Şimdi Ara

Türk Malı Ram Çıktı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
14.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Serhat KARABIYIK

çin malından iyidir mutlaka

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Real_ETA

Abiler adamlara soyle bi mail attım bakalım sonuc noolacak umarım bi işe yarar

"Slm ben donanım haber sitesinin bir uyesiyim. son bir haftadır sitemiz forumlarında şirketinizin urettiği ramler hakkında şiddetli tartışmalar olmakta benim ve arkadaslarınhttp://forum.donanimhaber.com/m_1167749/tm.htm ogrenmek istediğimiz sey bu ramlerin ne kadarını kendiniz uretiyorsunuz bana cevap vererek yada urlsini verdiğim forumumuza post atarak bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Saygılar iyi çalışmalar..."

yav cümle biraz dusuk olmuş ama neyse idare eder

yok mu bir yanıt halen ???

• king ram silikon vadisinde izlemiştim bende ½ 100 yerli malı felan diyoşardı ama ne derece doğru bilemiyorum...bunada şükür olsun
  • [Deleted by Admins]
  • artık tınmıyorlarmı yoksa geriden geriye takip edip sonra mı cevap verecekler orası bilinmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fubo

king ram silikon vadisinde izlemiştim bende ½ 100 yerli malı felan diyoşardı ama ne derece doğru bilemiyorum...bunada şükür olsun

abi ne bu ½ 100... %50 türk malı mı demek... abi diyorum herkese ama umarım bi gün bi bayana rast gelmez.. ama sanırım bayan da buraya takılmaz...
  • BEN KULLANDIM BU BAHSEDİLEN KİNGRAM İ
    ÜZERİNDE 400 HZ YAZIYOR AMA 333 MHZ ÇALIŞIYOR
    O YÜZDEN BUNU YAPSAK YAPSAK BİZ YAPARIZ. BEN TÜRK MALI OLDUĞUNA İNANIYORUM.

O ASLAN RAM OLSUN DİYEN ARKADAŞIMIZ FORUMDAKİ İSMİNİ BİR KONTROL ETSİN.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PCCOMANDER

BEN KULLANDIM BU BAHSEDİLEN KİNGRAM İ

işlemcin ( kaç mhz ) neydi?nasıl anladın 333 (166*2) mhz olduğunu?
  • ASUS P4 P 800
    İNTEL P4 2.8 800 1 MB
  • Yok abi bunlardan bişey olmaz ya daha *ıçlarını kaldırıp bi cvp vermediler bunlar kesin sahtekar...

• BİLGİSAYARI AÇINCA YAZIYOR KAÇ MHZ OLDUĞU BUNU
    FAZLA ALAŞTIRMAYA GEREK YOKKİ.

NE DEMEK İSTEDİĞİNİ TAM ANLAMADIM.
  • quote:

BİLGİSAYARI AÇINCA YAZIYOR KAÇ MHZ OLDUĞU BUNU
    FAZLA ALAŞTIRMAYA GEREK YOKKİ.

NE DEMEK İSTEDİĞİNİ TAM ANLAMADIM.

belki işlemcin amd 2.5 falandır diye düşündüm.o zaman 333 olur .overclock yapmadığın sürecede o değerde kalır.yani belki bilginin az olabileceğini düşündüm.ama değilmiş.neyse anlaşılan bu ürünü almayacağız.
  • bence yüzde beşyüz Türk malıdır.Barutu Biz Bulmadıkmı Yoğurdu,Amelşyat ipliğini,Hatta Uzay aracını,hatta aya çıkılabileceğinide söylemedikmi zamanında ve hatta biz tıptada nice buluşlar yapıp nice ilaçlar üretmedikmi.Yav biz Türküz ya hatta Çinde bizimdi ya ya bırakın şu saçma sapan şeyleri yapabileceklerimiz ortada komplekse girmeden Çağdaş dünya insanı olmak için çalışsak zaten herşeyi Bu ülkede üretmeye gerek kalmaz.Zaten sermayenin dini imanı vatanı olmaz.Bak bizim Kodomanlar nerde ekonomisi zayıf yer var hemen kapatıp bi fabrika kuruyor.Bir market açıyor yani Dünya Ekonomisindeki gücün kadar konuş derler adama.

• arkadaslar boktan cin mallarini her yerde kullaniyoruzda bizimkileri niye kotuluyorsunuz helal olsun adamlara
    uzak dogu mallarina ithalatta innailmaz ek vergiler geliyor adamlar avrupa ulkelerine saglam ihracat yaparlar
    takdir ettim
  • çok ii bravao bise
  • quote:

bende çatır çatır 400 mhz çalışıyor 512 tek kingram sen başka bilgisayarda da dene o ramı onda 400 mhz görüyorsa kendi makinanı git çöpe at nede olsa p4
  • helal
    quote:

Orjinalden alıntı: barış

yerli malı turkun malı herkes onu korumalı :)-

• kardeşim size diyorumki adamlar cıkıpta evet biz yaptık diyemiyo!!!!!!!!!!!!
    daha ne turk malı diyip duruyosunuz

• quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL

quote:

bende çatır çatır 400 mhz çalışıyor 512 tek kingram sen başka bilgisayarda da dene o ramı onda 400 mhz görüyorsa kendi makinanı git çöpe at nede olsa p4

olay yılan hikayesine döndü.400 se güzel ürün ve o fiyata alınır.malın türk malı olması yada olmaması önemli değil çünkü verdiği timing e göre zaten en ucuz ram olur.yani fiyat/başarı bir ürün olur.ve sempron celeron ve çok yüksek overclock yapmıyan amd ciler için en iyi ram tavsiyesi durumuna gelir.77+kdv ya bu boru değil.celeron d yada sempron toplayan birileri de şu ram i alsın da görelim ne nedir ne değildir.
    REAL ETA arkasaşımız çok kasma kendini herhalde mal türk malı değil.adamların servisindeki elemanda biraz maldır.yani olayı büyütme.

• Türkleri küçük görenlere aşağılık kompleksine kapılanlara iki önerim var;
    ya aklınızı başınıza alırsınız birkaç kendini bilmezi baz alıp kendi milletinizi küçümsemezsiniz
    ya da başka ülke vatandaşı olursunuz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.