Şimdi Ara

Türbe Ziyareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim de bu sözlükteki çoğu arkadaş gibi kötü alışkanlığım (mast. sigara gibi vs) vardı ve aşırı bi tembelliğim vardı. Ama buraları ziyaret edince ruhsal olarak bi zaman daha iyi hissedip bu kötü işlerden uzak durabiliyordum.

Özellikle kabrine gittiğiniz kişinin, o dönem zorluklarla rağmen ilim için uzaklara gidip çabaladığını ve iyi tavsiyelerde bulunduğunu düşününce siz de iyi hissedip çalışmak istiyorsunuz. Ayrıca ortamın mistik ve iyi hissettiren bi havası var. Türbede kimsenin olmadığı zaman gidip 5-10 dk düşünüp hissederek geçirirseniz işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dalga mı?
  • Viper3478 kullanıcısına yanıt
    Ne açıdan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma la bunlar türbeye AYT fen kampı kurar. Kafasını karıştırma milletin.
  • Ya türbene başlatma şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Manevi ihtiyaç duyanlar dediğini yapar ancak.
  • Başta ''inanan arkadaşlara önerim'' dedim. inanmayıp laf etmeye gelen nefret yumağı arkadaşlar işlerine baksın
  • Daha bugün çıkışta Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbelerini ziyaret ettim. Hayatlarını baştan okudum gerçekten etkilenmemek elde değil. Hele türbe boşsa gerçekten mükemmel bir ortam oluyor.
  • Çok haklısınız hocam. Beşiktaş'taki Yahya Efendi Türbesi'ne gitmiştim, 2 aya yakın ara vermeden tam gaz çalışmamı sağlamıştı diyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.