Şimdi Ara

Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çağ değişiyor yeni nesil daha düzgün genetiklere sahip doğruama fazla bakmanı önermem yenge gözlerini oymasın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagineod

Hadi hormonlarının etkisidir kız güzelse bakarsın ama vücudu inceleyecek tipte bir herifsen Allah eşine yardım etsin.

incelemene gerek yok zaten gözüne sokuyorlar. sütyeni donu ortada çoğunun hadi seni geç baban hiçmi bakmıyor. bende annene allah kolaylık versin mi deyim. ben gene güzellere bakıyorum. hiç ayırd etmeden bakanlar var
  • Csb degilse keşke karın seninle evlenmeseydi. Evlendiği güne ne kadar lanet etse azdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Take That kullanıcısına yanıt
    Seninki bakmayan öte onlarla bisey yaşamak ister gibi geliyor ve çok basit bisey yap,empati kurun.Karın aynı seyleri yapsa,yada karinl başkası bu yazdıklarını düşünse ne yapardin..

Konu csbdir ya da değildir ama böyle insanlar var.böyle bi gözünüz disarda olucaksa zaten evlenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 10 Şubat 2018; 23:45:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

karına yazık diyorum.

Katılıyorum bu yoruma ama gerçek olsaydı. Bence bu eleman csb yazıyor.

Bi ara avrupaya iltica edicem diye saçmalıyordu
  • quote:

Seninki bakmayan öte onlarla bisey yaşamak ister gibi geliyor ve çok basit bisey yap,empati kurun.Karın aynı seyleri yapsa,yada karinl başkası bu yazdıklarını düşünse ne yapardin..

Konu csbdir ya da değildir ama böyle insanlar var.böyle bi gözünüz disarda olucaksa zaten evlenmeyin.

kardeşim insanların düşüncesine ket vuramazsın. karın da olsa kim ne düşünüyor bunu hiç bir zaman gerçek anlamda bilemezsin. Ama güzel hatuna bakmayan süzmeyen yalan söylüyodur. yada testesteron hormonu %1 felandır. erkeğin doğasında var. dünyanın en güzel hatununada sahip olsan gözün başka hatunlarda olur. aksi yorum yazan ya birşey yaşamamıştır çok saf temiz duygular yaşıyodur. bende daha hiç kız arkadaşım yokken , allahım bi hatunum olsun başka birşey istemem diyordum. Konu zaten bu değil. Kızların çok güzelleşmesi. ve bu kesinlikle ÇSB değil. kör olmak lazım görmemek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

karına yazık diyorum.

Katılıyorum bu yoruma ama gerçek olsaydı. Bence bu eleman csb yazıyor.

Bi ara avrupaya iltica edicem diye saçmalıyordu

evet hala avrupaya gitmenin yollarını araştırıyorum da bunun kızların güzelleşmesiyle alakası ne onu anlamadım. ilticadan önce nizami nasıl gidebilirim onu düşünüyorum. Geçen biri ilan verdi hollandada inşaat için. düz amele olarak çalışırım dedim ki burda aç kalsam yapmam o işi. adam kimlik fotokopisi sicil kaydı felan istedi. tamam götürücez dedi sonra yok oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 10 Şubat 2018; 23:53:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okidokiyo

Csb degilse keşke karın seninle evlenmeseydi. Evlendiği güne ne kadar lanet etse azdir.

evlen senide görelim. bakmam diyen yalan söle kardeşim. en gözü dışarda olmayan hatun bile çok yakışıklı bi erkek görse şöle bi süzer
  • adam haklı o kadar güzel kız var ki her dışarı çıktığımda 5,6 kişiye aşık oluyorum keşke tipim boyum posum düzgün olsaydı ya neden be allahım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivo

adam haklı o kadar güzel kız var ki her dışarı çıktığımda 5,6 kişiye aşık oluyorum keşke tipim boyum posum düzgün olsaydı ya neden be allahım

haklıyım kardeş. bugün kızlaydaydım. dikildim 2 3 saat. ben deyim 500 sen de 1000 o kadar taş gibi hatun gördüm. gördüklerimde mankenlere dizi oyuncularına felan 5 basacak cinsten. türk kızı çirkin diyen yada ben bakmıyorum diyen ağır eziktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

quote:

Orijinalden alıntı: Ivo

adam haklı o kadar güzel kız var ki her dışarı çıktığımda 5,6 kişiye aşık oluyorum keşke tipim boyum posum düzgün olsaydı ya neden be allahım

haklıyım kardeş. bugün kızlaydaydım. dikildim 2 3 saat. ben deyim 500 sen de 1000 o kadar taş gibi hatun gördüm. gördüklerimde mankenlere dizi oyuncularına felan 5 basacak cinsten. türk kızı çirkin diyen yada ben bakmıyorum diyen ağır eziktir.

ankarayı bilmiyom da ist izmir falan buralar çok iyi ankara'dan daha iyidir. yakışıklı doğmak vardı

• O kızılay hangi kızılay kardeş Ankaradaki kızılayı diyorsan öyle birşey yok. Çoğu leş yine.
    Ha makyajla açık giyinmekle dikkati başka yerlere falan çekiyorlar öyle olunca sen güzel sanıyorsan o ayrı.
    Türk kızı aynı türk kızı nasıl değişmesini bekliyorsun ?
  • Take That kullanıcısına yanıt
    Görende sanacak Barbara palvin gormus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kimsede dememişki

NO SS NO GÜVEN

Forum bitmiş

• quote:

karına yazık diyorum.

+1 bende bunu dicektim

• YOUTUBE MAKYAJ KANALLARININ SAYISI ARTTI ONDANDIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: QaraxanUluturk

O kızılay hangi kızılay kardeş Ankaradaki kızılayı diyorsan öyle birşey yok. Çoğu leş yine.
    Ha makyajla açık giyinmekle dikkati başka yerlere falan çekiyorlar öyle olunca sen güzel sanıyorsan o ayrı.
    Türk kızı aynı türk kızı nasıl değişmesini bekliyorsun ?

yav açıklıkla ne alaka kardeş. çirkin çirkindir. açılsada kapansada değişmez. güzelde aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

Görende sanacak Barbara palvin gormus

kardeş hayatın tv internetten ibaret heralde. çık bi dışarı bak o dediğin hatuna taş çıkartacak zibille hatun var. ayrıca dediğin hatun da seksapel 0. çocuksu masumane bir güzelliği var.ama okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Ya kimsede dememişki

NO SS NO GÜVEN

Forum bitmiş

nabim. kızılaya gidip hatunlarımı çekeyim. bacım bi dur foruma foto koyacam deyip
  • Göz var izan var. Ankara da ki; bu beyaz tenliler nerede? Hepsi kara,kara. Süs köpeği gibi ortada geziyorlar. Ve üstelik sen nasıl bir a- damsın? Evli olmana rağmen, yaptığın ve söylediğin şeye bak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.