Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delvirina

Günaydın, ICBC bank hoşgeldin beşgittin faizi %19 veriyor an itibariyle
    Hocam kaç dönem hoşgeldin diyorlar?

Temdit ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 döbem temsit var o tarihteki hosgeldini veriyorlar

• erdoganb E kullanıcısına yanıt
    İlk temdit oranım, MT %18,75'den bağlamış 34 gün arayıp %19 yaptırdım aynı gün 32 yokmuş. Bilginize.
  • erdoganb E kullanıcısına yanıt
    Evet şube bu oranı verdi.

• Garantide evadelide parası olan varmı sanırım faiz artmış normalde 8,50 idi 10 un üzerine çıkmış?
  • Merhaba, 2 yıllık 30bin tl çektim, 1.43 orandan. Arsa alacaktım ama satıcı caydı para elimde kaldı. Parayı tekrar bankaya yatırsam aylık mevduat faizinin ne kadar olması gerekir ki zarar etmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kans1903

İlk temdit oranım, MT %18,75'den bağlamış 34 gün arayıp %19 yaptırdım aynı gün 32 yokmuş. Bilginize.
    32 gün hafta sonuna denk geliyor olabilir.
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Aylık 1,43'ün senelik bileşik faizi 18,58 ediyor hocam. Senelik yatıracağınizı varsayıp stopajı %10 dan hesaplarsak %20,66 dan faize yatırlamalısınız zarar etmemek için. Stopaja %15 dersek 21,85 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: wuc

Evet şube bu oranı verdi.
    O zaman az hocam bu oran, daha iyi bir oran bulabilirsin.
    Hatta nazlanırlarsa dümdüz pazarlığa girebilirsin, internetten takip ediyorum, şu bankanın falan şubesinden teklif aldım diye ortalığı karıştır :)

Banka müdürüne giderse yükseltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

Merhaba, 2 yıllık 30bin tl çektim, 1.43 orandan. Arsa alacaktım ama satıcı caydı para elimde kaldı. Parayı tekrar bankaya yatırsam aylık mevduat faizinin ne kadar olması gerekir ki zarar etmeyeyim.
    başka arsa alamıyorsanız borsa veya döviz yatırabilirsiniz. diğer türlü banka aldığı faiz kadar size faiz vermez ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

başka arsa alamıyorsanız borsa veya döviz yatırabilirsiniz. diğer türlü banka aldığı faiz kadar size faiz vermez ki

Alıntıları Göster
    Aynen haklısınız hocam, lakin ben 1.43 den cektım. Bugun baktıgımda 1.67. Bu fark mevduata da yansımıştır diye düşünüp kar zarar hesaplıyordum.
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Doğrusunuz hocam acele yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

0-100.000TL aralığında şu an Enpara Cepteteb'e göre bir tık önde. %16,25 veriyor.
    Peki nasıl oluyor şubeye mi gidiyoruz? İnternetten hesap açıp para transfer etmek bana acayip geliyor. Parayı yok etseler elimde iddia edecek birşeyim bile yok.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Enparayi kullanmak için qnb finansbanktan hesap açıyorsunuz, sonra eve enpara müşteri temsilciniz geliyor, imzalar atiliyor sonra enpara.com u kullanmaya başlıyorsunuz, eskiden böyleydi sistem, değişiklik var mı bilmiyorum, parayı eft yaparken paranın buhar edilmesi hususuna gelirsek, parayı illaki başka bir bankadan eft (transfer) yaptığınıza göre, eft yi yaptığınız bankadan her zaman gidip dekont alabilirsiniz, yollayan hesapta sizin paranın gittiği hesapta sizin, hesap bilgileri doğru girildiği sürece henüz eft ile yok olan para duymadık ama bankaya fiziki para götürürken para çarptıran çok duyduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasson -- 27 Haziran 2018; 1:46:8 >
  • Arkadaşlar,
    Haziran ayının bitmesine bir haftadan az kaldı.Hepimizin bildiği üzere bankaların bilanço ayı sonrası faizler düşüş eğilimine girer.Gözünden kaçanlar için hatırlatmak istedim.Gerçi doların dibe çekilme çabaları,özel bankaların kredi yapılandırmaları gereği paraya ihtiyaçları olsada,MB'sına yapılacak baskıların tekrar başlamasıyla bu oranları arayacağımız düşüncesindeyim..
    Şahsi görüşlerimdir,yatırım tavsiyesi değildir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    Cayma süresindeyseniz direkt krediden cayın toksa kapatın erkenden krediyi masraf harici sigorta vs iade okur

• TEB marifetliyi 18,50 yapmış.

• Teb hesabı olanlar marifetliyi kapa aç yaparak 18.50 den faydalanabilirler

• Dediğinizi denedim ama bu hesap kapatılamaz,diye uyarı veriyor.nasil yapmamız lazım? Teb marifetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batdünyabat -- 27 Haziran 2018; 23:6:57 >
  • batdünyabat B kullanıcısına yanıt
    Cep telefonundan değilde explorerdan yapın. Tüm parayı vadesize altarmanız lazım önce

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.