Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.482.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crona

1.29 a verildiği doğru mu ben en yüksek puana 1.39 dan veriyor diye biliyorum. Dün burada yazılanlara göre kontrol ettim bana da en uygun 1.49 dan veriyor.
    1.49 dan verdiği oranda aylık ödemeler her sene %15 artacak şekildeymiş. Bir arkadaşım için acil lazımdı diye 40bin 24 ay 1.59 dan çektim. 891 TL sigorta, 10 TL bsmv, 200 TL tahsis ücreti aldılar. Dün aegon sitesinden hesaplama yaptım 161 TL sigorta ücreti çıkardı oradan yapmayı düşünüyorum yalnız finansbank da enpara gibi sorun çıkıyor mu bilmiyorum geçmişe dönük mesajları okumaya devam ediyorum.

enpara'da dün son taksidini yatırdığım bir kredim ve hali hazırda 27 taksiti kalan başka kredim var (2.49 oranlı). onların masraflarını alan arkadaşlar da varmış daha önce alıntı yaptığım bir forumdaş demişti. hem masrafları almaya çalışacağım hem de daha düşük orandan kredi çekip eskisini kapatmayı düşünüyorum. enpara 1.65 den veriyor şuan. akbank ise 1.35 özel müşterilere veriliyormuş bir bağlantı kurdum oradan da teklif bekliyorum tahmini 1.49- 1.54 arası falan gelir. gelişmeleri buraya yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crona -- 8 Eylül 2019; 11:35:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D_artanyan

50000 TL on iki ay geri ödemeli için en iyi teklif sizce hangi banka arkadaşlar?
    Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_41 H kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cebteteb kullandım , 10bin 1.64 60ay x285 + 528 sigorta , 1 ay olmadan kapatsam sigorta tutarının tamamını alırmıyım , müşteri hizmezleri lafı dolandırıyor surekli

• Arkadaşlar vakıfbanktan 1.49 oranla 42.500 48 ay kredi çektim ama neden aylıgı 1.451,79 TL ve her ay kesilen hayat sigortası var bir anormallik yok mu ayrıca bu full paket ne oluyor onu da kesmisler
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    hocam işsizlik sigortası,, kredili mevduat hesabı sigortasi, ferdi kaza sigortası yokmu

onları yapmayı unutmuşlarmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb kredi notuna göre faiz oranı vermeye başlamış, bana verdiği oran 2.20

• ferdi kaza var , Halden Anlayan Paket Ücret Tahsilatı var , Kredi tahsis ucreti tahsilati var ve hayat sigortası var ama anlamadıgım nokta ödeme planı içerisinde 48 ay boyunca kesilen ve toplamı 4.633,25 tl olan hayat sigortası adı altındaki ücret nedir bu bildigin soygun
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    ikince tebdeb kredi aldım sigortayı 2-3 gün içinde arayıp iptal talebiyle geri aldım. 10bin gibi rakamlarda sigorta bedelini almak sorun olmuyor.
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    abi işte hepsini topla 7500 8000 civarında gider kesinti olmalı bu kadar tutuyorsa hepsi herşey normal vakıfbank ta

bu kredi konularında defalarca yazdım vakıfbank tan uzak durun diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gyrocu kullanıcısına yanıt
    kredi notunuz kaçtı acaba
  • Evet, gerçekten Vakıfbank'tan uzak durmak lazım. Güya 1,35 orandan teklif aldım. 4 farklı masraf eklediler üzerine. Enpara'dan 1,65 oranla aldığım teklifle neredeyse aynı. Enpara oran yüksek olsa da en net bilgi veren banka olduğu için oradan alacağım krediyi. 200-300 Lira için başka bankadaki hesapla, imzayla, evrakla uğraşmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkurt -- 9 Eylül 2019; 12:25:33 >
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    1000

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    An itibariyle halden anlayan paketin iadesini almiş bulunmaktayim.

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

• qnb finans ilk kez kredi çekeceğe skor puanı yüksek ise 35000 TL ye kadar krediye 1,29 veriyor. Ben kendim denedim 1,29 çıktı kredi çekecekler biraz daha beklesin ayın 12 sinde merkez faizi çekeceği için ilk etapta kamu bankaları olmak üzere hızlı bir faiz indirimi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanturk

qnb finans ilk kez kredi çekeceğe skor puanı yüksek ise 35000 TL ye kadar krediye 1,29 veriyor. Ben kendim denedim 1,29 çıktı kredi çekecekler biraz daha beklesin ayın 12 sinde merkez faizi çekeceği için ilk etapta kamu bankaları olmak üzere hızlı bir faiz indirimi olacak.
    bende işbankasında 1,59 faiz oranından hesaplama yaptılar fakat 1000 tl ye yakın ekstra masraflar çıkıyor bir anlam veremedim umarım bu faiz oranlarını daha da düşürürler.Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCELTüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCELTüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCELTüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

• şu son günlerde bankalar kredi vermek için istekli sanırım.
  • Teb aegondan yapılan sigortayı kabul ediyo mu ? Daha önce kredi çeken arkadaşlar yardımcı olabilir mi

• Mb 12 Eylül'de 200-250 baz puan arası indirim yapacak gibi
    Taşıt kredisi oranı ne olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: 8ball

şu son günlerde bankalar kredi vermek için istekli sanırım.
    Bankalar istekliyse faiz düşecek demekki ciddi sekilde

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.