Şimdi Ara

Tüm Pwp Serverları Anlatımı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
102.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler kardeşim çok saol üyelik için
  • oyuna girerken

" sunucuya bağlanırken hata " diyor
  • @.Ugur. hep deneyin.. öyle diyor sonra giriyor..

Wingmt2 oynuyordum sıkıldım biraz.
    Sfyt2 de oynuyordum hafiften sıkıldım biraz mola :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut K. -- 23 Ağustos 2009; 8:16:51 >
  • Evt Arkadaslar Turklere Kapandı Ama Ben dun prxty le gırdım ve 68 lvl yapdım 100de73
    1 lvl den baslıorsunuz ama 1 gunde 90 lvl yaparsınız merk etmeyın ben kurtlarda 30 lvl oldum gıttım kaplanlara 38 lvl oldum gıttım yanabı usaklara 42 lvl oldum ısımsız cıcekler gorevını yapdım bıne mırıne gorevını yapdım 48 lvl oldum osnra gıttım vadıte 63 lvl derken tapınakdaki krubahları kesmeye gıttım bı bakdım 68 lvl 69 olcam hemde daha 120 k fılan oldu bıde bayabı gzeındım kasmadım oyun suresı 120 dk fılan ve yerden topluoya topluya 2 3 m oldu yerden 2 3 m topladım tapınakda adamlar hıc bısey almıo :)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2umut6 -- 23 Ağustos 2009; 10:44:52 >

• Wingmt2 oyunu çalıştırdım ama üyeliğim yok :( Biriniz yardımcı olun lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Germand -- 23 Ağustos 2009; 11:52:55 >
  • wingmt2 de anladığım kadarıyla türkler yine ip ban yedi işte ss

Tüm Pwp Serverları Anlatımı
  • Önemli değil LeaderKnight uğraştığın için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germand

Önemli değil LeaderKnight uğraştığın için sağol

senden sağol
  • Wingmt2 hiçbir problem yok. Oyundayım şu an
  • Zzyt2 ve wingmt2 icin uyelık alırmısınız rıca etsem pm yoluyla veya
    savetrons@hotmail.com adresıne mail olarak godnerırsen cok sevınırım
  • aradalar zzyt2 deimiş acaba düzelcek mi ? bi bilginiz var mı
  • Değişmeyecek oyun. Son hali bu. Ama reset konusunda bişey diyemem.
  • Wingmt2 iyice ilerlettim 77 oldum. +9 Azap var. +8 E. tanrısı var. 40 M nakit para var yarın sabah +9 çelik alıcam 2000 hp'li
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th€King

Wingmt2 iyice ilerlettim 77 oldum. +9 Azap var. +8 E. tanrısı var. 40 M nakit para var yarın sabah +9 çelik alıcam 2000 hp'li

slm kardesım wingmt2 kasması ve ıtem yapması ne kdr zor eger cok zor deılse bana uyelık alırsan mınnettar kalırım
  •  Tüm Pwp Serverları Anlatımı

bakın arkadaslar zzyt2 den bir resim bu karakteri gucsuz sana bilirsiniz ama 76 lvl ve oyundaki guclu karakterlerden büyülü silah suraya pek işlevi olmuyo ama dierlerine yetiyo:) oyunda umut arkadasımızla karsilastim zihinseldir kendisi yatirmasi zor oluyor ama napalım bazen 1k can birakiyorum bazen can 5k birakabiliyorum onda bazende ben yatirabiliyorumonunlada kasarken yakinda bir ss koyarim

• leader sana pmden ulaştım Yardımcı olup olamayacağını yanıtlarsan memnun olurum

• karakteris ectikten sonra dolma ekranında ileri gitmiyor.beyler zzyt2 de karakterler gene sıfırlanmıs galiba bune ya :S tamda dedim iyi bir karakter yapmistim
  • Wingmt2 beklerim 1-2 kişi gelip +75 olabilirse her gün kule çıkarız parayı kırarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th€King

Wingmt2 beklerim 1-2 kişi gelip +75 olabilirse her gün kule çıkarız parayı kırarız

kardesım wingmt2 oynmayaı dusunuyorum pvplerde acemıyım.nerden ındırebılırım ve oyun cokmu zor ıtem yapması skıll gelıstırmesı bılgı verırmısın
  • buneya KrONos la beraber 77 lvl fılan olduk ben 79 olucakdım tmm bın savascı metın kesıcekdık ne guzel ormanda offfffffff sılındı carlar hekrezı yatırıoduk be :))) krnos en guclulerın den bırıydı ılerde en ıyısı olacahız derken carlar 0 lvl ya offfffffffffffffffff
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.