Şimdi Ara

Türk Malı 2017 - Star TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
5.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fetocu
    Ajan
    15 temmuz
    Hikayelerin gınağa geldi azıcıkta komedi yapın..,

Tekrar olsada erbil var izlenir
    Hikaye farklı olsa bari.
  • Binnur Kaya yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şafak sezerin şahsına her ne kadar antipati duysam da filmlerini ve dizilerini seviyorum eğlenceli oluyor.

Türk malı da komikti sonuçta komedi dizisi ve ben gülüyordum ama binnur kaya olsa daha mükemmel olabilirdi.

Binnur Kaya has oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exi_07

Binnur Kaya yok mu

Sette kavga etmişlerdi. Zaten o yüzden bitmişti dizi. Reytingler iyi olmasına rağmen devam edememişlerdi. O olmadan çok iyi olacağını düşünmüyorum ama Şafak Sezer için izlenebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erman Kuzuyu özlemiştik

Türk Malı 2017 - Star TV
  • Starı Doğuş aldıktan sonra işler güçler kardeş payı başlayıp akasya durağı kaldırılmıştı gelinen noktaya bak vizyon misyon kalmamış

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Aga hikaye farklı olacak büyük ihtimal, stardaki acıklamada yepyeni senaryosu diye yazılmış. Seninde yazdıgın gibi ekranlarda full komedi olan bir dizi olması gerek digerleri cok sıktı artık.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    İşler güçler ve kardeş payını övdünmü, yerdinmi pek anlamayamadım. Yermişssin gibi anlıyorum ama anladıgımı anlamayı kabullenemiyorum :)
  • Binnurla kavga ettiler kadına kafayı yedirmişti...
  • Eski kadro olsa daha iyi olurdu ya... :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raziel86 -- 9 Mayıs 2017; 7:32:58 >
  • Müziği değişmiş sanırım yenisini pek sevmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Müziğin ritmi aynı aslında sadece sözlerde değişiklik yapılmış senaryo ve oyuncular değiştiği için duruma göre uyarlanmış ben beğendim zaten bir rap seven olarak, dizinin müziklerini 'Rapozof' yapıyor bu arada eskisinde oldugu gibi.
  • Daha ilk bölüm yayınlanmadan söyleyeyim Mehmet Ali Erbil çok büyük ihtimal karısını evin seksi hizmetçisiyle aldatan veya aldatmaya çalışan bir adamı oynayacak veya buna benzer bir şey ki Aşkım Aşkım dizisini izleyenler bilir orda da aynı rolü oynamıştı onun senaristi kimdi peki? Tayfun Güneyer. Çekildiği yıl 2001 insan 16 yıl boyunca hala aynı yerden güldürmeye,mizah üretmeye çalışır mı? Tayfun Güneyer ise çalışır.Bu arada Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil dizide bir bölüm konuk oyuncu olarak yer alması için Şener Şen'i aramışlar,hatta yalvarmışlar. Umarım kabul etmemiştir.

Kaynak:https://www.sadecehaber.com/haber/65168/safak-sezerden-sener-sen-itirafi
  • Fragmandan gördüğünü yazmışsın zaten, rol farklı yerlerede kayabilir sonuçta izleyip devamında görmek lazım, şahsen ben sadece hizmetçiye asılma rolunde olacagını düşünmüyorum farklılıklar muhakkak olacaktır.Şener Şen umarım kabul etmiştir onu izleme şansı yakalamak komedi olarak uzun zaman sonra çok güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raziel86 -- 16 Mayıs 2017; 8:47:6 >

• Şener Şen gibi bir ustayı böyle şeylere karıştırmasınlar. Zaten kabul ettiğini de sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Raziel86

Fragmandan gördüğünü yazmışsın zaten, rol farklı yerlerede kayabilir sonuçta izleyip devamında görmek lazım, şahsen ben sadece hizmetçiye asılma rolunde olacagını düşünmüyorum farklılıklar muhakkak olacaktır.Şener Şen umarım kabul etmiştir onu izleme şansı yakalamak komedi olarak uzun zaman sonra çok güzel olacak.

Fragmanı izlemeden yazmıştım ilk tanıtımda hizmetçi kıyafetli bayanı görünce,fragmanı izledikten sonra hizmetçi kıza sarkacağını tahmin etmek çok zor olmasa gerekiki türlüde Tayfun Güneyerin hala aynı yerde kaldığı gerçeği değişmiyor sanırsam en azından bana göre.

• Ekranda komedi eksikliği var sonuçta Tayfun Güneyer nerede kalmış beni pek ilgilendirmiyor, güzel bir kadro var söylenebilecek tüm olumsuzluklara ragmen eglenceli ve komik olacagını düşünüyorum, önemli olan gülüp eglenebilmek.
  • Hasibe Eren fragmanda gördüğüm kadarıyla aynı Avrupa Yakası'ndaki gibi oynuyor jestlerinden bunu anladım.
  • Fragmanı gördüm. Boşa zaman kaybı. Eskisi de rezaletti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.