Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlısı
  • Haziranın ikisinde verdiğim sipariş daha gelmedi. 45 gün oldu. Bi tane iki tane değil 4-5 tane sipariş verdim. Gelecek de gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 18 Temmuz 2016; 12:58:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu firmaya çok dikkat edin.

Gümrük işlemlerinizde kesinlikle tavsiye etmiyorum,bu adamlar dolandırıcı...!

http://rcscargonet.blogspot.com.tr/2015/11/rcs-russian-cargo-logistics-onemli.html
  • Ukim ayrı ekstre ister il gümrüğü ayrı ekstre ister en sonunda tableti gümrüğe hediye edip kurtulacağım

• mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıkları belli degil.

•  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

14 temmuz'da gümrüğe takılmıştı..faturaları yolladım..bugün depodan çıktı yazıyor.. 0.60 kuruş damga vergisi ile.bu hayırlı haber mi?

• Ürün fiyatı 75€ dan düşük ise 60 kuruş ödeyip teslim alacaksınız
  • ürün bedeli 13 euro+50 euro kargo...yani artık ptt dağıtıma gidiyor değil mi?
  • Bu nasıl iş arkadaş . Kaç gündür hareket yok. Aradım paket gümrüğe sevkedilmiş baska bilgi yok dediler. O kadarını bende görüyorum dedim. Neden çıkmıyor bu paket gümrükten yahu. İsin ilginç ve karışık olan yanı ise gümrüğe sevk edildi ve ardındaki saateki işlemde ise ptt işyerine sevkedildi bilgisi olmasi. İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 14/07/2016 13:15:25 Gümrüğe Sevk Edildi
    İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İST.ULUSLARARASI PİM 14/07/2016 13:46:25 PTT İşyerine Sevk Edildi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• Bu arada ben bu urun için ücret odemedim. Daha önce 85 dolar değerinde başka marka bir cihaz elime ulaştığında kullanılmaz haldeydi. Kendilerine bu durumu kanıtlayan paket açma videosunu ulaştırdım. Ardından ya ücret iadesi yada bu beklediğim cihazı yollmalarını Rica ettim. Sagolsunlar kirmadilar ve yolladılar. Normalde bu cihazın fiyatı 103 dolar. Oldu ki benden evrak istediler ne yapacağım bu durumda?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ödemenin hangi kanal üzerinden yapıldığını gösteren belge ve alışveriş detayını pdf halinde yollayabilirsin.
  • ekinokshan E kullanıcısına yanıt
    olası durumda ya mail at ya da yanlarına bu belgelerle git

1-nufus cuzdan fotokopisi
    2-makbuz
    3-alışveriş detayı

hatta daha inanmaları için.onların pc den aliexpress profilini açtır
  • ekinokshan E kullanıcısına yanıt
    Hocam bana cevap verdiniz sanırım . Öyle ise ilk alışverişteki odeme dekontunu mu göndereceğim?

• Arkadaşlar Bulgaristan'a telefon istiyorum, banggood'tan. Oradaki gümrük sorun çıkarır mı? Bilen var mı? Fiyata ne yazmak gerek?

• poundx P kullanıcısına yanıt
    telefon normalde yasak hocam ama çok nadirende olsa gümrükten geçiyor bazen ( arada kaynıyor kontrol etmediklerinden , kontrol edipde görürlerse asla geçmez)
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Hocam bana cevap verdiniz sanırım . Öyle ise ilk alışverişteki odeme dekontunu mu göndereceğim?

tabi.hangisi ise. bir sorun çıkacağını sanmıyorum
  • Arkadaşlar gümrüğe takılan bir ürünü almazsak ne olur ilerde bize her hangi bir borç vs çıkarmı ürün benim için önemli değil el koyabilirler
  • Arkadaşlar daha önce yurt dışından hiç alışveriş yapmadım. Banggood dan yaklaşık 60 liralık powerbank alacaktım. Gümrükte herhangi bir sorun çıkar mı? Önceki yazılanları okudum ne yapsam bilemedim. Gümrükten geri iade olursa parayı iade ederler mi?
    Bir de bu gümrükten iade sebebi pil, batarya vs. olduğu için mi yoksa vergisiz aldığımız için mi oluyor?
  •  TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

arkadaşlar bu ne anlama geliyor? geri mi gönderiyorlar kargomu?
  • cyrex_t C kullanıcısına yanıt
    Post NL işleyişi biraz daha farklı sanırım, önceki sayfalarda da konuşmuştuk. Büyük bir ihtimalle yeni Türkiye'ye doğru yola çıkmış.
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.