Şimdi Ara

Türk milli takımı potansiyel olarak barça gerçekte ise sadece bursa spor kadar iyi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncularımız mükemmel ama adam gibi yönetebilen yok. Ülkeye teknik direktör lazım.

• Mükemmel mi Yunus Mallı Hakan Çalhanoğlu dışında muhteşem kelimesini yakıştırambileceğim kimseyi görmüyorum ben
  • Pembe Panter - Wonderkid emre - Çemkiren şuko - Emek hırsızı tosun aklıma gelenler bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Mükemmel mi Yunus Mallı Hakan Çalhanoğlu dışında muhteşem kelimesini yakıştırambileceğim kimseyi görmüyorum ben

Emre Mor'un nesi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Mükemmel mi Yunus Mallı Hakan Çalhanoğlu dışında muhteşem kelimesini yakıştırambileceğim kimseyi görmüyorum ben

o senin görüşün birader.

kendi görüşün tek doğruymuş gibi konuşmaktan ne zaman vazgeçeceksin.
  • sorunda burda zaten daha birşeyi yok ve kendisi messi ilan edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 10 Ekim 2016; 19:46:54 >
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Benim görüşümmü sonuç ortada değil mi tek suçlu Fatih terimmiş gibi davranmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz

Tek ssuçlu hep mi hoca Pereira vasıfsız İmparator bitmiş Mancini tırt

Yav he he hep hocalar suçlu yeniçerilerin hiç suçu yok zaten

Siz nezaman hataları doğru paylaştırmayı öğrenirseniz(Ki bu hatalırın içinde sizinde payınız var )bende tek doğru benim gibi konuşymam
  • Hakan disinda oyuncu yok

Emre mor henuz islenmemis sahada ayni bruma gibi ne yapacagini bilmiyor

Volkan senmis canermis tolga cigerciymis ozan tufanmis kaan ayhanmis cenk tosunmus senermis geciniz

Hicbiri avrupada oynayamaz

Gorduk caneri turkiyenin en iyi beki interde maca cikamadan dondu

Volkan sen hangi avrupa takiminda oynayabilir

Tolga cigerci dediginiz adam burda iyi 4 ay once vasat bir takimda yedekti avrupada bir anda evrim mi gecirdi de ust duzey oldu

Kaan ayhan avrupada 2.ligde oynuyor

Cenk tosun bjk de begenilmiyor hangi avrupa takiminda oynayacak

Arkadasin dedigi gibi hakan yunus emre mor disinda bizim lig disinda oynayabilecek oyuncu yok

Kendi coplugunde oterler ancak ama disarda ve uluslarasi arenada oynayamazlar oynayamiyorlar da

Bir nihat kahveci yok takimda

Bir tuncay sanli yok

Bir emre belezoglu yok

Bir hamit altintop yok(bayern shalkeli donemi)

Bir okan buruk tugay kerimoglu hakan sukur umit davala yildiray basturk yok

Daha once basariyi bu oyuncular getirdi

• Potansiyel olarak GS, BJK,FB ; performans olarak TS.
  • Bize 2 tane saplayıp şut çektirmeden yollayan İzlanda'nın kadrosuna hiç baktın mı ? Çoğu 2. lig topçusu.

Arda Töre Burak vs. varken de top oynamıyorduk. Avrupada oynayan topçularla ilk 11 dizsen bile iyi oynayamayız.

Ne taktik var ne motivasyon var. Her maç ilk 11 değişiyor. Avrupanın en değerli 12.ci milli takımıyız ama İzlanda kadar oynayamıyoruz. Kadroda sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Bize 2 tane saplayıp şut çektirmeden yollayan İzlanda'nın kadrosuna hiç baktın mı ? Çoğu 2. lig topçusu.

Arda Töre Burak vs. varken de top oynamıyorduk. Avrupada oynayan topçularla ilk 11 dizsen bile iyi oynayamayız.

Ne taktik var ne motivasyon var. Her maç ilk 11 değişiyor. Avrupanın en değerli 12.ci milli takımıyız ama İzlanda kadar oynayamıyoruz. Kadroda sorun yok.

Milli takim hicbir zaman top oynamadi

Hep mi teknik direktorlerde suc

Ersun yanal fatih terim senol gunes hidink abdullah avci

Hangisi kotu teknik adam

Kabul edin artik oyle ahim sahim bir milli takimimiz varmis gibi surekli her gelen adami yiyoruz

2002 de iyi bir jenerasyon vardi o da gecti gitti

Kabullenin artik

Futbolcularimizin bu altyapiyla kosova san marino vs disinda kolay yenebilecegi takim yok

Nasilki afrika takimlarida kadro olmasina ragmen misir onlari tokatliyorsa

Oyun disiplini anlaminda avrupanin afrikasiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 11 Ekim 2016; 16:23:34 >

• konuyu açan arkadaş ile aynı görüşteyim. Yetenek olarak Milli takımın seviyesi ilk 20'dir. Ama yönlendiren kötü. Fatih Terimin taktik bilgisi gazlamaktan geçer. Bunu ben değil Maldini söylüyor. Yıllardır aynı. Bağır,çağır,küfret, oyuncuyu korkut o şekilde potansiyelinin üstüne çıkıp gelişmesini sağlamaya çalış.
    1. olarak Milli takımın kadrosu 1 veya 2 oyuncu dışında değişmemesi gerekir.
    2. olarak Kulüplerinde çok başarılı olupta mill formayı göremeyenler var.(Yalçın Ayhan gibi) Bu adamları şuan küstürmekten başka birşey yapmıyoruz. Oyuncuları teşvik etmeliyiz. Adam ligin 27-28. haftasından sonra kulübün düşme-şampiyon olma gibi durumu yoksa yatışa geçiyor. Geçmesin hedefi olsun. Milli takıma girebilmek için çırpınsın. 34. hafta 90. dakikada bile amacı uğruna oynasın.
    3.Taktiği oturtup o taktikle devam edilmeli. 4-6-0 gibi rezil bir sistem ile İzlanda gibi bir takıma oynamak nedir? Amacı olmayan sistemle geçen sene adamlardan 3 yedik, aynı taktik aynı takıma aynı sahada 0 şut ile 2-0 mağlup olduk bu sefer. Bu Israr niye?. Aynı şeyi 2 kez yapınca hata olmaktan çıkıyor. Bu intihar! Bana göre oyuncuların yetteneklerini göz önünde bulundurarak 4-2-3-1 üzerine gidilmelidir sistem.

Volkan Babacan(Onur)
    GG(Şener)-Serdar Aziz(Yalçın)-Hakan B.(Ahmet Ç.)-Caner(İsmail)//

--------Ozan T.--------Ozi------(Mehmet Topal,Nuri,Selçuk İnan)

Töre,Emre Mor,Yasin-----------HakanÇ.------------Arda,Olcay,Volkan Şen

------------------Cenk,Burak,Mevlüt,Enes--------------

Yani bakıyosunuz tam bir 4-2-3-1 kadrosu takımımız. Potansiyel olarak bir Belçika,Almanya,Fransa olmasada, Hırvatistan,Çek,Polonya,Galler havasındayız bence. Sadece eksiğimiz özgüven ve taktik. Başımıza takımın üzerinde bir hoca gerekli. İsterim Şenol Hocanın başa geçip takımı dizginlemesini fakat bize lazım. Milli takımın önce hoca ile futbolcular arasını çözmemiz lazım yinede. Onun dışında ne yazsak, ne söylesek boş. Birde para muhabbeti kaldırılmalı. Milli takım dünya kupasını bile alsa prim almamalı. Orada olmak 80 milyonu temsil etmek parayla eşdeğer değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Bize 2 tane saplayıp şut çektirmeden yollayan İzlanda'nın kadrosuna hiç baktın mı ? Çoğu 2. lig topçusu.

Ben de bunu diyorum sürekli. Elit düzeyde kadromuz yok evet ama bu sahadaki oyunu ve alınan sonuçları hakeden bir kadromuz da yok. İzlanda'ya pozisyona girmeden 2-0 maç kaybedecek takım değil bu. Eldeki malzemeden yemek yapmayı beceremeyen, verim alamama ustası baş sorumludur.

• verin aykut hocamı milli takıma emre morla volkan şenle bir kontra atak oynatır ki aklınız şaşar
  • taktigi 'haydi asanlarim, saldirin, alin maci' olan takimdan ne bekliyorsun ki?
  • Hakan Çalhanoğlu diyenlere sadece gülüyorum. Bu kadroda olduğu zaman her zaman milli takım 10 kişi oynamak zorunda kalıyor. Bi frikik olsun da Hakan vursun gol olsun mantığıyla oynatıyorlar bu adamı. Saha içinde varlığı koskoca bir sıfırrrrrrrrrr. Bu adamı savunan bıraksın futbol izlemeyi.
  • Türkiye'de futbolcu yok, futbol oynanmıyor.

• İzlanda topçuları 3.ligde oynuyor belki ama fiziği, kendilerine bakımı bizim dünya starlarından (!) iyi. Bi Fransa 2-3. lig topçularının fiziklerine bakın bide bizimkilerin.

Alt liglere 26 yaş sınırı filan gelmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Hakan Çalhanoğlu diyenlere sadece gülüyorum. Bu kadroda olduğu zaman her zaman milli takım 10 kişi oynamak zorunda kalıyor. Bi frikik olsun da Hakan vursun gol olsun mantığıyla oynatıyorlar bu adamı. Saha içinde varlığı koskoca bir sıfırrrrrrrrrr. Bu adamı savunan bıraksın futbol izlemeyi.

Hakan etkisiz çünkü kanatta oynatılmaya calışılıyor

• Formda bir Bursa milli takımı çok rahat yener.

Başakşehir(Babacan Milli takımda oynasın) Osmanlı falan yenmekle kalmaz rencide eder.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.