Şimdi Ara

tüm alfacılardan yardım bekliyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaaba arkadaşlar 2004 model 156 almayı düşünüyorum ilk alfam olacak bana bu konu hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum

• 2005 te 146 1.4Ts aldık. 2007de Vectra 2.0gs aldık ve alışamadık alfadan sonra çok hantal geliyordu. 2008 de 156 aldık profil resmimde bulunan araç. 7. seneye giricez kimsenin anlattığı gibi bir araç değil. Düzgün kullanır bakımını aksatmazsan arabalardan birazda anlıyor kendin haledebiliyorsan başka araca bakmazsın. Alırken önden kazasız olmasına dikkat edin. İlk aracım olarak kısmetse 145 düşünüyorum. Az yaksın derdindeyseniz alfalara hiç bakmayın gidin renault, hyundai, ford aklınız ne gelirse.
  • Aldım arkadaşlar 2004 156 115 k km de çok temiz ve kazasız iyiki almışım aracımdan inmek istemiyorum yakıt nm için problem değil brc lpg var
  • Sizi alfatürk sitesinde bekleriz o zaman,her türlü bilgi paylaşımı,yardım,vb. mevcut,güzel bir aile ortamı var.Bilgilerinizde yaşadığınız il Antep gözüküyor,Antep'ten de üyelerimiz var.Ferhat abi var mesela forumda moderatör aynı zamanda.
  • çok memnun olurum tabi hemen katılıyorum
  • canpolatt kullanıcısına yanıt
    alfatürke kayıt oldum ama hala onay bekliyo diyor bi sorun mu var acaba arkadaşlar yardım edebilirmisiniz
  • Hayırlı olsun. İşallah düzgün ve bakımlı bir araçtırda size sorun yaşatmaz.
  • Ya banada bulun temiz 156 i cildircam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.