Şimdi Ara

Türk Malı 2017 - Star TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
5.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuncular: Mehmet Ali Erbil , Şafak Sezer , Hasibe Eren , Nergis Kumbasar , Serkan Şengül,Gülhan Tekin,Anıl İlter,Burcu Binici

Yapım: Süreç Film
    Yönetmen:Jale Atabey
    Senarist : Tayfun Güneyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7427 -- 5 Mayıs 2017; 19:8:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 1989 ile 1996 yılları arasında evli kaldığı, kızı Yasmin'in annesi Nergis Kumbasar ile yıllar sonra aynı projede bir araya geliyor. Ünlü şovmen başrolünü Şafak Sezer ile paylaşacağı “Türk Malı Yeni Balya” dizisinde eski eşiyle ilk kez karı kocayı canlandıracak. Yakında çekimleri başlayacak olan dizi Star TV'de seyirciyle buluşacak.

Eski karı koca ilk kez Orhan Elmas'ın yönettiği 1989'da “Sevmek Ve Ölmek Zamanı” filminde başrolü paylaşmıştı. Ünlü senarist Tayfun Güneyer'in yazdığı “Türk malı” dizisinin yeni versiyonunda Şafak Sezer'in canlandırdığı Erman Kuzu'nun Binnur Kaya tarafından hayat verilen eşi Abiye Kuzu ilk bölümde ölmüş olacak.

Şafak Sezer, eve döndüğünde amcasının oğlunun dadısını canlandıracak olan Hasibe Eren'le karşılaşacak. Hasibe Eren son yıllarda “Avrupa Yakası” ve “Yalan Dünya” dizileriyle geniş hayran kitlesine ulaşmıştı.

BİRSEN ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt

Tayfun guneyer varsa kim oynarsa oynasin çöp dizi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7427 -- 26 Nisan 2017; 0:58:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılan hikayesi, aşkım aşkım, beşik kertmesi, türkmalı, baba candır bunların hepsi çöp dizimi gardaş. En bolundan reytingler alan diziler bunlar. Boş boş yorum yapmayı ne çok seviyorsunuz.
  • Saçma sapan bakışmalı diziler yerine Erman Kuzu'yu izlerim daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 26 Nisan 2017; 11:40:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raziel86 kullanıcısına yanıt
    Eskide kaldi artik bu diziler. Baba candir dedigin dizi birebir uyarlama zaten. Tayfun guneyer yilan hikayesi doneminde cok populerdi ama sonradan batirdi. Uyum saglayamadi yeni duzene.

Yukarida yazdiklarindan baska çöp dizilerde yapti keske onlarida yazsaydin adanali,turkun uzayla imtihani gibi. Dizileri sacma sapan olaylar uzerine kurulu. Karakterlerin diyaloglarinda surekli ayni cumleler donuyor. Biri baskasina birsey soyledimi karsidaki onun soylediginin birebir aynisini soyleyip sonuna " mi ? " ekliyor.

Yilan hikayesi guzel diziydi orasi ayri.

• Güzel haber.

• Türk malı oo türk malı yee baba bana para ver baba der neeğ
  • Tayfun Güneyer neden böyle yapıyor ?

Ama doğruya doğru güzel oyuncular var.
  • Hiç bilmiyorum durun tahmin edeyim Akasya Durağı'nı da bu yönetmen mi çekti?
  • Adanalıyı bilmiyordum ama çöp dizi değildi bana göre, türkün uzayla imtihanı konusunda haklısın her yapılan iş cok basarılı olacak diye bir kaide de yok zaten. Bana göre turk malı gelmiş geçmiş en komik güldüren eglendiren turk dizileri arasındadır, konusuda hiç boş değil. Sen nasıl bir konu, kurgu hayal ediyorsun, hangi dizileri yada filmleri seviyorsun cok merak ettim. Hikayesi konusu çok geniş bir dizi arıyorsan One Piece(Anime) izle derim :)
  • Raziel86 kullanıcısına yanıt
    Bir bakiyim hocam dediginiz anime'e. Cok komedi dizisi izlemedim. Leyla ile mecnun,geniş aile,ekmek teknesini cok severdim.Ilk turk mali'nin da ilk sezonunu izlemistim guzeldi o zamanlar. Bu dizininde kadrosu iyi bakalim insallah oncekinin ilk sezonu kadar guzel olur.

• yıl 2017 yeter artık kalite istiyoruz kalite
  • Mehmet Ali Erbil de var oh mis kesin bakarım güzel olacağı kesin zaten

• Leyla ile mecnunu izlemedim ama geniş aile ve özellikle ekmek teknesi bambaşka tabiki, benim gülmem için bir dizide şafak sezerin olması yeterli adamın direk sıfatına bakınca gülüyorum zaten özellikle türk malı dizisindeki yüz ifadeleri çok komik gerçekten. Türk malında ikinci sezonda kadro değişmeyip(işyeri sahneleri ve oyuncuları) aynı kalsaydı bence dahada uzun giderdi dizi. Abiye yetmezmiş gibi birde anasını soktular insanların beyni yandı :D Tayfun Guneyer yaptıgı hatalardan ders cıkarmıştır inşallah. Mehmet Ali Erbil patlama yapabilir uzun zamandır bu tarzda sit-com içinde değildi, en son benim hatırladıgım Aşkım Aşkım dizisini belki bilirsin Durul Bazan, Engin Günaydın vardı. Bu arada Gecekondu programınıda tavsiye ederim izlemediysen eşi benzeri yoktur :)
  • Ramazan ayında mayışan halkın vücut direncini iyice zorlayarak sevap kazandıracak dizi
  • Jale Atabey yönetmen ve Mehmet Ali Erbil var. Kurmayı asla düşünmediğim bir cümleyi kuruyorum; bakılır.
  • Burcu Binici kadroya katilmis.

Cekimler bu pazartesi basliyormus.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.