Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.167
Cevap
871
Favori
2.484.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiba bana 100.000₺ 1.99'dan veriyor. Yakın zamanda herhangi bir bankadan daha iyi oran alan oldu mu? Diğer baktıklarım hep 2.35'ten falan başlıyor.

• alpermete A kullanıcısına yanıt

Halkbank 1,94^den veriyor.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Hesabım yok ama bir bakayım, teşekkür ederim.

• Merhaba;
    50k kredi çekmemiz gerekiyor. Annemin notu borcu olmamasına rağmen düşüş göstermiş 1200 civarı. 10k emekli maaşı var kredi borcumuz yok. Devlet bankalarından kredi çıkar mı bilgisi olan var mı? Yapıkredi maaş müşterisiyiz ama 3.10’dan veriyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Daha önce takibi ya da icralık durumu yoksa Şubeye giderseniz kredi alabilirsiniz uygulama ya da internet bankacılığından başvuru yapmayın.Eğer alamaz iseniz maaşı ptt ye taşıyıp 80 bin’e kadar kredi imkanından yararlanabilirsiniz aktif bank veriyor ve koşulları bayağı esnek.

• Ziraat bankasının ihtiyaç kredilerinde gelirden bağımsız bir üst limit var mı arkadaşlar bu sıralar? Maksimum ne kadar kullandırıyorlar merak ediyorum

• Bugün 80.000 TL 1.69 dan 24 ay ihtiyaç kredisi çektim Vakıfbank'tan. Banka maaş müşterisiyim. 500 TL kesinti yaptılar sadece. Bilginiz olsun.

• legion90 kullanıcısına yanıt

Puanınız kaçtı hocam?

• pisst0n kullanıcısına yanıt

1623 hocam.

• mgorunmez85 M kullanıcısına yanıt
    Fiba geri isteyince anında iade yapıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Taşıt kredisi cekecektim, ziraat bankası basvuruları kapattığını söylüyor. Pazartesi vakıfbanktan deneyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • legion90 kullanıcısına yanıt

Hayat sigortası kesilmedi mi?Yoksa var mıydı?

• Vakıfbank Skylimit Max ne kadar kredi veriyor ziraatten ihtiyaç kredisi Max ne kadar veriyor arkadaşlar taşıt vermiyor diye biliyorum ihtiyaç çekmek istiyorum

• ttgg44 kullanıcısına yanıt

Vakifbank skylimit 125bin tl veriyordu en son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    125 skylimit 125 ziraatten çekebilir miyim peki aynı anda 2 tane

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

440 TL hayat sigortası kestiler. Yaş 32.

• vakıfbank müşterisiyim ama kapatmışlar krediyi skylimitte 165 görüyorum banka 50 verebiliriz şuan diyor 100k lazım en uygun hangi banka var arkadaşlar güncel.

• Ziraat 1.65 den digital kredi veriyor. 100 bin 24 ay , 50 bin 36 ay şeklinde vadeler. Benim başka bankadan 4000 ev kredisi var. Benim maaş 12 bin , eş de çalışıyor 10 binde o var .

100 bin 24 vadeye 5500 ödemeye başvuru yaparsam onaylanırmı. Kredi puanımı bilmiyorum. Ev kredisinden dolayı olumsuz olacagını tahmin ediyıorum.

• atakanozbaki kullanıcısına yanıt
    Hocam mobil uygulamadan mı görüyorsunuz bu krediyi çünkü bende Max 35 bin çıkıyor dijital kredi adı altında

• atakanozbaki kullanıcısına yanıt
    Ev krediniz 12 ay ve üzerinde düzenli ödendi ise muhtemelen onaylanacaktır.Onaylanmasa bile sizi şubeye çağırırlar şubeden kullanabilirsiniz ama o oran sizin için değişebilir mevcutta krediniz olduğu için

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.