Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
78
Favori
84.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaştan daha öncede sorunsuz alışverişlerim oldu. her hangi bir sorunda anında yardımcı olan biri. biraz önce 3 ay 3 hesap hediyesiyle birlikte aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

[size=3]

[size=3][size=3]Ödeme Seçenekleri

=Banka [ Havalesi ] İşBankası=
    =Paypal==
    =misli.com=

Hızlı İşlem için Mail / Skype : nest2011a@hotmail.com ( skypeden ekleyiniz )

Netload , Upload,to , Letbit ,Ryushare, Bitshare , FileFactory, Turbobit ,Rapidgator, Luckshare , Hotfile , R apid , Extabit, Filepost,Depositfiles.Lumfile , oteupload , novafile...

Ek olarak virüs programı lisans satısları senelik mevcuttur. Kaspersky / kis . Nod32 Bitdefender vs..

# Video xx sitelerinin İzleme / indirme hesaplarıda bulunur.İstediğiniz Arkadaslar...

KASIM AYINA ÖZEL SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN KAMPANYA.
    3 ADET 3 AY HESAP + 3 ay istediği site hediye sadece 45 tl
    4 adet 1 aylık hesap 25 tl sadece.
    6 aylık 4 hesap sadece ve sadece 70 tl'dir...
    İstediğiniz Her hesap bulunur.

3 ay 3 hesap 45 TL + 3 ay hediye ( kasıma özel kampanyalı )
    3 ay 2 Hesap 35 TL
    1 ay 3 hesap 23 TL

-------------------------------------
    Fiyatlar Aylık
    Turbobit 10 tl ( 3 ay 25 )
    Letbit = 12 TL ( 3 ay 30 )
    Luckshare = 12 TL ( 3 ay 30 TL )
    Ryushare : 10 TL ( 3 ay 25 TL )
    Netload : 10 TL ( 3 ay 22 tL )
    Extabid : 10 TL
    Bitshare :12 TL
    Filepost : 10 TL
    Uploading : 12 TL
    Hotfile : 10 TL
    Rapidgator : 10 TL
    Upload to : 10 TL ( 3 ay 22 TL )
    Depositfiles : 10 TL

( daha uzun alımlar 6 aylık 35'tl den başlıyor arkadaslar tek site )

bana 1 günlük premium lazım uploaded 2gb lık bir dosya indireceğim 1 günlük alabiliyormuyuz
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRPCOIN -- 21 Kasım 2013; 18:04:02 >

• takip
  • keep2share varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunduz83

keep2share varmı?

su an yok orası
  • Arkadaştan rapidgator ve uploaded hesabı aldım
    Rapidgatorda problem yok. Uploaded 2 günde 2 kez patladı ve yeni hesabı hala göndermedi
    Şu anda cevapta yazmıyor. Duruma göre güncelleriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: action_figure

Arkadaştan rapidgator ve uploaded hesabı aldım
    Rapidgatorda problem yok. Uploaded 2 günde 2 kez patladı ve yeni hesabı hala göndermedi
    Şu anda cevapta yazmıyor. Duruma göre güncelleriz

hocam kusura bakma ama her zaman pc başında değilim.skpye acık olsada.
    sınavlarım var.
    gelince bana ulasın farklı hesap veririm..
  • Netload hesabını gönderdi tekrardan.Problemsiz şı anda teşekkürler...

• Novafile için yenileme bekliyorum, upload ve ryushare hiç sorun çıkarmıyor. Nova biraz dertli........
  • 3 yıl boyunca devamlı bu arkadaştan hesap aldım hiç sorun yaşamadım.
    biraz önce yeniden hızlı bir şekilde hesap aldım kendisine teşekkür ederim.
  • Hocam pm attım bende 1 yıllık turbobit ve de 17 haftalık ul.to var bir de 1 aylık rapidgator var letitbit ve de hotfile hesabı almak isityorum ilgilenirsen sevinirim takasa açık mısın????
  • AZ ÖNCE KENDİSİNDEN DEPOSİTFİLES HESABI ALMAK İÇİN PARA YATIRDIM. TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelimeyounu -- 24 Aralık 2013; 22:59:36 >
  • alan arkadaslara tsk ederim konu gunceldır
  • Arkadastan dun 2 uyelik icin anlasma sagladim ve parasini hesabina gonderdim bir uyeligi hemen verdi birinide yarin ( bugun ) icin verecegini soyledi fakat bir kac kez mesaj atmama ragmen ve gun bitmesine ragmen hala hala diger uyelik sifresini gondermedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: xug

Arkadastan dun 2 uyelik icin anlasma sagladim ve parasini hesabina gonderdim bir uyeligi hemen verdi birinide yarin ( bugun ) icin verecegini soyledi fakat bir kac kez mesaj atmama ragmen ve gun bitmesine ragmen hala hala diger uyelik sifresini gondermedi .

sehır dısındayım atcam yarın size..kalan uyelıgı buraya yazmanıza gerek yok
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Ne zaman atacaksiniz henuz daha birsey gelmedi .

• Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz ?

dün turbobit üyeliğimin bittiğini gördüm ve yeni hesap satın aldım 1 aylık fakat mail adresime turbo ulaşım kodu gelmedi ve hala da gelmiyor destek bölümlerine mail attım ama o kod elime bir türlü ulaşmadı. Bu sorunu nasıl aşabilirim ? ve ayrıca sitede üyelik tarihim gözüktüğü halde jdownloader dan indirme yapamıyorum hesap kabul edilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theseco -- 19 Ocak 2014; 14:02:09 >

• PM atıyorum.
    Lütfen kontrol edin.
  • Arkadaşlar bu elemandan (gladyo38) uzak durun. 1 aylık 3 hesap aldım. hesaplardan 2 tanesi çalışmıyor. yeni hesap gönderdi onlar da çalışmıyor. para iadesi istiyorum onu da yapmıyor. konuyu DH yöneticilerinden supremum nickli arkadaş ta biliyor. Sonuç çalışan hesap vermiyor, para iadesi yapmıyor ve bana artık yazma diyor. Basit ve ukalaca sözlerle seninle mi uğraşıcam+ senin paranla mı zengin olduk + git artık gibi sözler kullanıyor. Orjinal pm leri istiyene gönderirim. İsteyene hesapları da pm atarım. Çünkü eleman suçunu bana yıkmaya çalışıyor. Sen indirmeyi becerimiyorsun diyor.

Sonuç tam bir dolandırıcılık olayı. Eleman pişkin pişkin 23 TL'nin üzerine yattı. Benim için önemli olan bu değil ama miktar küçük te olsa dolandırıcılığın küçüğü büyüğü olmaz. Siz siz olun uzak durun.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.