Şimdi Ara

#Türk Hava Kurumu Üniversitesi# #S.S.S# (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
10
Favori
32.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.facebook.com/groups/1430886607199543/ 2014 girişlileri bekliyoruz THKÜ grubunu açtık :D
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

THK pilotaj izmir sizce nasıl

Kampüs şehir merkezine çok çok çok uzak. Hazırlıkta yüzde 90 devam zorunluluğu var Ankara'da orada da öyle olur. Bence atlayabiliyorsan atla hazırlığı. Bölümde bazı derslerde devam zorunluluğu olmuyor. Selçuk'ta oturursan sorun olmaz. Fakat İzmir merkezde oturursan ulaşım büyük sıkıntı.
  • José kullanıcısına yanıt
    zaten izmir pilotaja girenler hazırlığı ve ilk seneyi ankarada okuyacak diye biliyorum. öyle söylemişlerdi okulda tercih döneminde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xitwa

zaten izmir pilotaja girenler hazırlığı ve ilk seneyi ankarada okuyacak diye biliyorum. öyle söylemişlerdi okulda tercih döneminde.

O konu hakkında bir bilgim yok. Olabilir. Çünkü İzmir hem öğretim kadrosu hem yerleşke olarak hazır değildir.
    gitmeyelimmi hocam ozaman napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

gitmeyelimmi hocam ozaman napalım

Nasil yani? Neden gitmeyesiniz ki anlamadim? Zaten ilk 2 seneniz ankarada olacak. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xitwa -- 24 Temmuz 2014; 9:08:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xitwa kullanıcısına yanıt
    şaka yapıyorum hocam arkadaş 'Çünkü İzmir hem öğretim kadrosu hem yerleşke olarak hazır değildir' diyince ne diyeceğimi bilemedim
  • eregenthov44 kullanıcısına yanıt
    Valla açıkçası sizi kıskanıyorum bile izmir konusunda :D keşke ben de izmir yazsaydım başa. Selçuk çok güzel bir yer.
  • THK sivil havacılık kabin hizmetleri için sağlık raporu alcam ankara başkent üni hastanesi ne kadar ücret alıyo bilen var mı?
  • trustme T kullanıcısına yanıt
    750
  • quote:

Orijinalden alıntı: xitwa

Ankara Pilotajdayım. Okul yakınında düzgün bir kız yurdu/öğrenci apartı bilen varsa kendisinden pm bekliyorum.

Cebeci'de güzel kız yurtları var.Banliyö treni ile 25dakikada okulun önündesin.

• Hazırlık sınavlara vs. ne zaman olur? Kayıttan önce herhangi bir aktivite ( sınav, tanıtım vs.) olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

Hazırlık sınavlara vs. ne zaman olur? Kayıttan önce herhangi bir aktivite ( sınav, tanıtım vs.) olur mu ?

akademik takvimi kontrol edebilirsiniz sınavlar için. Etkinlik olmaz. Okul açılınca bir okulu turlarsanız sınıfça o kadar.
    Teşekkürler bilgilendirme için
  • Arkadaşlar İzmir MYO hakkında bilginiz var mı acaba ? Okul nasıl yurt var mı ?

• Blasp B kullanıcısına yanıt
    türk hava kurumu üniversitesi hakkında araştırmalarımı yaparken bu forum ile karşılaştım.
    hocam fazla ön yargılı girmişsin olaya. tam dikkatli okumadım, sen THKU sinde mi okuyorsun? ona göre yorumlarını cıddıye alıcam. diğer öğrenciler için, ben ODTU de 4. sınıftayım THKU sini bilmem ama Odtü'nün kampüs hayatı rüya gibi evet. eğitim konusunda çok guclu kadrosu olmasına ragmen sınırlı butce oldugundan oyle herkes arastırma yapamıyor cok sıvrılcenki 10 kısılık bır arastırma grubunun ıcıne gırıcen. onun harıcınde anfılerdeki ders, keske dersane dersi gibi olsaymıs dedirtir bana bazen. anlamam ihtimalın cok yuksek anfıde bınlerce kısı olur, hoca anlatır arkasını doner gıder. mezun oldumu kımse iş garantısı vermez. bir ısımle mezun olursun evet ODTÜ. ama bazen şöyle şeylerle karsılasabılırsın iş ararken. (odtu endustrı muhendıslıgı ıcın soyluyorum, erkek arkadasımın başına gelenler) bır kere ortalaman 2.5 altı ıse yandın, okadar zekı ogrencı ıcınde curve sıstemı varken ortalama yaparım hayallerıne kapılma yapan var ama parmakla sayarsın.neyse, 2,5 altı ıse aselsan, roketsan, tai,tei unut bikere torpılın yoksa, ön elemede elenıyon.İki, kımı fırmalar sana biz Gazi end muhendısıne yetecek bır maaş dusunuyorduk uzgunuz sızı kabul edemem dıyebılıyor, üç, coca cola bır bucuk mılyar teklıf ettı (resmen şaka gibi).dört, yaklasık 5-6 iyi-orta firma direk red etti. 5 ay iş aradıktan sonra iyi bir araba firmasında iş buldu. sevındık falan da. keşke öğrenciyken aileden gelen o 1 milyarla yaşasaymısim dedirtti, maaş düşük, yer gölcük, fabrikada üst alt ilişkisi mevcut ve iş arkadaslarını sordugumda (aklımdan gecen bogazıcı, odtu) duyduklarım her unıversıte...

arkadaslar kampus hayatı yasamak ıstıyorsanız gidin guzel kampusu olan unıversıtelere, iş garantısı ıstıyorsanız bilmiyorum ama Odtu'de iş garantısı yok.

son olarak benin bir arkadasım odtu ucak uzaydan mezun THKU sınde asistan ve benı bıle cezbedecek şeyler soyledı okulu bırakıp orda okuyasım geldı, imkanları gercekten cok ıyı, odtu ucak uzayda o ımkanlar yok arkadaslarım.

• Ek yerleştirme ile makine mühendisliği kazandım hayırlısı olsun :)

• Altınova myo varsa tanışalım.
  • Arkadaşlar ben tam burslu düşünüyorumda 1 ders zayıf gelince burs düşüyo mu paralı mı okuycam merka ettim hangi koşullarda burs kesiliyor yardımcı olabilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.