Şimdi Ara

TTNET YAZLIK İNTERNET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
130
Cevap
3
Favori
36.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

devam edecek dedi banada kapandığını söylemedi

Alıntıları Göster
    benım de yazlık aboneliği duruyor da haber çok iyi degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

benım de yazlık aboneliği duruyor da haber çok iyi degil.

Alıntıları Göster
    adamlar neden kapatsın ki bizim yazlık internetleri 225 tl almazda 260 tl alırlar

kapatırlarsa eğer türknet geçeriz yazlık internet taahhütsüz 69 tl sınırsız istediğinde kapatıryosun en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 7 Ocak 2019; 23:21:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

adamlar neden kapatsın ki bizim yazlık internetleri 225 tl almazda 260 tl alırlar

kapatırlarsa eğer türknet geçeriz yazlık internet taahhütsüz 69 tl sınırsız istediğinde kapatıryosun en azından

Alıntıları Göster
    Telekom haric hic bir firma 24 ay dan asagi interner vermiyor. Illa 2 yil taahhut istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana geçen sene 3 ay verdiler . sonrasında uzatabilirsin demeye tenezül etmemişler :) bilsem 2 ay daha eklerdim. birde 6 aylık varmış . abi bu köy yerlerinde memurlar neden doğru dürüst bilgi vermez ki . 6 ay alırdım mis gibi .
    edit . bilgi alabilirseniz haberim olsun lütfen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HilmiPazarci -- 22 Nisan 2019; 19:55:10 >
  • yazlık paketi artık yokmuş yeni bağlatacağım ancak nasıl bir çözüm bulacağım bilmiyorum
  • Ben turknet bağlattım yazlığı kapattığım dönemde dondurma yapıyorum daha uygun oluyor. Tahhütte yok istersen iptal ettirebilirsin.
  • az önce telekomu aradım . 3 aylık olan pakedimi 6 aya yükseltmek istediğimi söyledim. ama yeni abone almadıklarını hatta 3 aylık abonelik pakedimin başlangıç tarihimi değiştirmeme bile izin vermedi .
  • ben de 3 gün önce izmir bahçelievler telekom a yazlık hat fiyatlarını sordum henüz belli değil dediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilmiPazarci

az önce telekomu aradım . 3 aylık olan pakedimi 6 aya yükseltmek istediğimi söyledim. ama yeni abone almadıklarını hatta 3 aylık abonelik pakedimin başlangıç tarihimi değiştirmeme bile izin vermedi .
    bana geçen yıl yazlık hattı öne alma imkanı var demişlerdi..
  • Ben de geçen yaz 2 aylık almıştım 3 aylığa geçmek istedim kapatıp öyle geçebilirsiniz demişlerdi şimdi kapatsam mı yoksa yeni kampanya yapacaklar mı yaz geldi hala belirsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahlia

Ben de geçen yaz 2 aylık almıştım 3 aylığa geçmek istedim kapatıp öyle geçebilirsiniz demişlerdi şimdi kapatsam mı yoksa yeni kampanya yapacaklar mı yaz geldi hala belirsiz
    kesinlikle kapatma ailenden biri adına uzatabilirsin. biz geçen yaz 2+3 şeklinde kullanmıştık.hattı kapatıp aynı anda aileden biri adına uzatabilirsın. hattı kapattıgın anda yapmazsan sonra port yok diyorlar..
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Olur mu ya milyon tane firma var taahhüt istemeyen

Yazlık İnternet içinde su an en uygunu Türknet gibi duruyor.

Netspeed bağlantı ücreti alıyor.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    bak kardeşim ben izmir/ çeşme deyım. telekomdan başka uygun fiyatla taahhutsüz yazlık başka internet veren varsa bana yaz.ben alayım.
    bana lütfen turknet net speed gibi firmaları yazmayın.onları ben aradım.reklama luzum yok...
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    O zaman sana şöyle söyleyim

Ttnet in yazlık internet tarifeleri, 24 ay taahhütlü paketlerinden her zaman bu zamana kadar pahalı oldu. Yani 24 mbps 50 gb akn li tarife 24 ay taahhütle 60 liraydı eskiden. Yazlık İnternet kullanıcıları da aylık 75 lira gibi bir fiyata alıyordu 3 aylık. 225 lira gibi bir şey oluyordu.

Ucuz da olma ihtimali yok. Adam 3 aylik internet alıp 24 aylık aboneden Ucuz kullanamaz.

Yani öyle 250 liralara güzel hızlı bir internet alacağını düşünüyorsan büyük hayal kırıkligi yasayabilirsin ttnet den. 24 ay taahhütlü tarifeleri şu an incelemeni öneririm. 16 mbps idare eder dediğimiz bir hızin şu an aylık ücreti 100 lira.

Yani eli yüzü düzgün bir hız için 3 aylık 350 lirayı gözden çıkarman lazim. Umarım ben yanılırım. Ya da eski yazlık internet abonelerine ttnet başka bir şey uygular bilemem.

Burada reklam falan yapmıyorum o kadar bütçe ayıracak gücün yoksa mecbur mileni, Türknet, netpseed bunlara bakacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

O zaman sana şöyle söyleyim

Ttnet in yazlık internet tarifeleri, 24 ay taahhütlü paketlerinden her zaman bu zamana kadar pahalı oldu. Yani 24 mbps 50 gb akn li tarife 24 ay taahhütle 60 liraydı eskiden. Yazlık İnternet kullanıcıları da aylık 75 lira gibi bir fiyata alıyordu 3 aylık. 225 lira gibi bir şey oluyordu.

Ucuz da olma ihtimali yok. Adam 3 aylik internet alıp 24 aylık aboneden Ucuz kullanamaz.

Yani öyle 250 liralara güzel hızlı bir internet alacağını düşünüyorsan büyük hayal kırıkligi yasayabilirsin ttnet den. 24 ay taahhütlü tarifeleri şu an incelemeni öneririm. 16 mbps idare eder dediğimiz bir hızin şu an aylık ücreti 100 lira.

Yani eli yüzü düzgün bir hız için 3 aylık 350 lirayı gözden çıkarman lazim. Umarım ben yanılırım. Ya da eski yazlık internet abonelerine ttnet başka bir şey uygular bilemem.

Burada reklam falan yapmıyorum o kadar bütçe ayıracak gücün yoksa mecbur mileni, Türknet, netpseed bunlara bakacaksın.
    Galiba yanlış bilgi.telekomun yazlık paketi 2 ay 3 ay, ve 6 ay şeklinde taahhutsuz.
    Gecen yıl 35 mbit için aylık 100.00 Tl idi.
    Yazlık hattı yani 2..3..6 ay şeklinde hiç bir iss vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 9 Mayıs 2019; 13:8:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

kesinlikle kapatma ailenden biri adına uzatabilirsin. biz geçen yaz 2+3 şeklinde kullanmıştık.hattı kapatıp aynı anda aileden biri adına uzatabilirsın. hattı kapattıgın anda yapmazsan sonra port yok diyorlar..

Alıntıları Göster
    evet teşekkür ederim bugün telekom u arayıp sordum yeni alım yokmuş bu yüzden 2 aylıktan 3 aylığa geçiş yada 2+2 yapamıyoruz, kapatmamak daha iyi olacak 2 aylıkla idare edicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahlia

evet teşekkür ederim bugün telekom u arayıp sordum yeni alım yokmuş bu yüzden 2 aylıktan 3 aylığa geçiş yada 2+2 yapamıyoruz, kapatmamak daha iyi olacak 2 aylıkla idare edicez.

Alıntıları Göster
    neyse..ama daha yaz fiyatları belli olmamış zaten. 25 gün kadar sonra..yani haziran başı..
  • Yazlık internet fiyatları belli oldu...

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yazlik-internet-kampanyasi.aspx

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Documents/yazlik-internet-kampanya.pdf

6Mbps Limitsiz İnternet 2 aylık 200,90 tl, 3 aylık 291,90 tl.

8Mbps Limitsiz İnternet 2 aylık 228,90 tl, 3 aylık 333,90 tl.

16Mbps Limitsiz Ultra İnternet 2 aylık 236,90 tl, 3 aylık 345,90 tl.

Fiyatlar konusunda diyecek bir şey yok... Onun dışında 6 aylık seçeneğini kaldırmışlar. Bir de geçen seneki yazlık internet taahhütnamesinde şöyle bir madde var:

"seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurulacak, gelecek yıl aynı fatura döneminde yeniden aktif hale getirilerek hattın aktif edildigi tarihte yürürlükte olan güncel tarife ücreti üzerinden faturalandırılacaktır."

Burdan anladığım kadarıyla örneğin (O dönem için konuşuyorum.) 16 mbit 50 gb akn'li 3 aylık paketi seçtik. 3 ayın sonunda hat donduruluyor. Seneye hat aynı dönemde aktif edildiğinde 16 mbit 50 gb akn'li 3 aylık paketin güncel fiyatı ne kadarsa, o tutarı ödüyoruz. Ancak günümüzde akn yok. Geçen sene akn'li yazlık internet alanları hangi tarifeden ücretlendirecekler? 8 ya da 16 mbps akn'li paket alanları direkt sınırsıza geçirip ücretlendirirler desek, geçen yıl 6 aylık yazlık internet vardı. Şimdi yok. 6 aylık yazlık internet alanları hangi tarifeden ücretlendirecekler? Yoksa herkesin paketini iptal edip sıfırdan başvuru mu alacaklar. Gerçi her şekilde fiyatlar çok yüksek, diyecek bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 ,35 veya 50 mbit yok bu durumda...

bi de bunlar yalın mı ,telefonlu mu...

arkadaşlar ayıp ya bu çagda 6 mbit internet mı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 15 Mayıs 2019; 21:52:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.