Şimdi Ara

Tunersiz TVde Kablo Tv izlemek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Salonda Teledünya izliyorum, odaya da bir tv aldım ancak tuneri yok.
    Bu tvde analog yayınları izleyebilmek için ne gerekli? (decoder, stb vs marka model?)

Herhangi bir platform, abonelik, taahhüt istemiyorum, uygun fiyatlı çözüm öneriniz var mı?

teşekkürler.

• Tunersiz cihazla tv izlemek için tuneri olan bir reciever kullanmak durumundasın bu da ya 2. bir teledünya recieveri olur veya apartmanda altyapısı varsa uydu sistemi ile.
    Başka bir platform istemiyorum demişsin ancak sanırım çok düşük bir rakkama teledünyadan 2. abonelik alabiliyorsun, zaten bu yıl içinde kablo karasal yayınları sonlandıracağı için başka bir alternatif kalmayacak gibi
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    eyvallah,
    peki smartkartı olmadan receiverı kullanmanın bir yolu var mı. modifiye yazılım vs. ile...

ikinci bir hc-12 var ama kart olmadığı için seyrettirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFOSO

eyvallah,
    peki smartkartı olmadan receiverı kullanmanın bir yolu var mı. modifiye yazılım vs. ile...

ikinci bir hc-12 var ama kart olmadığı için seyrettirmiyor.

bildiğim kadarıyla yok ama googledan bir bak istersen, artık nefes almak bile paralı olacak nerdeyse, çok iyi anlıyorum seni o anlamda ama aylık 5 TL gibi bir rakkam ilave ödeyip 2. cihazdanda bu hizmeti alabilirsin diye biliyorum kartı zaten veriyorlar aboneliğine 2.tv yi eklettiğinde
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    tek o seçenek kalıyor gibi :)
    ilginiz için teşekkürler.

*sağlık sebebiyle bir süre misafirim bu evde.
    taahhüt istiyorlar 2. tv için; 5 tl de olsa yük olmak istemediğim için araştırıyorum.

tekrar sağolun.
  • quote:

tek o seçenek kalıyor gibi :)
    ilginiz için teşekkürler.

*sağlık sebebiyle bir süre misafirim bu evde.
    taahhüt istiyorlar 2. tv için; 5 tl de olsa yük olmak istemediğim için araştırıyorum.

tekrar sağolun.

Geçmiş olsun, kolay gelsin
  • Analog yayın için STB gerek yok. Odaya bağlatı varsa anten kafasını televizyona taktığınızda 28 analo kanalı izleyebilirsiniz. Temmuz ayında analog yayın sona erecek. Bağlantı yoksa boşa masraf harcamayın.
  • sayın TİFOSO
    öcelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim
    2.tv nizde analog yayınları seyretmek için hiç fazla masraf yapmadanhttp://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/2-li-uydu-splitter-kablo-tv-coklayici-dagitici-P136721605?cid=604001&gclid=CK-Iidb9vtECFZORGwodG8ICVQ&gclsrc=aw.ds bu tür bir aparatla cihazınıza bağlantı kurup yayınları en azından temmuz ayına kadar rahatlıkla seyredebilirsiniz
    bu aparatın 2 cıkısınada tv lere giden kabloları bağlamak yeterli olacaktır
    kolay gelsin derim

• tavsiye ve iyi dilekleriniz için teşekkürler.
  • Paran yoksa kaçak kablo tv izlemeyeceksin olup bitecek.2. Tv alıp da 5 lira bile vermemekte enteresan.
  • kaçak derken?
    teledünya değil, açık olan analog yayınlardan bahsediyorum.

ya okumuyosunuz ya da anlama kıtlığı var.
  • quote:

kaçak derken?

"peki smartkartı olmadan receiverı kullanmanın bir yolu var mı. modifiye yazılım vs. ile... " Bu kısım ne demek oluyor? Kartsız kullanmak mümkün değil iken kartsız kullanmayı istemek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

quote:

kaçak derken?

"peki smartkartı olmadan receiverı kullanmanın bir yolu var mı. modifiye yazılım vs. ile... " Bu kısım ne demek oluyor? Kartsız kullanmak mümkün değil iken kartsız kullanmayı istemek?

bu kısım açık kanalları receiver üzerinden alamaz mıyım demek oluyor
  • TiFOSO kullanıcısına yanıt
    Teledunya komple paralı açık kanal yok ki. Eğerki bahsettiğiniz analog yayın ise bildiğim kadarıyla onu zaten herhangi bir receiver olmadan izleyebiliyorsunuz.

Edit: Evet dedigimi demişsiniz zatende hâlâ modifiye yazılım kısmını anlamadım cihazda madem tuner yok cihaz zaten tv değil monitör olsa gerek. Anten girişi olmayan cihaza neyi bağlayıp neyin yazılımı yapılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 13 Ocak 2017; 23:57:44 >
  • şifresiz 2 kanal var birisi tanıtım kanalı... bölgesel kanal Ege TV var... Monitor tv ile yayınları ancak Teledünya kutusu ile izlersin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.