Şimdi Ara

Tüm Call of Duty serisinin 2003'ten bu yana toplamda ne kadar sattığı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm Call of Duty serisinin 2003'ten bu yana toplamda ne kadar sattığı açıklandı

Yayıncılığını Activision'ın yaptığı ve FPS türünün en popülerlerinden biri olan Call of Duty'nin ilk oyunundan bugüne kadar toplamda ne kadar sattığı açıklandı.

Ayrıca Bkz.God of War geliştiricisinin yeni oyunu fantastik türünde olacak gibi duruyor

Geçtiğimiz günlerde serinin ücretsiz online oyunu Call of Duty Warzone'un 100 milyon oyuncu sayısını geçtiği açıklanmıştı. Şimdi de serinin ilk oyunundan bu yana tüm oyunların toplamda ne kadar sattığı açıklandı. Açıklama göre tüm Call of Duty oyunları toplamda 400 milyondan fazla satmış durumda.

Call of Duty serisinin ilk oyunu 2003'te çıkışını yapmıştı ve o günden bugüne kadar toplamda Warzone ve Mobile hariç 17 farklı oyun çıktı. Bu 17 oyunun toplam satış biktarı ise 400 milyondan fazla. Bu gerçekten muazzam bir başarı. Call of Duty oyunları da 16 yıldır aralıksız her yıl çıkmaya devam ediyor. Yalnıza ilk iki oyun arasında iki yıllık bir fark bulunuyor.

Ayrıca Activision oyundan bazı enteresan istatistikler de paylaştı. 2003'ten bu yana oyunda toplamda 26.4 milyar paraşüt kullanılmış, 28.8 milyar maç oynanmış ve toplam 8.1 milyar takım arkadaşı canlandırılmış.

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/04/21/400-million-call-duty-games-sold-since-october-2003/

• Bence modern warfare üçlemesi çok daha iyi oyunlardi. Özellikle ilk oyun benim için efsanedir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    oynasana.com ve xfire dan multi oynardık 2007-08-09...
    abi o CTF(capturetheflag) mod da allahhımmmmm o nasıl bir zevkkk
    hiçbirrrr oyunda o zevki alamadım
    GERİZEKALI Activision sağlam bir server yapıp remake bile yapmadan o cod2'yi f2p olarak yayınlasa varyaaaa off off offf offfffff
    gta6 ve sonrası iptal olsun ama bu gerçekleşsin
    CALL OF DUTY 2 online oyunların kralıdır...

• Benim için en iyi oyunları Mw1, Cod2 ve Mw2 oyunları ama Mw1 gerçekten çok ayrı bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

oynasana.com ve xfire dan multi oynardık 2007-08-09...
    abi o CTF(capturetheflag) mod da allahhımmmmm o nasıl bir zevkkk
    hiçbirrrr oyunda o zevki alamadım
    GERİZEKALI Activision sağlam bir server yapıp remake bile yapmadan o cod2'yi f2p olarak yayınlasa varyaaaa off off offf offfffff
    gta6 ve sonrası iptal olsun ama bu gerçekleşsin
    CALL OF DUTY 2 online oyunların kralıdır...

off, eskilere götürdün

biz büyüdük ve kirlendi dünya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.