Şimdi Ara

Tüm Zamanların Şampiyonlar Ligi Puan Durumu (Güncel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde gsliler ve fblier iniesta nickli arkadaşa cevap verip bjkye sallamışlar vallah üzülüyorum
    trolle cevap vereyim hemde kulübe sallayım
  • Averaj olarak bize yakın sıradakilere fark atmışız o sıralamaya -67 averaj.Hamza nın payı büyüktür bunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O puanın yarısı Şampiyonlar Ligine katılım puanı zaten :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

O puanın yarısı Şampiyonlar Ligine katılım puanı zaten :))

E siz de çok katılsaydınız da o puanları alsaydınız. :))
  • bursa dısında hepsinin maç bası puanı 1 gibi komik bir rakam gs sadece ligde basarılı oldugu için orada basarılı olmuş gibi gözüküyor ki ortada basarı falan yok 100 maca cık ancak 100 puan topla ayıp valla bu oly psv son 20 yılda hangi dönem gsden üstün olduda gsnin üstündeler veya diye sorulabilir ulasmak istediğim katılım sayın artıkca puanında artıyor

• Bizim 108 maçta yaptığımızı A.Madrid 63 maçta yapmış neyin başarısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneSerhat -- 25 Kasım 2016; 8:50:09 >
  • bu tablodan anladığım türk liginin ne kadar kalitesiz olduğu. büyük kulüpler de kötünün iyisi olduklari için diğer küçük kulüplerin arasından sıyrılıp oraya katılıyor. zaten katılıma da puan var. ama averajlar çok düşük.

aynı şekilde mesela olympiakos ve averajından yunan liginin kalitesini anlıyorsun.

mesela roma, süper ligte oynasa bunda çok daha fazla puanı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

bu tablodan anladığım türk liginin ne kadar kalitesiz olduğu. büyük kulüpler de kötünün iyisi olduklari için diğer küçük kulüplerin arasından sıyrılıp oraya katılıyor. zaten katılıma da puan var. ama averajlar çok düşük.

aynı şekilde mesela olympiakos ve averajından yunan liginin kalitesini anlıyorsun.

mesela roma, süper ligte oynasa bunda çok daha fazla puanı olur

Bu puanlar maçlardan alınan puanlar. Ne katılım puanından bahsediyorsun?
  • tablomuz parlak olmasa da yerliler arasında en iyisi tabiki biziz.
  • Yak yak yak sigaraları

• O nasil bir siralama lan😂

-100averajla 23. Sirada olmak basariliymis

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

O nasil bir siralama lan&#128514;

-100averajla 23. Sirada olmak basariliymis

konu başlığı oku arkadaşım Tüm Zamanların SADECE şampiyonlar Liginde oynanalılan maçları göz alarak alınmış puan.. ön eleme falan baz almıyorlar.
    siz 2008 den beri daha o Lige kalamadınız. (o maçta bile kötü kiev sizi kadıköyde yenmişti sanırım 1-0). birde Beşiktaşlı arkadaş nerden nereye demiş * Bu sene cezalıydık (zaten gidemedik Ceza çekmemiz iyi bence) ondan önceki Sene 3 sene boyunca 2 kere ard arda çeyrek final ve sonrasında ki sene 3. olarak gruptan çıktık..
  • Bjk Fenerbahçeyi gecip nasil 2. Basarili takim oluyor ?

Ceyrek final oynamismi ? gruptan cikmismi ?

Uefada Yari final oynayamamis bile

• Kendini kasma kanki, güncel tutmaya gerek yok.

GS armut toplarken BJK ve FB 'nin her sene gruplara kaldığını düşünürsek yaklaşık 10 sene sonra geçerler bizi.
  • MeTeCiK kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bende zaten ondan dolayi averaj durumuna bak dedim. -70 averaj aldigin galibiyetin iki kati maglubiyetin var. Neyle ovundugunu anlayamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Arkadasim bende zaten ondan dolayi averaj durumuna bak dedim. -70 averaj aldigin galibiyetin iki kati maglubiyetin var. Neyle ovundugunu anlayamadim.

şampiyonlar liginde 108 kere Mücadele etmişiz (bu ligin önemini biliyorsundur umarım.) bu ligde oynamak bile bir vizyondur. adını duyurabilmektir.. -70 averaj ile övünmüyoruz. Avrupa'da veya dünyada Türkiye'den bir Takım biliyor musun Sorusuna verilen ilk isim Galatasaray olmasının nedeni Avrupa da Daimi oynayan bir kulüp olmasıdır..
  • MeTeCiK kullanıcısına yanıt
    Bunu soran yokki dostum sana.

Ben diyorumki geneldeki averaja bakmak lazim. Elbette en yuksek puan alan takimsin. Buna bir sozumuz yok. Ancak 2000 yilindaki basaridan sonra bu degerlerin +lara gecmis olmasi lazimdi. Benim anlatmak istedigim bu.

• Milan gerçekten büyük kulüpmüş. Yıllardır piyasada yoklar hala 5. sıradalar. Eskiden Milan dendiği zaman tırsardık, kadrosunu ezbere sayardık. Nereden nereye
  • Anlatmak istediğim buymuş muş muş ... Şuna laf sokma peşindeyim çamur atma peşindeyim desene erkek gibi. Bi hareket yapıyorsan bari arkasında dur. Bariz noksanlık bulma peşindesin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.