Şimdi Ara

Tüm Zamanların Şampiyonlar Ligi Puan Durumu (Güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü maçta ki geri dönüş ve mücadeleniz için tebrik ederim.
    Fakat bölümünüzde Galatasaray'la ilgili açılan konular üzerine hatırlatma amaçlı bu konuyu açma gereği duydum.

Bu listeyi sürekli takip etmeye çalışıyorum. Beşiktaş geçen sene 54. sırada, Fener 47. sırada iken şu an tabloda ki gibi bir sıralama mevcut.
    Avrupa'da tanınabilir hale gelebilmek için Şampiyon Ligi aşırı derecede önemli. Galatasaray bunu fazlasıyla başardı. Beşiktaş böyle devam ederse Fenerbahçeyi geçecek ve Galatasaray'dan sonra Şampiyonlar liginde ki en başarılı ikinci takım olacak. Ama Galatasaray'ı geçmesi için Şampiyonlar Liginde kalıcı hale gelmesi gerekiyor ki kalıcı hale gelse bile bu çok zor bir ihtimal.
    Şampiyonlar ligi tarihinde 108 maça çıkıp 57 maç'ı yenilmeden tamamlayan bir Türk takımına sallamak yerine saygı duymayı öğrenmelisiniz.

• bence katilim basina toplanan puanlari karsilastiralim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenb0ran

Dünkü maçta ki geri dönüş ve mücadeleniz için tebrik ederim.
    Fakat bölümünüzde Galatasaray'la ilgili açılan konular üzerine hatırlatma amaçlı bu konuyu açma gereği duydum.

Bu listeyi sürekli takip etmeye çalışıyorum. Beşiktaş geçen sene 54. sırada, Fener 47. sırada iken şu an tabloda ki gibi bir sıralama mevcut.
    Avrupa'da tanınabilir hale gelebilmek için Şampiyon Ligi aşırı derecede önemli. Galatasaray bunu fazlasıyla başardı. Beşiktaş böyle devam ederse Fenerbahçeyi geçecek ve Galatasaray'dan sonra Şampiyonlar liginde ki en başarılı ikinci takım olacak. Ama Galatasaray'ı geçmesi için Şampiyonlar Liginde kalıcı hale gelmesi gerekiyor ki kalıcı hale gelse bile bu çok zor bir ihtimal.
    Şampiyonlar ligi tarihinde 108 maça çıkıp 57 maç'ı yenilmeden tamamlayan bir Türk takımına sallamak yerine saygı duymayı öğrenmelisiniz.

3 0 yendiğimiz barçadan 300 puan dan fazla fark yemişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be ne zamanlarmis gs için, nereden nereye
  • Gs büyük iş yapmış tebrikler

• Yeri gelince basariyi tebrik ederiz.
    #TebriklerGalatasaray
    #EfendiBesiktas

• Simdi adam sana küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünür büyük takımlar başarılarıyla dese sonuna kadar haklı, bir kere de oturun tebrik edin arkadaş bu konuda da mağdur olmayın.
  • usta buna nerden bakıyoruz?
  • Aslında bir dönem çok uzak kalmasaydı ilk 15 içinde rahat olabilirdi. Hatırlarsanız Gerets döneminden sonra uzun bir süre ayrı kalmıştı devler liginden. Gönül ister ki diğer takımların da bu seviyelerde olmasını.
  • Ben övünülecek birsey goremiyorum

Olimpiyakos fln bile onumuzde

• Kimse Avrupa'da gs'den daha başarılı olduğumuzu iddia etmiyor, o konular skor 3-0 iken sevinç naraları atan trollere tepki amaçlı açılmıştır.
  • İyi de bu Cl'de başarılı olduğunuzu göstermiyor ki Ligde başarılı olup Avrupa'ya katıldığınızı gösteriyor. Yoksa 3 takımın da puanları rezillik ortada bir başarı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

quote:

Orijinalden alıntı: erenb0ran

Dünkü maçta ki geri dönüş ve mücadeleniz için tebrik ederim.

3 0 yendiğimiz barçadan 300 puan dan fazla fark yemişsiniz

Bi insan trol olurda biraz zeki olur ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iki defa 3 tane salladigimiz, elinden kupa aldigimiz Real Madrid'den 400 puandan fazla fark yemissiniz

Yine iki defa kupa aldigimiz Arsenal'dan da 250 puan fark yemissiniz.

Avrupa konusunda bizle sidik yaristirmak icin 40 firin ekmek yemeniz lazim. Daha hayatinda bir tane Sampiyonlar Ligi grubundan cikamamis adamlar yapinca komik oluyor.

Troll'un bile mantiksiz konusani cekilmiyor hakkaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beamer -- 24 Kasım 2016; 12:37:40 >
  • O değil de averaj :kappa
  • quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

O değil de averaj :kappa

• olum sen neden böylesin
  • quote:

o ne oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: igunduz

quote:

o ne oluyor :)

• Puanı bizden daha iyi olan takımların bazılarını görünce insanın geçmiş yönetim ve teknik direktörlere plaket gönderesi geliyor.

Şu üst sıradaki takımlardan 5-6 tanesinden daha güçlü olmamak için bir neden yok resmen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.