Şimdi Ara

Tüm Pwp Serverları Anlatımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
102.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aralberk

karakteris ectikten sonra dolma ekranında ileri gitmiyor.beyler zzyt2 de karakterler gene sıfırlanmıs galiba bune ya :S tamda dedim iyi bir karakter yapmistim

sansa bak demısdık tamda ya 2 mızde kasıoduk orumcek zındanının 2 katında of be 79 olucakdım tamda

• leader sfyt2 beni pek sarmadı yarın sabaha zzyt2 nin clientini indircem. Sana zahmet olmazsa bana zzyt2 den üyelik alırmısın. Çince kodu çok ince ve zor o yüzden çok zorlanıyorum.

msn adresim batuhantoker@ msn.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battuhann -- 24 Ağustos 2009; 16:53:52 >
  • Sonunda ilk Perfectimi açtımZehirli Bulut P,Suikast G8 , Bıçak Çevirme G2

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal* -- 24 Ağustos 2009; 18:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th€King

Wingmt2 beklerim 1-2 kişi gelip +75 olabilirse her gün kule çıkarız parayı kırarız

kardes wingmt2 nasıl ordada 3-2 günde bir karakterler sıfırlanıyomusıfırlanmıyosa hemen gelim

not:wimgmtnin sayfasi bende acilmiyor bana üyelik alabilcek varmi

edit:cümleyi düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aralberk -- 24 Ağustos 2009; 18:42:22 >

• ya nası yapıoz P. Ya münzevi okuyom sonra kotu ruh kovma okuom sonra ruh tasına tıklıorum ılsteden skılı secıom bısey cıkıor oraya yazı fılan yazabılıom bıse y cıkıo Yardım ??
    ( hic p. yapmamısdım da :) )
  • aralbelrk knk sen hangisini oynuon baslıcaksan beraber baslıyalım msni ver yada ben verem ekle adrenalinn@hotmail.com ben zzyt2 de 53 lvl ım var devammı etsem dıe dusunuom sen hangısı oynucan knk ona gore gelicem msn ekle konusalım bi??
  • Theking Bana Wingmt2 Üyelik Alabilirsen Gelirim.Zzyt2 gibi kolaysa 1 güne +75 olurum.

Edit : wantedskull@wantedlord.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 25 Ağustos 2009; 21:41:25 >
  • arkadaslar bana wingtmden üyelik alabilecek varmi aralberktas@hotmail.com
  • Bu PvP server konuları iyi üye topluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 24 Ağustos 2009; 22:44:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ¿Nakamura¿

Bu PvP server konuları iyi üye topluyo

google a yazınca görüyolar üye oluyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leaderknight

quote:

Orijinalden alıntı: ¿Nakamura¿

Bu PvP server konuları iyi üye topluyo

google a yazınca görüyolar üye oluyolar

Eksik olan tek şey PvP'ciler Kulübü Kime açmaya kısmetse artık o kadar konu var

• arkadaslar ben zzyt2 ye uyelik alırken bole bi hata cıkıo cince bişiler yazıo arasındada 9 yazıo
  • umut kronos ben hatirliorum 60 lwl kasamiorum beni kasin die bagirdigini hatiliorum 4 tane full p car yaptim hepsi silindi newlongju devam
  • size saglam tek bi oyun solimmi kasma kolay item biraz zor sikiler coook zor ama eylenceli gecen sene şubat aylarinda basladim hala devam ediyorum tamsiem Newlongju bi ara kapanmisti sonra ben Metin2 TR basladim 49 ban yedim olsun saglik olsun dedik Newlongju acilmiski duydum yeni hesapla asladim EternaLTR die suan 80 lwl itemleri saysam +9 abanoz +9 sahin +1500 hp ayakabi olye bilezik +6 siyah celik +3 hiz +3 savunma +3korunma +1sirus kilici ama dandik alamaynlarda var ama daha iyisi yapacagim Umut ben tanon msn den Kronos G1 sikilerle kata cikmis Pehhh xD p acmaya erinmis itemlerin efsunlumu zzyt2 3 saat oynadim full p ledim ama bi foto cekmedim neden die sorarsaniz bende bilmiorum

• arkadaşlar oyunu oynamak icin clientini indirmem gerekmi yoksa sadece turkce yamayı mt2 tr nin icine atarak girebilirmiyim
  • leaderknight kardeşim banada uyelik alırmısın zzyt2 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba1997

leaderknight kardeşim banada uyelik alırmısın zzyt2 de

aldım pm e bak
  • sfyt2 de karakteri seçince server ekranına atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

sfyt2 de karakteri seçince server ekranına atıyor

bakım fln vardır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.