Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (650. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yurt dışından alınan ayakkabılar için halen vergi var mı? 75 dolar altı siparişim olacak.
  • CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Gözün aydın ürünün ulaşmış benim ürünler senin üründen önce Türkiye'ye giriş yapmış ama senin ürün benim ürünlerden önce işleme alınmış. :)
  • meriiiii M kullanıcısına yanıt
    Hiçbir problem yok asıl problem ptt
  • hxuxsxaxm kullanıcısına yanıt
    bak bunu dogru dedin... bi haftadan az bi sürede türkiyeye ulasan paketler - anca 2-4 hafta islem süresinden sonra variyor aliciya.. yok böyle bisey
  • Arkadaşlar bu 75 euro sınırı sipariş başına mı yoksa aylık limit mi? Diyelim ben 100 euro luk ürünü ikiye bölüp sipariş verdim 2 gün arayla nolucak bu durumda vergi ödeyecek miyim? Yoksa Bu 75 euro luk sipariş her ay için mi son siparisimizden itibaren 30 gün süre içinde mi geçerli yoksa her ay başı yenileniyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Speedypoo S kullanıcısına yanıt
    siparis basina 75EUR yu gecmemesi gerekiyor... 2 gün bence az süre..
    su ara sorunlar var gümrükte... yinede takila bilir.. eger farkina varirsalar..
  • Bugün 22 gün oldu yurtdışına sevk edileli bekliyoruz bakalım.

• @meriiiii amazon da gümrük işlemleri için TC isteniyor sistem üzerinden kontrolu kolay ondan merak ettim araştırdım bulamadim net bir bilgi 75 euro paket basi mantıklı ama haftada bir sipariş versek sorun olur sanki deneyen var mı en azından 50 + 50 euro luk siparişi bir hafta arayla

• RF383416815SG RF382663231SG RF382617342SG nolu gönderilerin Singapur'dan sevkleri görülmesine rağmen henüz merkezimize gelişi bulunmamaktadır.Çin, Singapur gibi bazı ülkelerin postalarını getiren uçak firmalarıyla ilgili sorunlar yaşandığı bilinmekte olup postalar gecikmeli olarak gelmektedir. Gönderiler merkezimize geldiğinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra bekletilmeden dağıtım merkezlerine sevkleri yapılmaktadır. Biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz

Durum bu dostlar. mecbur beklicez. singapurdan postası gelen oldu mu hiç?

benim kargolarla aynı gün sevk edilmiş ve aynı gün arrival yazanların singapur postları gelmiş benimkiler hala aynı duruyor. deli olmak üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur55sag -- 31 Mart 2016; 12:46:21 >
  • ugur55sag U kullanıcısına yanıt
    "benim kargolarla aynı gün sevk edilmiş ve aynı gün arrival yazanların singapur postları gelmiş benimkiler hala aynı duruyor. deli olmak üzereyim"

bende de durum aynı kardeşim asıl sorun bu zaten.
    acaba singapurlar biriktide kafalarına göre almaya mı başladılar acaba? inşallah bugün yada yarın gelir ya. gerçi gelse bile elimize geçmesi salı-çarşambayı bulacak.
    ben pişman oldum aldığıma ondan sonra aldığım nl postta geldi cn ch nl geldi ama sg gelmedi üstelik ch ve nl sonrasında verdiğim siparişlerdi.
    aynen kardeş. cn-hk-nl hepsi geldi bu gelmedi. var bu işte bi bit yeniği ama neyse. sadece burda değil farkı forumlardan da takip ettiğim singapurların hepsi gelmiş dün
    QQ ağlamak istiyorum
  • Bugün 37 gündür gelmiyen kargoma dispute açtım satıcı bu mesajı gönderdi artık forumdan yardım bekliyorum
    "About the dispute ,could you cancel it for me ?"

• Benim için anlaşmazlığı kapatır mısın gibisinden bişeyler yazmış.biraz bekle 45 gün oldu mu para talebinde bulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hxuxsxaxm

Benim için anlaşmazlığı kapatır mısın gibisinden bişeyler yazmış.biraz bekle 45 gün oldu mu para talebinde bulun

O zaman dispute yi kapatmıyorum .koruma bulunduğundan para iadesi var ,

• sakın kapatma bekle
  • Dostum paketin yolda mi izleye biliyor musun

• Arkadaşlar cep telefonu almayı düşünüyorum satıcının birisinden.
    Gümrükte takılırsa ve bize geri dönerse ödemeyi yaparız diyor. Gümrükte takılırsa kesinlikle geri gönderiyorlar değil mi telefonu ?

Şimdiden sağolun yardım için bilgi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.