Şimdi Ara

Türk kızlarının egosunun kanıtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler geçenlerde instagramda geziyordum.Hep saçma sapan şeyler var tabi ama birşey dikkatimi çekti.İnstagramda ne zaman yakışıklı bi adam görsem altında kızlarda erkeklerde yakışıklı diyorlar, işte kızlar kalp atıyor erkekler ise kendi tipiyle dalga geçiyorlar işte adamın bu hali bile benden yakışıklı vs.
    Ama ne zaman güzel bir kıza denk gelsem altında kızların kıskançlık ve ego dolu yorumları.Bir kere %90ı kızın güzel olduğunu kabul etmiyor.Hatta çoğunun iddia ettiği şey kendilerinin o kadar makyaj yapsa çok daha güzel olacağı(sanırsın kendi sokağa sıfır makyajla çıkıyor.).Üstelik bu erkeklerinde beynine işlemiş durumda.Güzel kız görünce o hala sokaktaki kızları güzel bulmaya devam ediyor, ama kızlar yakışıklı biri görünce hemen bu erkekse bizimkiler ne bilmem ne.

Yahu forumdada görüyorumki bir çoğumuz çirkinliğimizden yakınıyoruz, kız bulamıyoruzvs. diye.Artık bırakın güzel bir kızı her hangi bir kızla çıkmak istiyorlar forumdakiler.Ama kızların en çirkini dahi en yakışıklı erkeği istiyor.Ben bu şeyi anlamadım.Çirkinlik resmen erkeklere özgü birley haline dönüştü, sırf bizimkilerin egosu ve kıskançlığı yüzünden.Üstelik erkeklerde bu durumun farkında değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• baya kanıtlamışsın

• YAV YETEEEEEEEEEEEEERRRRRRRR YEEEETEER CANIM FORUMDAŞIM YETER ŞU KIZ KONULARI VALLA BIKTIK USANDIK VALLA BAK YEMİN EDİYORUM BIKTIM YAV YETER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadını güzel çirkin gibi maddeleştirirsen daha çok gidersin böyle. Aşk demek bağlılık demek vücut beğenmek değil iyi anlaşmaktır kaynaşabilmektir.

• welcome to turkey
  • maalesef en dombilisinden tut en çirkini bile böyle kendileri sorsan baksan kayden kross durum vahimeti facebookta bir kız ismiyle profil açmıştım uzun bir süre önce 2 günde 350 kişi istek attı ve bir sürü mesaj geldi bu tipler yüzünden durum böyle ne yazık ki hasan,hüseyin yoksa ali,veli...
  • Ingvar kullanıcısına yanıt
    Ruhlar aleminde yaşamıyoruz
  • yemin ederim 5 tane alman kıza yazdım 4 tanesi geri döndü motosiklet ile ilgili sohbet ettik.bitanesi spor lisesinde öğretmen hatta
  • Amerikanin küçüğü olduk, bakın avrupa demiyorum amerika diyorum.

Yakında burda da bekar anneler çoğalır, toplumun düzeni bozulur. Sonra haksız olan yobaz olan yine biz oluruz.

Viktorya döneminde İngilterede kadınlara baskı yapılıyor erkekler bizi baskılıyor denilirdi güya erkekler yobazdi şimdiye göre...

...kadınlar o baskıyı aştı, aştı da ne oldu? Yine bilimde arpa boyu yol alamadılar, edebiyatta arpa boyu yol alamadılar.

Türk kızları hala hayallerde yaşıyor, Türk erkeği de bi kızın peşinden çok koşuyor, sonuçta körler sağırlar birbirini ağırlar olayına dönüyor, ülkenin hepten eğitilmesi gerek özellikle erkeklerin.

Yakında acicam bi blog anasını satayım, bu iş böyle olmayacak.

• mevzuya bakımlılık açısından bakılırsa bence kızların haklı olduğu noktalar var. erkekler olarak büyük çoğunluğumuz bakımlı değil.
  • O kadar boş bir yazı ki şunu okuyacağım sürede keşke duvara bön bön baksaydım. Acil kafa yapını değiştirmen lazım dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAlphaOmega

Amerikanin küçüğü olduk, bakın avrupa demiyorum amerika diyorum.

Yakında burda da bekar anneler çoğalır, toplumun düzeni bozulur. Sonra haksız olan yobaz olan yine biz oluruz.

Viktorya döneminde İngilterede kadınlara baskı yapılıyor erkekler bizi baskılıyor denilirdi güya erkekler yobazdi şimdiye göre...

...kadınlar o baskıyı aştı, aştı da ne oldu? Yine bilimde arpa boyu yol alamadılar, edebiyatta arpa boyu yol alamadılar.

Türk kızları hala hayallerde yaşıyor, Türk erkeği de bi kızın peşinden çok koşuyor, sonuçta körler sağırlar birbirini ağırlar olayına dönüyor, ülkenin hepten eğitilmesi gerek özellikle erkeklerin.

Vallahi inan 10 yıl önce böyle bi konu açmıştım ve bu forumun en çok takip edilen konularından birisi olmuştu,herkes tecrübelerini yaşadıklarını yazıyordu aradan 10 yıl geçti yine türk kızları havalı bak ben bi kızla buluştum benle aynı boyda ama kız çok tipsiz hemde aşırı tamammı allah yaratmıştır dedim neyse dedim kibarca konuştum falan zaten kızı beğenmedim bide kız demezmi Burak özçivit gibi adam isterim ya inan kızı görsen hayatında gördüğün en uzun burnu görecektin abi aynaya bakmazlarmı hiç ya.

Bak ben aynaya bakarım bazı kızlar vardır derimki tam benlik bazısı vardır çok güzel bunlar bakmaz ama bakarsa ne ala kendimi bilirim ama ve bu kız 33 yaşlarında Ben doğuda yaşıyorum bura daha beter bi kızla buluştum 2 arkadaş daha geldi hacı ikiside kıza deli gibi yavşamasınlarmı sonradan dedim hacı bakın havalandırmayın bu kızları bana ne dediler biliyormusun abi burda böyle kızı düşürmek için gerekirse her cıvıklığı yapacaksın anlatamadım durumu.

Bi kız çıksa ben erkekleri köpeğim ediyorum dese kimse sesini çıkaramaz,istanbuldada yaşadım orda hiç değilse tavrını koyan adamlar gördüm hemde bebek gibi kızlara,yahu elin rusu gelir bembeyaz ten selvi boy bebek gibi yüz oturur seni dinler burda kapkara fizik sıfır kızın havasını çekeriz Bence Türk erkeğinin en büyük sorunu bu,paran olur ya paraya gelirler yada bi çıkarları vardır ama heryerdede adam gibi adam olsun derler inan nefret ettim 10 yıl geçti 23 yaşındaydım herkes bu durumu konuşurdu şu an 33 yaşındayım halen aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingvar

Kadını güzel çirkin gibi maddeleştirirsen daha çok gidersin böyle. Aşk demek bağlılık demek vücut beğenmek değil iyi anlaşmaktır kaynaşabilmektir.

Alis Harikalar Diyarında falan değilsin hocam.
  • Ya harbiden bu forumda nedir bu karı kız mevzuları yeter abi hiç mi başka birşey yok sizin aklınızda ya
  • Tamam egolular anladik

• quote:

Orijinalden alıntı: Güneyli Kitapkolik

quote:

Orijinalden alıntı: Ingvar

Kadını güzel çirkin gibi maddeleştirirsen daha çok gidersin böyle. Aşk demek bağlılık demek vücut beğenmek değil iyi anlaşmaktır kaynaşabilmektir.

Alis Harikalar Diyarında falan değilsin hocam.

Hocam sizi vücudunuz için seven birinin yarın daha iyi bi vücut icin çekip girmeyeceği kesin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheAlphaOmega

Amerikanin küçüğü olduk, bakın avrupa demiyorum amerika diyorum.

dedi beta

• quote:

Orijinalden alıntı: Camouflage``

maalesef en dombilisinden tut en çirkini bile böyle kendileri sorsan baksan kayden kross durum vahimeti facebookta bir kız ismiyle profil açmıştım uzun bir süre önce 2 günde 350 kişi istek attı ve bir sürü mesaj geldi bu tipler yüzünden durum böyle ne yazık ki hasan,hüseyin yoksa ali,veli...

benim ablam var; facebook la ilg bazen birşeyler soruo o sırada sayfaına baktığımda görüorum koca koca adamlar ark isteği göndermiş msj atmış adamın tipe bakıom 60'lık sakallı dede! yuh diyorum tabi. elbette bu durum y.dışında da oluordur ancak evli cocuklu erkekler yapmıodur orda bize coluk cocuğa karışmış erkekler ek kadın arıo ya acaip gıcık kapıorum cunku özrü yok. yani erkekler de sağlam kumaş değil. iyi ve kötünün cinsiyeti yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fıtrat 🙄

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.