Şimdi Ara

TÜRK BAYRAKLI ARAÇLAR YAKILIYOR.! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan hainlerine Hümanist düşüncelerle yaklaşamam. En beter şekilde geberirler umarım.
  • artık gece her sokağa 2 sivil polis verilmesi lazım yoksa başa çıkılmıycak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

Araç yaktığı için can almak kimsenin haddine değil.
    O şerefsizleri savunduğum düşünülmesin ama biri can biri canan..

Hele diri diri yakarak adalet sağlayacağını düşünmek ne kadar sağlıklı bir düşüncenin ürünüdür tartışılır!

Bence tecavüz-cinayet ve vatana ihanet dışındaki suçlar ölümle cezalandırılmamalı. Sonuçta hırsızda olsa, arabada yaksa insan canına yada namusuna kastetmiyor! Mala kastediyor... Ve karşınızdaki suçluda olsa o bir INSAN!

Yok hayır.. Eğer bunları yapan kişiler Pkk militanlarıysa, onlar insan değil hocam. Onlara İnsan demek bize hakarettir.

• quote:

Hele diri diri yakarak adalet sağlayacağını düşünmek ne kadar sağlıklı bir düşüncenin ürünüdür tartışılır!

Bence tecavüz-cinayet ve vatana ihanet dışındaki suçlar ölümle cezalandırılmamalı. Sonuçta hırsızda olsa, arabada yaksa insan canına yada namusuna kastetmiyor! Mala kastediyor... Ve karşınızdaki suçluda olsa o bir INSAN!

insan insan diye diye şımartınız köpekleri

• quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

quote:

Bu da vatana ihanet. Çünkü yakanlar terör örgütü sempatizanı. Şimdi böyle konuşuyorsun da kendi araban yakılsa böyle konuşabilecekmisin? İnsan diye acımamak lazım. Merhametinde yeri vardır.

Katılıyorum

• ben de bunların üstüne molotof atmak istiyorum. bi denk gelirse..
  • quote:

kısaca anlatayım adamın biri osmanlının hırsızlık yapanların parmagının kesilmesine karsıymış ve isyan etmiş vsss günlerden bir gün dükkanı soyulmuş feryat figan etmiş millet toplanmış ve demiş HEPSİNİ GEBERTİCEM DOGRUCAM KESİCEM iye bagırıyormuş

SENİNKİE O İŞ BIRAK ARABANI YAKMAYI BİSİKLETİNİ YAKSINLAR SENDE TEPKİ VERİRSİN

• Devletin suçluya sadece kendisinin müdahale etmesi ve cezalandırması gereklidir...Bunu yaparken de adil olmalı, işlenen suçun mahiyetine bakarak gereken yaptırımları uygulaması gereklidir...Şu an idam yok lakin ceza idam olur, hapis olur, sürgün olur hatta işkence olur, verilen cezaların suça karşılık gelmesi lazımdır...

Bir vatandaş olarak ta bu gibi araba yakma olaylarına katılan büyük ihitmalle terör örgütüne üye bu kişilerin gereken en ağır cezayla cezalandırılmasını isterim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Jecket -- 27 Aralık 2007; 21:15:59 >
  • quote:

kardes hakikatten cok sacma dusuncelerin var ! yani gecem polemige tanik olmustum senin alakali ! yani gercekte !
    Vatana ihabet diyorsun ama adamlar arabalarda Turk bayragi var diye yakiyor ! Turk bayragini yakmak sanirim , kanunlara uygun birsey ?
    (yas kac ?)

• quote:

Orjinalden alıntı: Bluedevil86

quote:

kardes hakikatten cok sacma dusuncelerin var ! yani gecem polemige tanik olmustum senin alakali ! yani gercekte !
    Vatana ihabet diyorsun ama adamlar arabalarda Turk bayragi var diye yakiyor ! Turk bayragini yakmak sanirim , kanunlara uygun birsey ?
    (yas kac ?)

Onların yaptığı vatana ihanet değilmi? Ülkeyi karıştırmak adına yapılan şeyler bunlar ülkeyi karıştıran insan vatan haini değilde nedir?

• Bu kadar azdıklarına göre hava harekatlarında sağlam tokat yemişler.
    Her zamanki gibi eylemleri yine kalleşçe.
    başka ne beklenir ki zaten...
  • Ulan gelipte bursada yapsalar bunu linç ederler adamı istanbulda bunu nasıl yapıyolar bursada yapılsa polisten önce millet yakalayıp öldürür
  • eziklikten ne yapacaklarını sasırıyolar
    demokratik hanzolar

ah bı kacı yakalansada turk polısının sevkatlı joplarının tadına baksalar anlarlar kotu bısey oldugunu araba yakmanında kacıolar
  • Araç yakmak Vatana ihanettir öyle mi?

Hırsızlıkta vatana ihanet. Hatta kırmızı ışıkta geçmekte vatana ihanet.
    Amaç ne? İnsan öldürmek...

Ne farkınız kaldı dağdaki o soysuz köpeklerden? Onlarda can almak için onlarca bahaneye sığınıyor...

Ne derseniz diyin, yalnızca araç yakmanın cezası ölüm olamaz. Bu benim şahsi düşümcemdir. Sizinkilerle uyuşmak zorunda değilim.
    Farklı fikirleri paylaşmak için buradayız değil mi?

O yüzden söylevlerinizde daha saygılı ve DELİKANLI olun...

Bu arada merak eden arkadaş; yaşımla başım seni neden bu kadar alakadar ediyor?

12 yaşındayım. OK?
  • Bunlar italya daki itler olmasın
  • yaktıkları araçlara bakıyorum yeni araçları yakıyolar hep allah korusun garaja koyuyoruz genelde ama bi yere gittiginde rastlar mastlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 27 Aralık 2007; 22:24:30 >
  • kırmızı ışıkta geçmek, sarı ışıkta korna çalmak değilde,
    araba yakmayı, yakma amaçlarını dikkate alınca bende vatan hainliği olarak görüyorum.
    bunu yapanların akıllarında ülkeye, milli servete, toplumsal barışa zarar vermek yatıyorsa, vatan hainlerinin kurduğu örgütün şehirdeki uzantısı olarak çalışıyorlarsa, kamuya ait otobüsleri, iş makineleri fırsat buldukça yakıyorlarsa, ormanları ülkenin ciğerlerini yakıyorlarsa bu mala karşı basitçe işlenmiş adi bi suç değildir. bilinçli organize ülkeyi tahrik etmeye yönelik, ülkedeki dengeleri değiştirmeye yönelik planlanmış bi çalışmadır.
  • bunların hepsini .....................
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

kırmızı ışıkta geçmek, sarı ışıkta korna çalmak değilde,
    araba yakmayı, yakma amaçlarını dikkate alınca bende vatan hainliği olarak görüyorum.
    bunu yapanların akıllarında ülkeye, milli servete, toplumsal barışa zarar vermek yatıyorsa, vatan hainlerinin kurduğu örgütün şehirdeki uzantısı olarak çalışıyorlarsa, kamuya ait otobüsleri, iş makineleri fırsat buldukça yakıyorlarsa, ormanları ülkenin ciğerlerini yakıyorlarsa bu mala karşı basitçe işlenmiş adi bi suç değildir. bilinçli organize ülkeyi tahrik etmeye yönelik, ülkedeki dengeleri değiştirmeye yönelik planlanmış bi çalışmadır.

Bakın, özellikle belirttim. "SADECE araç yakmak" vatanhainliği olamaz dedim. Sizse onlarca şey saymışsınız. Ayrıca kaçımız kimin yaptığını KESiN olarak biliyor? Kaldıki kesin olarak kimin yaptığı bilinse bile SADECE araç yakan biriyse ona hiçbir şekilde ölüm cezası verilmemeli.(hoş, ülkemizde zaten idam cezası yok.)

• b.m.o
    bakmak var bir de görmek var.
    sen sadece bakıyorsun.
    senin gördüğün "ARAÇ YAKMA" nın altında başka sebepler var.
    onları göremediğin sürece "araç yakmanın nesi vatan hainliği" deyip duracaksın.
    karşındaki terör örgütü.
    bu adamlar araç yakmasalar bile bunları gene öldüreceksin, gene yakacaksın.

tekrar söylüyorum. bunlar sıradan vakalar değil
    canı sıkılmış 3-5 çapulcu gelip zevk için araç yakmıyor.
    bunlar senin benim bildiğimiz PKK. ve şu anda sen bunları resmen savunuyorsun.

hiç bir olay olmasa, sınırda pkk ya verilmek üzere bir grup mühimmat ele geçirilse ben bunu da vatan hainliği olarak görürüm.
    birilerini vatan haini yapmak için ille de adam öldürmesini beklemeye gerek yok.

bu araçları yakanlar pkk veya onun kolu. bu gayet anlaşılıyor.
    sen niye hala anlamadın ben ona şaşırdım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.