Bu sefer tireni kaçırırsak , sonraki sefer kimseyi mutlu etmeyecek!!!
  • parti kurun troll olalım
  • Şu kadro parti kursun Allah aşkına kurtarsın bizi bu rezil partilerden.
  • şener şen - bahçeli
    arkadakiler ise gerçek ÜLKÜCÜLER !
    https://www.youtube.com/watch?v=Kc0G1rQprU8&feature=share
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.