Şimdi Ara

Türk kızları hakkında ne düşünüyorsunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzelliğin genle çok da bir alakası yok. Etkisi yüzde 10-15 falandır maksimum.Hiç etkisi yok da diyemem.Tabiki de saç rengi , elmacık kemiği , burun vs etkisi olur.Ama o kadar yüksek değil. İnsanı çirkin yapan en büyük şey mutlu mu mutsuz mu , stresli mi stressiz mi , nefret ve kin dolu bir insan mı yoksa iyi kalpli , neşeli bir insan mı, ekonomik durumla ve bakımlı olmakla da alakası var biraz.Ama en önemli sebebi kin,nefret,stres,negatif düşünceler ve tartışmacı üslup.Çirkin insanların ortak özelliğidir bunlar.İçi kötü olan birinin dışı asla güzel olamaz. Tabi genelde bu durum böyledir.Yani bir kaza geçirilmişse veya özrü varsa durum farklıdır.
    Ben kimsenin dış görünüşüyle alay etmedim.Zaten dış görünüşe önem veren biri de değilim.Sadece Türk kızlarının güzel olduğunu söyleyenlere , hayır güzel değiller dedim.Ama Türk kızlarını beğenmememin sebebi bu değil.Yani sorun sadece tipleriyle alakalı değil.Davranışları,karakterleri ile alakalı.Zaten ilk yorumumda da bundan bahsettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 28 Şubat 2017; 11:55:0 >

• Altyazar kullanıcısına yanıt
    Başka kıza git. Hiç bekleme bile, şımartma o kızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

ondan sonra da kızılderililer kötü

Aynen kardeş
  • kendini instagram facebook twitter'a hapsetmiş sürekli fotoğraf atmayı görev edinmiş önemli olan benim en değerli benim kafasında feminist özentileri olduklarını görüyorum
  • Sorma kardeş ya TÜRK ERKEKLERİ olarak belki dünyanın en bahtsız ve şansız erkekleriyiz kadınlarımız ve kızlarımız bir tuhaf erkeklerini mutlu etmeyi beceremiyorlar
  • subaortik S kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey anlamadım.Noktalama kullansan?
  • Kadınlığını sermaye olarak değerlendiren bir zihniyete sahipler.
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    anlamadıysan noktalamayla da anlamazsın boşver
  • Unutma dostum, aldatmayan kız yoktur, iyi saklayan kız vardır. Kızı iyi gözet, ona göre ne yapacağına karar ver. Çok nadir olan düzgün kıza sen de denk gelebilirsin belki bu sayede. Kızlar ve erkekler eşit aldatıyor gibi görünür ama kızlar 6 kat daha iyi saklar. 90 nesli ve sonrası kızlar maalesef zıvanadan çıkmış durumdalar. Ben de bu yüzden kızlara yanaşmaktan çekiniyorum. Ya geçmişi kötüyse, ya ileride arkamdan iş çevirirse? Unutma, kadınlar evli olduğu halde kocalarının arkasından ne iş çeviriyorlar, kocalarının ruhu duymuyor. İyi ki saf bir annem var, o nesil son mohikan, iyi ki kız kardeşim yok, iyi ki toplamda 8 yakın akrabam var ve akrabalarımın çoğuyla görüşmüyorum ve de umurumda değiller. Aman diyeyim, en güzeli parasıyla halletmek. Dert yok, tasa yok. Şahsen aldatılsam ve bir şekilde fark etsem neler yaparım, tahmin bile edemiyorum. Hani bu yaşa kadar sevgilim olmadı ya, belki de olması gereken buydu. O derde, o tasaya girmedim. Maddi olarak da girmedim. Sakın unutma, aldatmayan kız yoktur, iyi saklayan kız vardır. (90 nesli sonrasında)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

Kadınlığını sermaye olarak değerlendiren bir zihniyete sahipler.

Kaliteli bir tespit yaptınız hocam. Aynen dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Orijinalden alıntı: ø

Kadınlığını sermaye olarak değerlendiren bir zihniyete sahipler.

Kaliteli bir tespit yaptınız hocam. Aynen dediğiniz gibi.

Teşekkür ederim.

Bir kadının düşeceği en alt seviye budur, malesef ülkemizde durum böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim gibi çeşit çeşitler.
  • Age of Proteus A kullanıcısına yanıt
    Siz sevgili yapmayın ve evlenmeyin hocam.

• Zaman kaybı bir çoğu ve kafa bulandırma konusunda üzerlerine yok. Uğraştığınıza değdiğini hissedemezsiniz. Sonra kuzeyli hatunları gördüğümüzde evdekine yediresim gelmiyorlar olmaması için bulaşmayın efenim. Ve kafaları da çok basit.

• Türk kızlarından iğrenoyorum.İnanılmaz egoistler.

• norvejli kullanıcısına yanıt
    Şu sacma yorumun var ya yüksek derecede cahil biri olduğunu gösteriyor.Oyle ufak tefek bir cahillik degil. Giderilmesi çok zor bir cahillik inan bana.Bastan aşağı saçmalık, zirvalik.Her cümle ayrı bir saçmalık.Bazi şeyleri gerçekten çok buyutuyorsunuz.Sorun erkeklerde değil , sorun sende ve senin gibi düşünen erkek düşmanı feministlerde, sende ahlaksal muhafazakarlik var.
    Her erkeği tecavüzcü ,tacizci olarak gören kızlarin psikolojisi bozuktur.Sen de bunlardan birisin.
    Cinsel obje nedir yaw saçma sapan terimler uretmeyin.Askim hadi foto at demenin neresi tuhaf.Gayet normal bir davranış.Erkegin karşı cinse ilgi duyması ve cinsellik yaşamak istemesi onun sağlıklı olduğunu gösterir sadece. " Yiyismek " , bir saçma terim daha. Sevgili olmuşlar başka ne yapacaklar.Uzun eşek mı oynuyacaklar. Benden sana tavsiye üniversiteye kaydol,bol bol kisisel gelişim kitabı oku,spora yazil ve bolca film izle.Ogrenecek çok şeyin var.Kultur ve zeka seviyeni gelistirmen lazım. Daha da yorum atmam sana.Hic ugrasamayacagim.Banladım direk.Bundan sonra yazdıklarını goremeyecegim.Ozgurce sacmalayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 9 Mart 2017; 20:28:28 >

• İgrenmekde haklisin.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısın.Noktasina kadar katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 9 Mart 2017; 20:33:54 >
  • Ayakları güzel olan kızları üzmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.