Şimdi Ara

Tugay Kerimoğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu arkadaşin terim ile sorunu nedir , sergene hak vererek surekli laf soktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi konuda? Saha kenari kullanimi mi?

• Ben bir kaç kez terimi övdüğüne şahit oldum. sorunu olduğunu sanmıyorum.
  • tam hatırlamamakla birlikte Tugay ile Terim arasında yıllar önce sıkıntı vardı diye biliyorum. uefa kupası aldığımız süreçte kadroya alınmıyordu galiba, sadece 15 dakika oynadı diye biliyorum. kaptanlık mevzusu da vardı sanırım. yoksa üst üste 4. şampiyonluğa giden ve avrupa da ilerleyen bir takımdan neden devre arası ayrılmak istesin? şu an belki problem yoktur bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

tam hatırlamamakla birlikte Tugay ile Terim arasında yıllar önce sıkıntı vardı diye biliyorum. uefa kupası aldığımız süreçte kadroya alınmıyordu galiba, sadece 15 dakika oynadı diye biliyorum. kaptanlık mevzusu da vardı sanırım. yoksa üst üste 4. şampiyonluğa giden ve avrupa da ilerleyen bir takımdan neden devre arası ayrılmak istesin? şu an belki problem yoktur bilmiyorum.

Terim 3. Geldiginde sanirim tugay yardimci antronordu terim onunla devam etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 13 Mart 2018; 8:52:36 >
  • Şu eski topçularımızdan birisi de Rıdvan Dilmen, Gürcan Bilgiç, Emre Bol, İlker Yağcıoğlu, Turgay Demir gibi takımını ezdirmeyen her daim savunan bir yorumcu olsun.
  • Bir Ayı Gökmen var 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melezolmayanprens

Bir Ayı Gökmen var 😄

Onu da kimse sallamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2018

quote:

Bir Ayı Gökmen var 😄

Onu da kimse sallamıyor.

İlker yağcıoğlu yalnız tam soyadıyla uyumlu bi herif. Erman feneri eziyo onlarda paso doğru hocam evet hocam ne deseler ermana haklısın çekiyolar, Erman resmen programın ağası olmuş durumda erman bence gizli gs'li bizi fena savunuyor 2 yıldır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 15 Mart 2018; 14:18:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

quote:

Bir Ayı Gökmen var 😄

Onu da kimse sallamıyor.

İlker yağcıoğlu yalnız tam soyadıyla uyumlu bi herif. Erman feneri eziyo onlarda paso doğru hocam evet hocam ne deseler ermana haklısın çekiyolar, Erman resmen programın ağası olmuş durumda erman bence gizli gs'li bizi fena savunuyor 2 yıldır :D

Aziz Yıldırım'la arası kötü Fikret Orman'ı da pek tutmuyor ondan bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

quote:

Bir Ayı Gökmen var 😄

Onu da kimse sallamıyor.

Aziz Yıldırım'la arası kötü Fikret Orman'ı da pek tutmuyor ondan bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.