Şimdi Ara

Tüketici hakem heyeti belgeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu 2 ay önce delta servise vermiştim telefon 24 gün iş günü sonra anakart değişmiş olarak geldi.
    Ancak ben daha sonra öğrendim cumartesi günleri de iş gününden sayılıyormuş bu yüzden hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum ama ben telefonu kargoyla gönderdim ve kargo kayıtları elimde yok . Bunu başka nasıl kanıtlayablirim ya da bu belgeleri istiyorlar mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    Kargo belgeleri yetersiz ve gereksizdir istemezler. Hakem heyetine başvururken istenilen belgeler, Telefonun faturası ve servise ne zaman gidip ne zaman geldiğini hangi işlem yapıldığını ve işlemin kaç gün sürdüğünü gösteren belge istiyorlar. Bu belgelerden 3-4 tane fotokopi çekiyorsun hakem heyetine gidiyorsun sana dilekçe yazdırıyorlar dilekçeyi de fotokopi çekiyorsun veriyorsun. Delta servisi ara benim telefonuma ait servis belgelerini tarafıma kargolanmasını istiyorum de. Bu sırada önerim konuşma kayıtı almanızdır. Zaten vermezlerse dava açabilirsiniz. Eğer bu belgeler mevcutsa hakem heyetine gidebilirsiniz.
  • Londias kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çok öyle yapayım deneyim şansımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    bol şanslar o zaman :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.