Şimdi Ara

Türk kızları hakkında ne düşünüyorsunuz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçoğu nezaket nedir bilmiyor.
    Gerçekten kibar ve sorumluluk sahibi diyebileceğimiz kişiler de bize bakmıyor.
    Sonuç ne olacak merak ediyorum. İleride belki yabancı birini düşünürüm. Rus olabilir mesela.
  • Boyları 1.50 ama burunları 2 metreyi aşmış. Özenti. ''Dünyada bir tek ben varım, ben varolduğum için siz varsınız.'' diye düşünen insanlardır bana göre...
  • Bakın size klavuzumsu bişey hazırlıyorum 4" ekrandan okuyun kıymetini bilin.

Sorun:Kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar
    Bunun nedeni: Bizim yokluktaki erkekler kızlara tanrı gibi davranıyorlar.

Sorun:Bitmek tükenmez bir egoları var. Egolarını tatmin etmek için birini seviyormuş gibi yapabilirler. Kendilerine aşık edebilirler. Egoları yeterince tatmin olduğu zaman, sizden yüzde yüz nemalandıktan sonra ona verebileceğiniz maddi manevi bir şey kalmayana dek tükettikten sonra giderler.

Sebebi: Çünkü onlar kız. Yapıları buna müsait. Siz de bal gibi ego kasmalarına izin veriyorsunuz. Onlar da fırsatı kaçırmıyorlar. Çünkü onlar kız. Fırsatçılık ruhlarında var.

Siz erkeksiniz. Erkek ile kız iki şey hariç eşittir. Bir, kas gücü. İki, bunun getirdiği psikolojik üstünlük.

Bir kız ne kadar yükselirse yükselsin iki taraf da çileden çıktığında en son kız tarafı sinirden de olsa ağlamaya ya da saçma sapan davranmaya başlar.

Gerekirse kararında da olsa cinsiyetçilik yapabiliriz bence. Üstünlüğümüzü konuşturmak zorundayız. Şimdi hooop orda dur falan denecek bana. Valla bence hiç kimse itiraz etmesin.

Erkeklerle kedinin yumakla oynadığı gibi oynamanız cinsiyetçiliğin nirvanası. Bir erkeği ağlatmak, gururunu kırmak, kendine aşık edip bırakmak. Bunların hepsi en ağır cinsiyetçilikler.

Bir kadın eninde sonunda bir erkeğin kanatları altına girmeyi kabul etmek zorunda. İki tarafa da zorluk yüklense maddi manevi bir yerden sonra erkek dimdik olmasa da ayaktayken kadın büzülmüştür ya da en iyi ihtimalle büzülüp yıkılmasına ramak kalmıştır. Erkeğin kollarına girmek doğasında vardır. Bunu hiçbir kadın, kız reddedemez.

Erkek de bir kadını kollarına almaya muhtaç galiba. Ama kadınlar kadar değil. Hiçbir erkek kadınların tribiyle uğraşmasa yana döne erkek peşinde kolar bu kadın milleti. Bizde bu sitedekilerin çok iyi bildiği bir özel silahımız var. 25 sene bekar kalabiliyorsak dayanabiliyorsak evelallah psikolojisi bozuk olmayan nazsız tripsiz insan olduğunun farkında olan bi kız bulana kadar da o gizli silahımızla dayanırız.

Aklıma geldikçe editlerim. Ağır oldu ama gerçekler hep ağır zaten elimde olan bir şey değil.

Edit: Kadınların zayıf noktası ilgidir. Yok sayılmaktan korkarlar. Bundan nefret ederler.
    Demek ki neymiş, bi kadını sinir etmek istiyorsanız ilgi göstermeyin, anasını ağlatmak istiyorsanız yok sayın onu. Sanki dünya üzerinde onun gibi biri yokmuşçasına davranın. Çıldırsınlar.

Edit 2: beyler bi de mümkünse şu sağ elle yaptığınız işi yapıp çıkın dışarı sonra iki mini eteğe üç makyaja tav oluyosunuz. He diyosanız ben dayanırım yapmadan da çıkabilirsiniz ama genelde dayanamıyosunuz.
    İki makyaja dekolteye tav olan erkek kadınların her türlü pisliğini haketmiştir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 23 Şubat 2017; 23:9:42 >
  • önemli olan benim değil onların benim hakkımda ne düşündükleri
  • Sosyal statü ve takıldığınız ortamlara göre değişkenlik gösterir. Ailesinden varlığı görmüş, akşı başında mantıklı insanlarla birlikte oldum hep benim açımdan baktığınızda tabiki iyiler. Fakat Üniversite zamanlarımda gördüğüm, arkadaş ortaklarından duyduğum şahit olduğum olaylarda çok kaypak insan var.

• Hepsi para aşığı. Genelde dikicileri severler.

Ve bulunmaz hint kumaşı yokmu hepsinde beni çıldırtıyor.

• Mesajım bulusun müsait bir zaman da Türk erkeklerini gömücem..

• Düşünmeye değmezler

• Biri gelecek şimdi Tüm Türk kızlarını gömüp Avrupa kızlarını göğe çıkaracak.
    Bence erkek+kız=1 ama Türkiye'de bu denklemde erkek<kız
    Yani burda gelip ağlamayın kendimiz ediyor kendimiz buluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Aslında tam da dediğim gibi ve midemi bulandırıyo. 2 yıllık ilişkim boyunca "arkadaşım" dedigi kişiye ayrıldıktan sonra içip ilanı ask etmesi, birlikteyken aldatması, instagramına bakmadıgım için rahat davrandığından baktığımda elli çeşit erkegi likelaması. arkadaslarıyla konusmalarına tanık oldugumda disarda gördüğü birinin bile peşine düştüğünü 2 ay ayri kaldığımiz zamanda direkt hayatına birini sokması yeterince gözlememe yetti. hadi benimki kişiliksizmiş diyelim kız muhabbetine her tanık olduğumda boyle konusmalar mevcut. inan erkekler daha masum bu konuda( kız düşürmek için her seyiyle ugrasan kekoları saymıyorum) düzgün bi ilişki istemiştim sadece ama hayatın gerçekleri işte. kimseye güvenilmez özellikle kadınlara. Duygusal falan değiller işleri güçleri sevecek birini degil sevgili aramak, bulduğunda da aramaya son vermemek. yalnız kaldığım için mutluyum uzun bi süre de istemem sanırım. Böyle ilişki olacagına hiç olmasın

söylemeyi unutmuşum kişisine göre kapalı kutu. gözüne kestirdiklerine hiç de kapalı falan değiller o bahsettiğim kekolara dönüyolar.

Evet aynen, o kadar masum, temiz, aile kizi dedigim biri beni kandirdi. Yillarca her kizda ustun gordum onu, kimselere degismedim, hep benim icin 1 adim onde ve farkliydi. Megersem kandirmis beni, kendine yavsayan her erkege firsat vermis, en sonundada terk etti beni. O kadar yasaklamama ragmen benden ayrildiktan hemen sonra instagram acip erkeklerle icli disli oldu. Midem bulaniyor artik, keske guvenmeseydim, keske baglanmasaydim.

• Allah başka dert vermesin...

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşı dinleyin Ayrıca şu kızların totosunu bu kadar kaldırmayın yola gelsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semavi7 -- 23 Şubat 2017; 23:59:17 >
  • norvejli kullanıcısına yanıt
    Neden hocam

• Bilmiyorum farkinda misiniz ama onlari bu kadar egoist yapan da Turk erkekleri oluyor. Herhangi bir kiz arkadasinizin Twitter'ina veya baska sosyal medya hesabindaki mesajlara bakarsaniz anlayacaksiniz.

• twbt1907 kullanıcısına yanıt
    Yahu şu taciz, tecavüz zırvalıklarını kesin bırakın artık ya. Bunlar dünyanın her ülkesinde oluyor. Genelleme yapmak çok aptalca. Bütün erkekleri tecavüzcü olarak gören bir kız ruh hastasıdır. Bunu dile getiren de. Türkiye'de tecavüz sayıları oldukça düşüktür ve tecavüze verilen cezalar da oldukça yüksektir. Avrupa da, Amerika da, Rusya da, Japonya da ve diğer gelişmiş ülkelerde tecavüz cezaları 4-6 yıldır. Türkiye'de ise 20 yıldan başlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime dediğini tam anlamadım. Ama beni kastediyorsan yanılıyorsun. Ben Türk kızlarını sevmiyorum, yabancı kızlarla hiçbir sorunum yok. Onlarca yabancı kızla sevgili oldum, Rus sevgilim de oldu. İlerde de yabancı bir kızla evleneceğim, iyi derecede İngilizce biliyorum. Türk kızı ile de sevgili oldum ama memnun olmamıştım o kızdan. İyi Türk kızları da tanıdım ama oranı çok çok düşük. Milyonda 1.Onların da sevgilisi oluyor genelde. Bu arada sana bir tavsiyem insanları dış görünüşlerine göre yargılama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 25 Şubat 2017; 23:42:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Yahu şu taciz, tecavüz zırvalıklarını kesin bırakın artık ya. Bunlar dünyanın her ülkesinde oluyor. Genelleme yapmak çok aptalca. Bütün erkekleri tecavüzcü olarak gören bir kız ruh hastasıdır. Bunu dile getiren de. Türkiye'de tecavüz sayıları oldukça düşüktür ve tecavüze verilen cezalar da oldukça yüksektir. Avrupa da, Amerika da, Rusya da, Japonya da ve diğer gelişmiş ülkelerde tecavüz cezaları 4-6 yıldır. Türkiye'de ise 20 yıldan başlar.

Tecavüze verilen suçlar çok büyük mü? Sanırım sen burada yaşamıyorsun. Adam tecavüz ediyor tecavüz ama takım elbise giydi diye adamın iyi(!) halden cezası düşürülüyor. Türkiye'de tecavüz oranları az falan da yazmışsın yok yok sen Mars'ta falan yaşıyorsun.

• Ceryan Muhendisi kullanıcısına yanıt
    Sende fazla kıskançlık var. Kız seni terk etmekle doğru olanı yapmış.

• WhoIsYourSummoner W kullanıcısına yanıt
    Sende de kıskançlık var hocam. Kız terk etmekle iyi yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 25 Şubat 2017; 23:52:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.