Şimdi Ara

Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ee resimleri görmedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Ee resimleri görmedin mi?

türkmüydü onlar. rus sandım
  • Take That kullanıcısına yanıt
    Hayır türk. Konu türk kızlar konusu Ankarayı bilmemde İst. böyle kızları düşürmek için cebin sağlam dolu olmalı. Ayrıca altında da iyi araba olmalı. Popoları çok havada.

• quote:

Hayır türk. Konu türk kızlar konusu Ankarayı bilmemde İst. böyle kızları düşürmek için cebin sağlam dolu olmalı. Ayrıca altında da iyi araba olmalı. Popoları çok havada.

bunlar daha çok motor yada instagram hatunu tarifine giriyor. makyaj ve estetik unsurları hakim. benim bahsettiklerim daha naturel.
  • Kara gözlü kara kaşlı birşeyler o kadar güzel değiller

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Alla alla bak merak ettim Bence sende biraz hormonlarda etkili galiba hocam

• Hicte oyle guzellesme falan yok. Siz elizabetten yokluktasiniz bence shjkgd

Belki o çok az olabilir ama gelip de foruma etraf taş kaynıyor diye konu açan da bir tek sen varsındır.

• Sen gerçek aşkı bulmak yerine sadece yetineceğin biriyle evlenmişsin. Bu yüzden içinde hala bir hazımsızlık, kabullenememişlik vs var. Güzünün dışarıda olması da bunun en iyi cevabı tahminen.
  • Makyaj kanallarının açılmasınfan ötürü.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    sen bicepslerini sıkınca kadınların sıraya girmesi lazım reyiz, öyle olmuyor mu?
  • Olm makyaj guzeli yüzde doksanı abartmayın ya az buz da degil deli gibi makyaj yapiyolar dar giyiyolar

• chatlck C kullanıcısına yanıt
    Olmuyor kardeşim cebinde para yoksa bicepsle hesap ödenmiyor

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    alman usulü değil miydi sen mi ödüyorsun hocam
  • Bunun gibisi yine de yok. Evet güzel kızlar var ama hiçbir zaman böylesi gelmeyecek.

Türk Kızlarının Son 2 Senede Aşırı Güzelleşmesi
  • Dış görünüşün kölesi köpeği olmuşsunuz yazık valla. Tamam dış görünüş önemsizdir diyen insan samimiyetsizdir bu kocaman bir yalandır bunu kabul ettij ama dış görünüş en ön plana koyularak birşeyde değil.

• arkadaş csb mi yazmış bilmiyorum ama tespitler doğru. birkaç sebebi var tabi ama en büyüğü sosyal medya.

instagram sayesinde herkes güzel görünme yarışına girdi, kadınların birbirini kıskanma seviyeleri arttı. instagramdan fenomen kızlara bakıp iç geçiren ve onlara benzemeye çalışan kaç kız biliyorum bizzat. bu yüzden de kızlar kendilerine daha çok dikkat ediyor artık. akın akın spor salonlarına gidiyorlar, yediklerine dikkat ediyorlar , harçlıklarından maaşlarından ayırıp kaliteli kozmetik ürünü kullanıyorlar. estetik yaptırıyorlar. (birikim yapıp burun estetiği yaptıran bizzat 10-15 kız tanıyorum) üstüne bir de yukarda bir arkadaşın yazdığı gibi kıyafetler baya durumu toparlıyor. bunların tümü bir araya gelince sonuçlar baya gözle görülür oluyor.
  • güzel kızları plazalarda çalıştırıyorlar hiç halkın arasına karışmıyorlar. ne kızlar var ben doğalım adı altında sakal bile bırakıyor. yahu bende doğalım ama favori uzatmıyorum yüzümde sarı tüyle gezmiyorum ense traşıma bakıyorum.. kollarından kıl fışkırt erkek gibi sigara iç ben doğalım lan bırak ne doğalı sen bildiğin bakımsız iğrenç birisin . çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. en çirkin kadın bile tüylerini alır saçlarını yaptırır kaş ve kıl temizliğine bakarsa cekici olur. ama kolları benden fazla kıl doldur boru gibi sigara iç göbeği benden fazla var neymiş doğal kızmış bugün bir filmde duydum adama hak verdim benim için iç güzellik önemlidir diyor içi de dışı kadar güzel olmalı diyor güzel olmasını geçtim bakımlı olun kızlar 25 30 yaşında ortalıkta 3 çocuk doğurmuş teyze gibi gezmeyin spor yapın tüyleri alın bakın kendinize

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

arkadaş csb mi yazmış bilmiyorum ama tespitler doğru. birkaç sebebi var tabi ama en büyüğü sosyal medya.

instagram sayesinde herkes güzel görünme yarışına girdi, kadınların birbirini kıskanma seviyeleri arttı. instagramdan fenomen kızlara bakıp iç geçiren ve onlara benzemeye çalışan kaç kız biliyorum bizzat. bu yüzden de kızlar kendilerine daha çok dikkat ediyor artık. akın akın spor salonlarına gidiyorlar, yediklerine dikkat ediyorlar , harçlıklarından maaşlarından ayırıp kaliteli kozmetik ürünü kullanıyorlar. estetik yaptırıyorlar. (birikim yapıp burun estetiği yaptıran bizzat 10-15 kız tanıyorum) üstüne bir de yukarda bir arkadaşın yazdığı gibi kıyafetler baya durumu toparlıyor. bunların tümü bir araya gelince sonuçlar baya gözle görülür oluyor.

dediğin gibi bide spora gidende çok. onlar zaten kalçayla felan belli ediyor. örneğin eskiden kızların poposu tahta gibi dümdüzdü . 200 300 kızda 1 güzel kalçalı hatun vardı. şimdi hepsi zenci kıvamına geldi . kötü nerdeyse yok gibi

• quote:

Alla alla bak merak ettim Bence sende biraz hormonlarda etkili galiba hocam

dostum zaten küçük yaştan beri aşırı istekli bir heriftim. arkadaşlar günde max 1 kez masturbasyon yaparken ben 10 kere yaptığımı bilirim. ortalamam 4-5 di. bahsettiğim 20 li yaşlar. yoldan çok hatun kaldırdım zamanında. internetle felan hiç uğraşmadım. direk gibip konuşuyordum. bi zaman sonra seks makinesi haline gelmiştim :D eskisine nazaran %50 azaldı diyebilirim.sigaraya felan başladım belki onunda etkisi vardır. ama bu halim bile ortalama erkekten istekli sanırım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.