Şimdi Ara

Tucson - 3008 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fazla düşünmeye gerek yok. Tucson Elite alın geçin derim. Plus ile arasındaki fiyat farkı eskiden azdı. Şimdi alınan donanıma göre değmez. Yakıt konusunda aracın yanından bile geçmemiş kişilerin yazdıklarına bakmayın. Çok fazla km yapmıyorsanız ve çok agresif bir kullanım tarzınız yoksa sizi üzmeyecektir.
  • Sırf 5 sene garanti için bile tuscon derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iki arac arasindan 3008 derim

Fakat daha ucuza kadjar alirdim ben olsam SUV alicak olsam bugun

Fakat alfa romeo stelvio gelicek kasim gibi ben beklerdim ikinci el kaygisi yoksa ki 5 sene kullanicagim demissiniz

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    3008 cok kaciyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

3008 cok kaciyor ?

Hayırdır problem mi var anlamadım

• Yardımı dokunacaksa;

Peugeot 3008 kullanmadım , 8-9 ay kullandığım 2016 Tuscon Elite Plus aracımı yeni sattım.

Ben yılda 10-15 bin km yol yapan biriyim. Km başına dizel benzil hesabı yaptığınızda yıllık yakıt farkı 4000-5000 TL civarında çıkıyor. Bu açıdan bakınca "ya birşey değil" desenizde malesef şehir içi her 400-500 km arasında benzinciye girme piskolojisine karşı koymak bayağı bir güçlü irade istiyor açıkcası. Matemati ortada ama piskolojisi genede zor oluyor.

Arabaya gelince 3008 kullanmadığım için kıyaslıyamayacağım ama tuscon kullandığım en keyifli araçlardan biriydi belkide en keyiflisi. Al benisini konuşmuyorum zevkler kişiye göre değişir ama mesajlarda 1 arkadaşında dediği gibi piyasada bir çok arabadan daha çok yakışıklı ve heybetli. 177 beygir 1.6 Turbo motor çok güçlü 130-140 km hızlarda gaza bastığında hala gaz alıyor öyle bir araç.

Doluluk olarakta bayağı dolu, benim en çok kullandığım ve sevdiğim başlıca özellikleri, bluetooth elektrik ısıtmalı direksiyon elektrikli koltuk, otomatik yağmur far sensörü.

Umarım yardımı dokunmuştur. Saygılar

• Haviye H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,

Aynen katılıyorum size . Başta verilen para çok batmıyor insanın gözüne ama benzin istasyonundaki psikoloji çok farklı

Yıllık km benimde 15000 civarı. Bazılarına göre çok değil benzin farkına değmez diyor ama bence az da bir rakam çıkmıyor ortaya.

Dediğiniz gibi Tucson çok keyifli bir araç ama gözüm sürekli ekrana gidip kaç yaktığına bakıp durmaktan da korkuyorum , o zamanda bu güzel aracı sürmekten keyif alamayacağım. Donanımları da oldukça iyi.

Bakalım kısmet haftaya karar vereceğim artık inşallah.
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Bu kişi block listenizde. Bloğu kaldır

• Forumda ağır bir 308 vs 3008 hastalığı var ama sadece görüntüde. Çoğu gerçekte o durumları olsa onlarda almaz , zaten satış rakamları bunu açıklıyor.

Ben 3008 e o paraların fazla olduğunu düşünüyorum.T

T-GDI bir Tucson fiyatını daha çok hakediyor , üstelik forumun abarttığı kadar yakmaz , klasik bir 1.6 turbo kadar yakar

• HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Aslında araç 1700 kilo ve 177 bg lik bir araca göre çok yakmıyor. 1.0 motorlar bile 7 lt civarı. Fakat Türkiye şartları olunca is değişiyor.

• Kesinlikle 3008.

• quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

Forumda ağır bir 308 vs 3008 hastalığı var ama sadece görüntüde. Çoğu gerçekte o durumları olsa onlarda almaz , zaten satış rakamları bunu açıklıyor.

Ben 3008 e o paraların fazla olduğunu düşünüyorum.T

T-GDI bir Tucson fiyatını daha çok hakediyor , üstelik forumun abarttığı kadar yakmaz , klasik bir 1.6 turbo kadar yakar

arkadaşımızda var sakin kullanımda şehir içi 10 litre lerde geziyor
    sakin diyorum yalnız hiç öyle sol şeritler aksiyonlar olmaksızın.

psikolojik olarak araçtan keyif almanızı etkileyecektir.
    donanım olarak hakkını yememek lazım bayağı bir dolu.

ağır olması onu hantal yapıyor bence.
    3008 fuarda incelemiştim
    megan 4 ile 2 si bayağı hoşuma gitmişti.
    mantıklı bir araç gibi duruyor
    özellikle şanzıman ve motor uyumu güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: Habalaci111

Bu iki arac arasindan 3008 derim

Fakat daha ucuza kadjar alirdim ben olsam SUV alicak olsam bugun

Fakat alfa romeo stelvio gelicek kasim gibi ben beklerdim ikinci el kaygisi yoksa ki 5 sene kullanicagim demissiniz

Hocam stelvio konustugum kadarıyla 200 binden aşağı gelmeyecek dolayısıyla bu araçların rakibi değil, daha üst sınıf kalıyor.

• Tucson donanım ve dış tasarım olarak çok güzel bir araç.Performans olarakta son derece iyi.Gelgelelim iç mekan kalitesi pek iyi değil ve özellikle direksiyon tam bir facia benim gözümde.Bir de benzinli elbette.3008 in içi ise şu ana kadar ulaşılabilir herhangi bir markanın her hangi bir segmentinde yapılmış en iyi iç mekan.Tarihin gördüğü en klas iç mekanlardan birisi.Ustune dizel, üstüne otomatiği sağlam.Tucson cezbedici yönlere sahip olsa da, 3008 totalde daha mantıklı bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Tucson donanım ve dış tasarım olarak çok güzel bir araç.Performans olarakta son derece iyi.Gelgelelim iç mekan kalitesi pek iyi değil ve özellikle direksiyon tam bir facia benim gözümde.Bir de benzinli elbette.3008 in içi ise şu ana kadar ulaşılabilir herhangi bir markanın her hangi bir segmentinde yapılmış en iyi iç mekan.Tarihin gördüğü en klas iç mekanlardan birisi.Ustune dizel, üstüne otomatiği sağlam.Tucson cezbedici yönlere sahip olsa da, 3008 totalde daha mantıklı bir araç.

Tamamen katılıyorum.Tuscon iç mekan olarak geride kalıyor.Sırf direksiyonu bile insanı soğutuyor araçtan.Tabi dış görünüş olarak çok albenili bir araç.Diğer taraftan 3008 çok güzel ama o paralara değer mi zor.Gerçi hangi araç parasını hakediyor ki???

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.