Şimdi Ara

Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajla oda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 18:26:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

İşyerimdeki bir abinin örneğidir,konu sahibi.Daha 2 yıllık evli gidip 101,facebook sahte hesapla milletin karısına,kızına yan gözle bakıyor.Bu adamlara bişeyinizi emanet etmeyin.Yarı yolda sizi satar

evlendiğinde senin karınaa birileri bakacak. sende başkalarının karısına kızına bakacaksın bakıyorsun. masturbasyon yaparken ne düşünüyorsun. duvarı masayımı. mevzu zaten benim birilerine bakıp bakmamam değil. türk kızlarının oldukça güzel olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

karına yazık diyorum.

haklısında nefis kardeşim işte. Evli yada sevgilisi olupta güzel kız yada yakışıklı erkeğe bakmayan varmıdır. çok az.

Hayır bunun nefisle falan alakası yok senin karakterinde bir kere şerefsizlik yatıyor.Yalandan yok nefismiş yok şeytan dürtüyormuş uğraşma sıyrılamazsın.Evli bir adam karı kız peşinde dolaşırken evdeki karısı gözünün önüne gelmiyorsa kendini kandırmasın hemen ayrılsın.Ne kendisi zaman kaybeder ne de karısı.Umarım çocuğun falan yoktur.Çocukla ayrılması bin kat daha zor olur.Ettiğim küfür için özür dilemeyeceğim lakin sen böyle bir konuyu buraya gelip açmakla hak ettin.Bilmiyorum ne bekliyodun milletin sana gaz verip ''yaparsın abi erkeksin,aldat karını kim bilecek?' deseydik?

• quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

Göz var izan var. Ankara da ki; bu beyaz tenliler nerede? Hepsi kara,kara. Süs köpeği gibi ortada geziyorlar. Ve üstelik sen nasıl bir a- damsın? Evli olmana rağmen, yaptığın ve söylediğin şeye bak.

bekar olunca başkasının karı kızına bakma serbestmi. karı ya kıza bakmayan gaydir açık net. illaki seninde kendine göre beğendiğin baktığın kızlar vardır. hepsi kara kara dediğine göre baya bakmışsın. ama nerde o kara kızlar ben hiç görmüyorum. sincanda felan kalmıştır belki bi kaç tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

quote:

karına yazık diyorum.

haklısında nefis kardeşim işte. Evli yada sevgilisi olupta güzel kız yada yakışıklı erkeğe bakmayan varmıdır. çok az.

Hayır bunun nefisle falan alakası yok senin karakterinde bir kere şerefsizlik yatıyor.Yalandan yok nefismiş yok şeytan dürtüyormuş uğraşma sıyrılamazsın.Evli bir adam karı kız peşinde dolaşırken evdeki karısı gözünün önüne gelmiyorsa kendini kandırmasın hemen ayrılsın.Ne kendisi zaman kaybeder ne de karısı.Umarım çocuğun falan yoktur.Çocukla ayrılması bin kat daha zor olur.Ettiğim küfür için özür dilemeyeceğim lakin sen böyle bir konuyu buraya gelip açmakla hak ettin.Bilmiyorum ne bekliyodun milletin sana gaz verip ''yaparsın abi erkeksin,aldat karını kim bilecek?' deseydik?

kardeş benim özel durumum kmseyi ilgilendirmez. konu kızların güzel olduğu. bakıyorum ama aldatmadım. istesem çok rahat yapabilirim. babanla bi çık kızlaya yada bi alışveriş merkezini felan. kaç hatunu süzecek çaktırmadan. her bakan boşansa zaten dünyada evlilik diye bişey kalmaz. sen ben bakmam diyorsan erkeklik hormonun felan bitmiştir farklı eğilimlerin vardır yada başka bi sıkıntın. başka sebebi olamaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

quote:

karına yazık diyorum.

kardeş benim özel durumum kmseyi ilgilendirmez. konu kızların güzel olduğu. bakıyorum ama aldatmadım. istesem çok rahat yapabilirim. babanla bi çık kızlaya yada bi alışveriş merkezini felan. kaç hatunu süzecek çaktırmadan. her bakan boşansa zaten dünyada evlilik diye bişey kalmaz. sen ben bakmam diyorsan erkeklik hormonun felan bitmiştir farklı eğilimlerin vardır yada başka bi sıkıntın. başka sebebi olamaz

Evlendiğin güne lanet ettiğini söylemişsin bir de diyor ''aldatmadım ama istesem yaparım'' Ya csb yazıyorsun ya da harbiden kısırlaştırılması gereken birisin.Biz bakmamayı öğrendik ve şükür erkeklik hormonumuz var.O zaman sen yazın sahile hiç gitme birader.Sırf bikini giyiyorlar diye soyun atılırsın güneşlenenlerin üstüne.

• Take That kullanıcısına yanıt
    O zamanda değil. Ayrıca konu buda değil. Konu evli bir erkeğin yaptığı saçmalık. Bunun ''Gay'' olmak ile değil, kişilik olgusu ve senin düşüncenle alakası var. Kafanda kurguladığın ve hoşlandığın karşı cinsi beğenme meselesi başka. Ayakta dikilip kızı, kadını kesme meselesi başka. Ayrıca bunun uzunca bakmakla alakası yok. Alışveriş yaparken, mecburen etkileşimde oluyorsun. Yada işin gereği. Sadece Sincan da değil. Yenimahalle de, Keçiören de, Mamakda da, Çankayada da, Polatlıda da, Pursaklarda da hep aynı. Çünkü Ankara milleti esmer. Ha tabi ki Ankaralı olmayanlarda var. Doğal olarak Kırıkkaleli,Çankırılı,Kırşehirli, Yozgatlı ve Bolulu dolu olduğu için sen onları Ankara sanmışsındır.
  • Ayni dusunceni birde esin soylese tepkin ne olurdu.?

Senin gozun boyle disarda ise neden evlendin o zaman yazik deilmi hayat arkadasina.Sen evliligi oyuncak gordugun icin o makyaj guzelleri sana o sekil gorunuyor.Emin ol bi tas corba pisiren bi esin var ise o en buyuk guzellikdir.

Senin gbilere evlilik cok.Senin çapın evliligi kaldirmaz bu kafayla gdersende yuvan dailir.Yazik ki o kadina senle evlenmis.

• Hayatımda hiç kaba tabirle "karı-kız ayarlıyayım" diyerek dediğin gibi ava çıkmadım. Bekarım ve bu şekilde "avlanmayı" da ilerisi için düşünmüyorum. Bir kızın çok güzel olması yerine yanıma yakışacak kadar güzellikte olması ama karakterinin iyi olması tercihimdir. Evli olduğunu söylüyorsun, madem evlendin eşini de zamanında sevmiş olman gerekir ki evlendiniz diye düşünüyorum. Seven insan için dünyanın en güzel kızı sevdiği kızdır. Başkasının ne olduğu umrunda bile değildir (en azından benim için öyle). Burda kendi azgınlığını örtbas etmek için de millete gay yakıştırması yapma. Umarım yazdıkların csb dir. Yoksa eşin adına üzücü bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk kızları kendine biraz daha bakmaya başladı.Aynanın karşısına geçer oldu anlayacağın ama saatlerce aynaya bakacağına biraz daha kitap okusalar daha iyi olur.Kızların davranışlarından bıktım.Hep kendini beğenmiş her şeyi bilen tavırlar...
  • evli erkekler bekar erkeklerden daha çok dikkat kesilir kızlara
    zaten az biraz gözlem bunu anlarsınız
    ama sanmayınki kadınlar farklı evli kadınlarda yakışıklı birini görünce gözleriyle soyuyorlar
    ama gelelim asıl mevzuya dış guzellik iyide iç guzellik mevzusuna gelince işler değişiyor tab
    yani dışardan çok hoş olan kızlar bazende çok pis çıkabiliyorlarda
    zaten ne demişler davulun sesi uzaktan hoş gelir ama yaklaştıkça kuru gürültüye dönüşür olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

O zamanda değil. Ayrıca konu buda değil. Konu evli bir erkeğin yaptığı saçmalık. Bunun ''Gay'' olmak ile değil, kişilik olgusu ve senin düşüncenle alakası var. Kafanda kurguladığın ve hoşlandığın karşı cinsi beğenme meselesi başka. Ayakta dikilip kızı, kadını kesme meselesi başka. Ayrıca bunun uzunca bakmakla alakası yok. Alışveriş yaparken, mecburen etkileşimde oluyorsun. Yada işin gereği. Sadece Sincan da değil. Yenimahalle de, Keçiören de, Mamakda da, Çankayada da, Polatlıda da, Pursaklarda da hep aynı. Çünkü Ankara milleti esmer. Ha tabi ki Ankaralı olmayanlarda var. Doğal olarak Kırıkkaleli,Çankırılı,Kırşehirli, Yozgatlı ve Bolulu dolu olduğu için sen onları Ankara sanmışsındır.

yani doğru söylüyorsun kardeşimde işte testesteron biraz fazla sanırım. ondan beynimle düşünemiyorum bu konuda sadece bi durum tespiti yapmıştım ama konu bana evliliğime felan döndü. kızlarımız güzel ama. kimse çirkin kezban felan demesin hatunlara. kara kızlar dışarı çıkmıyor galba çünkü iç görmüyorum

• Türk kızı vücudu= 20'li yaşlara kadar metabolizmasına bilinç dışı güvenir, yiyom yiyom hiç bir şey olmuyo yheaaaa.. sonra bir gün halterciye dönünce de mevcut koca adayının aklını çeler ve evlenir...

bugün salonlara gelin acaba kaç tane dişi spor yapıyor? yapanların da fizikler leş, iki ayda pes edip bırakıyorlar...

Türk kızlarının ata sporunu yazmayı unutmuşum, program şu

3x12 instagram
    3x12 börek
    3x12 telefonda oyalanma
    3x12 makyaj
    3x12 face
    3x12 twitter
    3x12 trip kasma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 11 Şubat 2018; 13:26:38 >
  •  Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi

Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi

Buyrun konu ısınsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Ayni dusunceni birde esin soylese tepkin ne olurdu.?

Senin gozun boyle disarda ise neden evlendin o zaman yazik deilmi hayat arkadasina.Sen evliligi oyuncak gordugun icin o makyaj guzelleri sana o sekil gorunuyor.Emin ol bi tas corba pisiren bi esin var ise o en buyuk guzellikdir.

Senin gbilere evlilik cok.Senin çapın evliligi kaldirmaz bu kafayla gdersende yuvan dailir.Yazik ki o kadina senle evlenmis.

valla kardeşim işte flört aşamasında gözüm başka birşey görmüyordu. ama aşk bitiyor. heyecan felan kalmıyor. herkes yapamazssın evlilik san göre değil diye uyardı . ailem arkadaşlarım hatta o zamanki patronum. ama dinlemedim. sanırım onlar beni benden iyi tanıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: murtyd

Hayatımda hiç kaba tabirle "karı-kız ayarlıyayım" diyerek dediğin gibi ava çıkmadım. Bekarım ve bu şekilde "avlanmayı" da ilerisi için düşünmüyorum. Bir kızın çok güzel olması yerine yanıma yakışacak kadar güzellikte olması ama karakterinin iyi olması tercihimdir. Evli olduğunu söylüyorsun, madem evlendin eşini de zamanında sevmiş olman gerekir ki evlendiniz diye düşünüyorum. Seven insan için dünyanın en güzel kızı sevdiği kızdır. Başkasının ne olduğu umrunda bile değildir (en azından benim için öyle). Burda kendi azgınlığını örtbas etmek için de millete gay yakıştırması yapma. Umarım yazdıkların csb dir. Yoksa eşin adına üzücü bir durum.

tabi kardeşim hemde çok aşık oldum. neler yaptım anlatsam roman olur. ama aşk meşk 3 bilemedin 5 ay sürüyor sonra gerçeklerle yüzleşiyorsun.ilk zamanlar gözün başka birşey görmüyor ama daha sonra yavaş yavaş dışarı doğru kayıyor bunu yaşamadan bilemiyorsun. sonra ani bi karar alıp mantığı bırakıp evleniyorsun. ondan sonra işin içinden çıkamıyorsun. azgınlık derken hormonel bişey belki bende fazladdır yada hastayım bilemiyorum. iş ev yaparsam sıkıntı yok ama şöyle biraz gezeyim ortalığa çıkayım dediğim zamanlar pskolojim bozuluyor. bide üstüne üstlük onlarda bana bakıyor. hani dikkat çekmeyen bi tip olsam belki fazla takmam kafaya. onlarda erken evlendin pohmu vardı der gibi bakıyor bana

• Take That kullanıcısına yanıt
    Hanımını artık arzulamıyormusun?

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Hanımını artık arzulamıyormusun?

kardeş o kadar özele girmesek. mevzu benim evliliğim değil. farz edinki bekarım. tespitim sence doğrumu yanlışmı. kızların güzelleşmesi hakkında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.