Şimdi Ara

Tucson - 3008 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodiaq inceledinizmi

en alt paketi bile gayet dolu bir çok özelliği var.birazda büyük tabi , tercihinize kalmış
  • Öncelikle tucson un çok yaktığı falan yok, dip gaz dip fren yakarsan tüm araçlar fazla yakar.

Tucson - 3008Tucson - 3008

Tucson kadar donanımlı başka bir araç bulabiliyorsanız o fiyata onu alabilirsiniz :)

• Alfa Romeo'da da benzer testler yapiliyor. Guilietta testine gittigimde 160-170 le ani 3 serit atlama, viraj alma, panik fren gibi uygulamalar yapmisti st.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakup13 kullanıcısına yanıt
    Kodiaq biraz fazla büyük geliyor. Onun için hiç bakmadım

• LvsZoC L kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara o donanımlar olduğu için listemin en başında hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Tucson' un yol tutuşu, performansı, yalıtımı, donanımı ve tasarımı daha güzel. 3008 ise biraz daha kaliteli ve dizel olduğundan tabiki çok daha az yakıyor. Eğer yılda 15-20 bin kmyi geçmiyorsanız kesinlikle Tucson derim.

dB olarak ikisi de aynı gözüküyor. 3008 dizel olmasına rağmen motor sesi konusunda baya başarılı.

Tasarım olarak Tucson çok güzel. İç mekanda 3008.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 20 Eylül 2017; 1:16:10 >
  • DSG den korkmam diyorsanız Ateca yı inceleyin derim..2+3 yıl uzatılmış garanti alır kullanırsınız hatta 6. ve 7.yıl garanti uzatımı ile var..tabi parayı bastırana ))
  • iki araç arasında kalsam tucson almak isterdim ama mecburen 3008 alırdım, tucson yakıtıyla uğraşılacak bir araç değil
  • Çoğunluk 3008 demiş de fiyatlardan haberi yok bu arkadaşların galiba. Ayrıca turbo motoru tuscon un daha güçlü. İlave olarak 4 çeker ve yaklaşık 20 bin daha ucuz. 3008 yazanların hiç biri para olsa almaz o başka tabi.

• Tuscon çok yakışıklı araç

• Dün 3008 active sport dizel kiraladım.1 gün boyunca kullandım.Bugün de tucson kiralar bakarım diyordum fakat hiçbir yerde bulamadım. Çok yaktığından pek bulundurmuyorlar galiba.3008 kullanınca araca alışmış oldum birnevi . Tucson da bulsaydık iyi olacaktı.

3008 ile alakalı genel hatlarıyla araçtan memnun kaldım sürüşü çok keyifli ve oldukça sessiz. Fakat tucson ile kıyaslayınca donanım anlamında baya eksik, hele ki anahtarsız çalıştırma. O yüzden 1.2 allure elegance mı baksam diyorum. Fiyat olarak az biraz zorlamam gerekecek.Performansta pek sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum. Bir de yakıtta 8 in altına düşebilir miyim acaba? Tucsonla aralarında 1.5 - 2 lt oynar galiba.
  • 3008 gereksiz pahalı bence.tucson daha uygun.fiyat teklifleri aldınız mı?

• Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    En az 25 30 bayiyle görüştüm. Başım çatlıyor telefondan

Tucson Elit <3008 1.6 (dizel) active sport < Tucson elit plus <3008 1.2 allure alegance..Aralarında 2 şer 3 er bin oynuyor.
  • Tucson un yol tutuşu daha iyi denilmiş ancak neye dayanılarak denilmiş bilmiyorum videoyu inceleyiniz sonra C sınıfı diğer araçların videolarına bakın isterseniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fR1yxzizNBE

3008 çoğu C segmenti araçtan bile daha başarılı olmuş gayet keskin dirayetli bir araç gibi gözüküyor.(test sürüşü yapmıştım ancak tabi zorlayamadım o yüzden kendi yorumumu katamam..)
  • Ben ikinci el tuscon düşünürdüm düşük km ikisinin de sıfırına o paraları vermem hangisi daha iyi derseniz 3008 kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

DSG den korkmam diyorsanız Ateca yı inceleyin derim..2+3 yıl uzatılmış garanti alır kullanırsınız hatta 6. ve 7.yıl garanti uzatımı ile var..tabi parayı bastırana ))

Neden Ateca ? En ufak bir özgünlüğü yok ?

• Gorod kullanıcısına yanıt
    Teknik anlamda saydığınız her iki araçtan da üstün de ondan..DSG kapalı kutu olmasaydı düşünürdüm..Her zaman söylerim VW grubu araçlarında hem DSG hem de klasik otomatik şanzıman seçeneği koysa kimse DSG nin yüzüne bakmaz..Tucson ağır bir araç, sanırım motoru da olması gerektiği kadar verimli değil ki bu kadar fazla yakıyor..Ateca yurtdışı testlerin hepsinde tam puana yakın alan bir otomobil.. 3008 de iyi araç ama dediğim gibi performans olarak Ateca daha iyi ve aşağıdaki fiyatlara bakınca da daha cazip

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Elite Plus DCT 147.000 TL
    Peugeot 3008 1.6 BlueHDi Active Sport Pack 148.500 TL
    Seat Ateca 1.4 Xcellence DSG 136.000 TL
  • Gorod kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Tucson bana daha sessiz geldi acikcasi.

• Tucson'nun test sürüşünü yapmıştım. Turbo motoru ve sport modu ile sürüşü oldukça eğlenceli bir araba. Eğer benzin sıkıntı olmazsa donanım, motor, tasarım ve fiyat konuları ile gerçekten insanın aklında olumlu şekilde yer ediyor. Gel gelelim iç mekana; bayide incelediğimde iç mekan kalitesini o kadar yadırgamadım ama test aracının iç mekanı ciddi anlamda bana biraz çabuk yıpranabilme hissiyati verdi. Bu da tabi uzun dönem içerisinden kalite algısını biraz geriye itiyor. Test aracı da 2015 model Tucson du.

3008'i henüz kullanmadım ama iç mekanı gerçekten müthiş. Bayide incelediğimde içinden inesim gelmedi resmen. Bu araç hem iç hem de dış tasarım olarak bence yıllara meydan okuyor, kolay kolay yüzünün eskiyeceğini düşünmüyorum. Dizel motorunun performansı bende soru işareti yaratıyor, kullanmak lazım.

İki aracın arasında kalmak son derece normal ama günün sonunda 3008, kalite hissiyatinin yüksek olması ve daha güncel olması sebebi ile bence daha ağır basıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.