Şimdi Ara

Türk Malı Ram Çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
14.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: real_jackals

quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL

quote:

Orjinalden alıntı: ilhami

bu ürünü alan kullananlar timinglerini yazabilir mi?

imzamda yazıyor.

vdimm kaç?

512 mb lığının GARANTİ si ne kadar ?
  • 512 mb lığın garantisi 2 yıldı galiba ama tam bilmiyorum

vdimm e şuy anda bakamam arkadaşlar işlemcimi yaktım biraz sıkıntılarım var ama bakınca yazarım ok.
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL

512 mb lığın garantisi 2 yıldı galiba ama tam bilmiyorum

vdimm e şuy anda bakamam arkadaşlar işlemcimi yaktım biraz sıkıntılarım var ama bakınca yazarım ok.

bir ram de nasıl iki yıl garanti oluyor anlamıyorum.millet ömür boyu garanti veriyor.bu kingram de tuhaf yani.
  • Yani değişen birşey yok herhalde yazılanlara göre SIFIRA SIFIR ELDE VAR SIFIR....
  • Daha önceden de ram yapan firma olduğunu duymuştum ama şu anda ne oldu bilmiyorum. Hatta RD ramlerin popüler olduğu zamanlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak555

BU RAMLER MANYAK OC OLUR

çok komik be dostum .. sen yap bakalım ne kadar o/c olacak görelim... hepiniz Türk düşmanı gibi konuşuyorsunuz.. dikkat edin
  • King Ram

İsmini begenmedim. Taklite benzedigi icin benim gozumden simdiden dustu ram. Turk ismi olsaydi daha iyi olurdu...
  • çin malından iyidir mutlaka
  • kalitede ,fiatta,standarta,uyumlulukta,güncellikte bir sorun yoksa taktir etmek lazım .Dünyada bir cok örnegi var hemde dev gibi firmalar yapıyor....
  • yok hayır biz sadece buradan kötüleriz.

ulan bi daha durun şimdi entegre eder sonra kendisini üretir.emeklemeden koşmayı kim becerebilir..
  • RAM-AZAN!
  • [Deleted by Admins]
  • Abiler adamlara soyle bi mail attım bakalım sonuc noolacak umarım bi işe yarar

"Slm ben donanım haber sitesinin bir uyesiyim. son bir haftadır sitemiz forumlarında şirketinizin urettiği ramler hakkında şiddetli tartışmalar olmakta benim ve arkadaslarınhttp://forum.donanimhaber.com/m_1167749/tm.htm ogrenmek istediğimiz sey bu ramlerin ne kadarını kendiniz uretiyorsunuz bana cevap vererek yada urlsini verdiğim forumumuza post atarak bizi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Saygılar iyi çalışmalar..."

yav cümle biraz dusuk olmuş ama neyse idare eder

• [Deleted by Admins]
  • abi 20dkdir bi hareket yok ben kıllanmaya basladım.
  • bende ram çıkarıyorum markası "Hakiki King" yardımlarınızı bekliyorum
  • saat 18:00 oldu nerdeyse adamlarda tık yok artık kimse atıp tutmasın yok aşağılamayalım diye dogru durust bişi yapsalar cıkıp anlatırlardı herhalde...

• abi getir çinden koli koli.. vur üstüne istediğin markayı sat..nooldu kendi imalatımız abi mi oldu şimdi..

eee bunu da yaptıysak bundan sonra ki adım ne? aya mı gitcez?
  • keske anakart da işlemci de uretsek. hiç olmadı fason uretip markamızı bassak..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.