Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.164
Cevap
871
Favori
2.483.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi akşamlar herkese,3-4 bankadan çektiğim ve aylık ödemesi yaklaşık 3500 lira civarına denk gelen kredi ve ek hesap kredi borçlarım var ve bunları tek yerde toplayıp daha düşük bir seviyeye mesala 2000 lira civarı ödeyebileceğim bi seviyeye çekmek istiyorum.bu şekilde borç transfer kredisi kullanmak için haftaya bankalarla görüşemeye gideceğim,şimdiye kadar ödemelerimde herhangi bi olumsuz durum yaşamadım ve hiç takibe düşmedim.acaba kriterleri nedir bankaların bu konu hakkında,borç transfer kredisi almak diğer kredilere göre kolaymıdır,bankaların genel tavrı nedir bu konuda?
  • Konut kredisi başvurusu yaptım. Kredi hazır. Fakat faizleri bekliyorum. Ne zaman belli olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldi bana 1.35 faiz tutarı diye bende şubeye gittim 30000 TL için 57 ay 1700 TL sigorta dedi akbank direkt bile 1100 TL çıkarıyor aynı paraya sigortayı bunlar faizi düşürüp sigortadan geçirmek istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

iş bankası uygulaması anında ihtiyaç kredisi %1.59
    Dahada düşecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 u gördüğüm gibi çekerim ihtiyaç

• Akbank 2,02’den veriyor. Harbi akbank milletin dediği kadar varmış!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Koç grubunun bankalarından uzak durun

• Henüz hiçbir bankada düşüş görmedim.
  • Çok kötü denk geldi bu ya. Taksit ödemesi 15’inde. Bugün hallederim diyordum ama görebildiğim kadarıyla sadece teb 1,25’e çekmiş, qnb zaten 1.29’dan oynatmamış. Mecbur bi taksit daha ödeyecez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enpara 1.65ten 1.59a çekmiş

• Halkbank 1.59 dan çekmiştim. Şimdi bunlar daha altına düşerse yapılandırma yapar mı? Yapılandırma yasal mı yoksa banka insiyatifinde mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Halkbank 1.59 dan çekmiştim. Şimdi bunlar daha altına düşerse yapılandırma yapar mı? Yapılandırma yasal mı yoksa banka insiyatifinde mi ?
    Sabit kredi deglse duser

• 1.30 1.29 işleri tamamen hikaye..

50000 tl'yi 18 vade yapıyorum direkt 1.56'ya çıkıyor
  • Teb bankasına gittim 2 hafta önce çektiğim krediyi onlardan kapatmak istediğimi söyledim 1.35 oran verdi önümüzdeki hafta daha da düşeceğini söyledi görevli oradan çekip Akbank'ı kapatacağım..
  • sabit derken nasıl oluyor hocam, bende vakıfbank tan 3 ay önce 1.55 ten çektim 1840x120 ay ödüyorum,, yapılandırma yapılıp yapılmayacağı nasıl anlayabilirim,, sarı panjur konut kredisi paketi,, kadın yapılandırmaya açık olursa yapılanlardirma yaparsın demişti faizler düşünce

• Bugün tebten kredi kullandım “istihbarat ücreti” adı altında yasal olmadığı halde kesinti yapılmış.Geri alabilen oldu mu hiç ?

• İşlem yapmadan önce sigortayı mutlaka öğrenin, faizi düşük gösterip sigortadan geçiriyorlar, buna devletin bankası Vakıfbank'ta dahil. Qnb 'de 1.29 gösterip, findeks notuna bakarak bugüne kadar gününde ödemediğim kredi-kredi kartı tek işlem olmamasına rağmen 1.45 verdi, üstelik ziraat in 700 Tl aldığı hayat sigortasına aynı şartlarda 2200 TL çıkardı. Sigorta için en uygun fiyatı Ziraat veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

1.30 1.29 işleri tamamen hikaye..

bu oranlar 3 aylık vadede gercek oluyor sonrasında hepsı artısta zaten.
    acıklamalarında yazıyor okursanız eger
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTekke6161

Bugün tebten kredi kullandım “istihbarat ücreti” adı altında yasal olmadığı halde kesinti yapılmış.Geri alabilen oldu mu hiç ?
    Neyin istihbaratıymış o yav :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

1.30 1.29 işleri tamamen hikaye..

konut mu ? hangi banka ?

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.