Yüzbaşı
21 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinebilir
Selamlar,
Evin bazı noktalarında wifi yeterli gelmemekte bu nedenle yıllardır "Inca IAP-700NR" ile idare ettim ve yenilemek istiyorum. Görünen o ki xiaomi router bir hayli övülüyor. Fakat model seçimi biraz karışık gibi geldi.

Örn:
Xiaomi Mi Router 4
Xiaomi Mi Router 4A
Xiaomi Mi Router 3G
falan filan fişmekan..

Net olayım en iyisi,
Özellik istemez sadece wifi sinyal alşverişi max olsun yeterli.

Dipçe: Farklı markalar da olur tabi ki..
Selamlar;
SONY 55XF9005 : 6750 TL
AWOX U5600STR 55" : 2499 TL

Ya uygun AWOX alacağım 2500 tlye geçiçi ya da iyi bir şey olsun tek olsun..

Yoksa max 7000'e şunu al diyebileceğin nota atışı tv var mıdır?

4k,hdr,min 55",100hz olursa iyi olur.

Kullanım amacı : TV, 4k film, PS4.
Arkadaşlar maşallahım var 2008'den bu yana okuyorum İşletme'yi :)

Bir dersim vardı, aman sonra geçerim düşüncesiyle sonraya attım. Şimdi bir baktım ikiye bölünmüş o ders ve biri bir döneme diğeri farklı döneme atılmış :):) (( iyi haber olmaz zaten ))

1-Denetim
2-Finansal tablolalar analizi

Bu dönem denetim sınavım var. Sistem vs değişmiş.. Vize ve finalden kaç almamız gerek? Ya da kaldım diyelim bu 3 ders- tek ders muhabbetleri nedir:)
Merhabalar,
24 aylık taahhüd hapisinden sonra TTNET'ten kurtuldum derken(e) şimdi de yeni bir intenet sağlayıcı bulamadım! (fiber)

uydunet : yok abi altyapımız yokmuş
türknet : yok abi vermiyoruz diyorlar
süperonline : tamam dedi onayladık falan 1 saat sonra yok vermiycez dediler.(TTNET GREEN BÖLGESİ'ymiş bizim bölge! Yani TTNET, süperonline'a girmeyecen bura benim diyormuş)

Yahu arkadaşlar düzgün bir firma varsa arayalım da halledelim şu işi.
Merhabalar,
Internetten bilindik bir siteden aldığım telefonum artık arıza manyağı oldu. En son kulaklık tanımıyordu yapıldı geri geldi.. Neyse geldi bu seferde bazen tanıyor bazen tanımıyor.. Böyle kullanalım gitsin dedim şimdi de arabada aux okumuyor.. Ona da neyse dedik.. Bugün farkettim ki ekranda morluklar var.. Telefon beyaz ekranda iken resmen birkaç yerinde morluk var. (ayrıca şarj aleti kablosu da bozuldu)

Esas sorum sudur:
11. Ayındayım ve 2. Kez servise yollayacağım. Bu meret bana bir türlü tad vermedi soğudum. Ücret iade istiyorum bunu nasıl yaparım (11. Ayda ve daha önce bir kez servise gittiğini ve netten aldığımi dikkate alalım)????

Yahu az uz değil 2800 lira bayıldık bu telefona!
Canon mf4730 yazıcı tarayıcı fotokopi makinesi var arkadaşlar. Lakin ben bir a4ün fotokopisini çekerken kenarlarda boşluklar kalıyor.. tüm cihazlar böylesidir arkadaşlar?
Merhaba arkadaşlar,
Canon mf4730 (Kartuş Model : Canon Crg 728) model bir yazıcım var.. Ben de biraz uyguna mal olması mantığıyla kartuş dolumu yapayım diyorum. Video falan izledim o kadar da zor görünmüyor lakin tek sorunum hangi toz? Sanırım bu tozlarda uyum muhabbeti var?
Arkadaşlar bir silikon tabancası alalım diyoruz eve ama hangisi karar veremedik?
Sizin de tavsiyeleriniz varsa daha iyi olur?

BOSCH PKP 18 E-Elektrikli Silikon Mum Tabancası
BOSCH PKP 7,2 LI Li-ion Akülü 7.2 Volt Silikon Mum Tabancası
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
Ve bulunduğum şehirde bayisi yok nereden enuygun ve zahmetsiz şekilde temin edip kurdurabiliriz?
Hakkında
Hakkımda:
Canon Eos 600D
Acer Aspire -> Lenovo Z500
Sony Xperia
Fazer
Nissan Almera -> Corolla 2015
Atari -> PS3 Slim 320 GB
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 528
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 31.801 (Bu ay: 594)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.