Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben 12.50*13 faizle orta ölçekli bankalarda oran bulurken yüz yüze bankacılık müşterisi olduğum iş bankası sözde avantajlı oran diyerek maalesef 10.30 teklif ediyor.ufak meblağlar da çok fark etmez ama rakam büyükse oran çok fark ediyor.Ülke şartlarında büyük bankalar bildiklerini okurken orta ölçekliler ve küçük bankalar yüksek faiz veriyor.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    İŞ'in yeni oranlarından bihabersiniz galiba.......

• expertadvisor kullanıcısına yanıt
    en son aradıklarında bunu söylemişlerdi bir ay kadar oldu ama 13 e çıkamayacakları için çokta merak etmedim.25 yıldır iş banlası müşterisiyim,vadeli mevduat da en yüksek olduklarını hiç görmedim,bildiğiniz 13 dahil yüksek bir oran varsa genel yada özel yazın bende öğreneyim.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Bende kendimi bildim bileli İŞBANK'tayım...Maaş,KK,yatırım hesabı....Şubat ayında hemer yukarıya post ettiğim fonu keşfettim...Mevduatı oraya aktardım vede devam ediyorum.....

• Büyük bankalar (Garanti, İşBankası, Akbank v.s. gibi) VIP müşteri olmadıktan sonra çok umursamıyorlar açıkçası (milyon TL'lik müşteri misal)

Hele Garanti tam bir gamsız bu konuda.

Sırf araştırma ve bilgi edinmek için bankaları tek tek dolaşıp müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm.
    Diyorum bakın iyi faiz sunarsanız 300bin TL'yi bankanızda bağlamak istiyorum ama misal o zaman TEB 11,00 verirken ve beni kaçırmamak için türlü dil dökerken, Garanti en fazla 9,80 verebiliriz komik bir rakam sunmuştu (ki beğenmezseniz siz bilirsiniz tavrı da ekstra) keza İş Bankası'nın da pek farkı yoktu ama daha ilgililerdi en azından.

Hal durum bu olunca faiz konusunda büyük bankaların oranlarına hiç bakmıyorum bile artık.
    Enpara, Nuvo, Cepteteb yetiyor bu hususta.
  • Haklısınız...Büyük bankalar 1M altı mevduata pek yüz vermez...Kamu bankalarıda emeklileri hedefe koymuş...Ziraat'te getirisi güzel bir fon buldum...MT almamak için bayağı zorlamış bir arkadaşımı.Bastırınca almak zorunda kalmış......8.4 tan 1o.85 e çıktı getiri....Enteresan olan,diğer bankaların fonlarını almak mümkün değil,garanti ve ziraatten...

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Haklısınız...Büyük bankalar 1M altı mevduata pek yüz vermez...Kamu bankalarıda emeklileri hedefe koymuş...Ziraat'te getirisi güzel bir fon buldum...MT almamak için bayağı zorlamış bir arkadaşımı.Bastırınca almak zorunda kalmış......8.4 tan 1o.85 e çıktı getiri....Enteresan olan,diğer bankaların fonlarını almak mümkün değil,garanti ve ziraatten...

(Diğer banka fonlarını) Tefas sisteminde olan fonları tüm bankalarca satışı yapılmaktadır. Ben garanti bankasından alıyorum bahsettiğiniz fonu internet şubeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray026 -- 20 Aralık 2015; 14:08:34 >
  • eray026 kullanıcısına yanıt
    YONCA'da hesabım yok...Web'ten baktığımda görememiştim.....

• Hareket başladı abank mutluparam 13 yaptı 14.30 itibariyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

Hareket başladı abank mutluparam 13 yaptı 14.30 itibariyle

Cepteteb'in şu gecelik hesabını en az 11,00 yapması lazım şu şartlarda
    veya Enpara gibi opsiyon sunup 3 fatura ile 11,50 falan yapsalar keşke...
  • başka forumdan okuduğum,
    odeabank
    %14 veriyor.

• Dolar düşükken toplayacaklar muhtemelen, küçük bankalar ne zaman faiz artışına başlasa, arkasından usd artıyor, belki tesadüftür

• quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

başka forumdan okuduğum,
    odeabank
    %14 veriyor.

Evet doğrudur dün bağladım.
  • Arkadaşlar hangi forumda gördünüz acaba?
  • enpara

günlük 10.50

32 gün 12.50
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

quote:

aynen öyle.. TEB i seviyorum önemsiyorum başka bankayada gitmek istemiyorum ama şu günlük işini artık yükseltmesi gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

quote:

aynen öyle.. TEB i seviyorum önemsiyorum başka bankayada gitmek istemiyorum ama şu günlük işini artık yükseltmesi gerekiyor...

Uzun süredir düşük faizine rağmen terk etmemiştim Cepteteb'i.

Ama artık 11,50 varken kabullenmem mümkün değildi ve tüm birikimi taşıdım Enpara'ya.

Tabi Enpara'nın Yunanlıların elinden çıkıp kafadaki kuşkuların bitmesi de bir etken oldu benim için.

Cepteteb güzel giriş yaptı ama devamını getiremedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

quote:

Uzun süredir düşük faizine rağmen terk etmemiştim Cepteteb'i.

Ama artık 11,50 varken kabullenmem mümkün değildi ve tüm birikimi taşıdım Enpara'ya.

Tabi Enpara'nın Yunanlıların elinden çıkıp kafadaki kuşkuların bitmesi de bir etken oldu benim için.

Cepteteb güzel giriş yaptı ama devamını getiremedi.

aynen öyle.. bende radikal bir karar alıp ocak 2016 itibariyle günlükten aylığa geçme kararı aldım. en para hesabım öyle duruyordu zaten olurda bir gün geçersem diye ve şimdi vakti geldi. ha ama dediğin gibi olurda TEB bu pasif anlayaşını değiştirir en azından günlüğü yükseltirse yeniden dönüş yaparım

• TEB in aidet kesmesi konusu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_112778137/f_//tm.htm#112844020

TEB çok aktif olmasa da ara ara kullandığım vede her ay en azından 500TL ekstesi olan kartımdan 75TL aidat kestikten sonra TEB ile olan işim bitti, kartı kapatın dedim içeride Kredi Kartıma fazla ödemem de var, onları da tümden çekip, vadesiz TL hesabım ile beraber kapatıcam hesabımı. TEB benden 1 kuruş kaznamaz artık. Yurtdışı ödeme kartımla 1K, 2K USD çekimi yapardım aylık TEB ATM lerinden onuda bitiriyorum.

Ben de EnPara ya ağırlık vereceğim.
    Kredi Kartında da tavsiyem ING Pegasus Bonus kartıdır, her alışverişte %1 Uçuş puanı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elky

TEB in aidet kesmesi konusu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_112778137/f_//tm.htm#112844020

TEB çok aktif olmasa da ara ara kullandığım vede her ay en azından 500TL ekstesi olan kartımdan 75TL aidat kestikten sonra TEB ile olan işim bitti, kartı kapatın dedim içeride Kredi Kartıma fazla ödemem de var, onları da tümden çekip, vadesiz TL hesabım ile beraber kapatıcam hesabımı. TEB benden 1 kuruş kaznamaz artık. Yurtdışı ödeme kartımla 1K, 2K USD çekimi yapardım aylık TEB ATM lerinden onuda bitiriyorum.

Ben de EnPara ya ağırlık vereceğim.
    Kredi Kartında da tavsiyem ING Pegasus Bonus kartıdır, her alışverişte %1 Uçuş puanı veriyor.

Benzin için hangi kartı önerirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.