Şimdi Ara

Tüm Cinemaximum'lar – (Premium Sinemalar Dahil - 3D Dahil) 2 adet Sinema Bileti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
7
Favori
10.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi sinemis.enpara kampanyası ile ayda 3 bilet 18tl. Imax 3d ve 3d gözlük dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

En iyisi sinemis.enpara kampanyası ile ayda 3 bilet 18tl. Imax 3d ve 3d gözlük dahil

Sinemia alinca kartmi gonderiyorlar 3 kullanimlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

quote:

En iyisi sinemis.enpara kampanyası ile ayda 3 bilet 18tl. Imax 3d ve 3d gözlük dahil

Sinemia alinca kartmi gonderiyorlar 3 kullanimlik.

Evet bi nevi bank24 kartı gönderiyor. Sinemaya gideceğin zaman içine para yüklüyorlar.sinema salonunda çekiyorsun.ben şubat ayında 3 filme gittim.sayet sinemia olmasaydı 3 filme toplam 56 tl para ödeyecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me_kar -- 13 Şubat 2018; 21:8:30 >
  • me_kar M kullanıcısına yanıt
    Ayni anda 2 kisi kullanabiliyormu kisitlama varmi hocam. Yoksa bende alayim.

• Yarın gidecektim zaten çok iyi oldu aldım hemen teşekkürler.
    Edit: Kart numarası, şifre şeklinde geldi bir hata yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getz63 -- 13 Şubat 2018; 21:26:19 >
  • Hayır sadece tek kişi yani siz kullanabiliyorsunuz.kayitli cep telefonunuzdan sinemia uygulamasını indirerek, sinema salonunda cep telefonunun konumunu açarak check in yapmanız gerekiyor.ayni gün sadece bir filme gidebiliyorsunuz.diger hakkınızı ertesi gün kullanabilirsiniz.ayni filme birden çok defa gidebilirsiniz.hakkinizi sayet bir başkasına (eşiniz, arkadaşınız v.s) kullandırmak istiyorsanız. Sizde onunla sinemanın olduğu yere gelerek telefondan check in yapmanız gerek.o filme girer sizde ordan ayrılabilirsiniz.yani herhangibir kimlik talep edilmiyor

• Teşekkürler iyi oldu 👍

• arkadaşlar bu konuda neredeyse cahilim kuşadasında sinemarine var burada da geçerli olur mu?
  • teşekkürler haber veren arkadşa. 4 adet aldım
  • quote:

Hayır sadece tek kişi yani siz kullanabiliyorsunuz.kayitli cep telefonunuzdan sinemia uygulamasını indirerek, sinema salonunda cep telefonunun konumunu açarak check in yapmanız gerekiyor.ayni gün sadece bir filme gidebiliyorsunuz.diger hakkınızı ertesi gün kullanabilirsiniz.ayni filme birden çok defa gidebilirsiniz.hakkinizi sayet bir başkasına (eşiniz, arkadaşınız v.s) kullandırmak istiyorsanız. Sizde onunla sinemanın olduğu yere gelerek telefondan check in yapmanız gerek.o filme girer sizde ordan ayrılabilirsiniz.yani herhangibir kimlik talep edilmiyor

Tesekkurler hocam.

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi ne yaptınız hocam?

• Telefona bir tane doğrumala koduyla beraber referans numarası geldi. Bu kodlar iki bilet için mi geçerli anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Telefona bir tane doğrumala koduyla beraber referans numarası geldi. Bu kodlar iki bilet için mi geçerli anlamadım?

Bana iki ayrı mesaj geldi ikisindede farklı kod.
  • 1 adet aldim uygun baya 1 ay suresi olmasi da iyi.

Edit: 5dk icinde 2 farkli sms ile kodlar geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 13 Şubat 2018; 22:59:44 >
  • Bedava fiyat. Tükenir hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Ben de konuyu açmaya gelmiştim açılmış :D

Çok sıcak fırsat gibi duruyor, istanbulda olsam kesinlikle kaçırmazdım.
    SKT biraz kısa olsa da 1 ay içerisinde sinema planınız varsa kaçmaz fırsat.

Sadece İstanbul değilki heryerde geçerli. Neden İstanbul da olsam alırdım dediniz.

• Bana SMS gelmedi. Maile kart no ve şifre geldi. Anladım niye böyle oldu. Keşke pnr kodu verseydi. Online bilet alabilirdik

• Paylaşan arkadaşa teşekkürler

• chetyner kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da bir Biletin fiyatı 15 TL'den başladığı için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaybedenler klübü 16 marttaydı sanırım işime yaramaZ

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.