Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.163
Cevap
72
Favori
480.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an hangi firmware yüklü modeminizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki sayfalarda verilen root şifresiyle artık giriş yapamıyorum. Sizde de mi durum aynı ? Daha önce giriş yapabiliyordum.

Modem versiyonum :

TD-W9970 v3 00000001
    Firmware : 16.09.30.01005

Kullanıcı Adı : root
    Şifre : tTn3+Z@!Sr0O+

bu root girişiyle artık modeme ulaşamıyorum. Yeni root girişini bilen var mı?
  • wds açılmıyor değil mi hala bu modemle ? yöntemini bulan oldu mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinkoz

Önceki sayfalarda verilen root şifresiyle artık giriş yapamıyorum. Sizde de mi durum aynı ? Daha önce giriş yapabiliyordum.

Modem versiyonum :

TD-W9970 v3 00000001
    Firmware : 16.09.30.01005

Kullanıcı Adı : root
    Şifre : tTn3+Z@!Sr0O+

bu root girişiyle artık modeme ulaşamıyorum. Yeni root girişini bilen var mı?

ben şimdi denedim açılıyor, şifreyi elle girmeyi dene.
  • Ellede girdim ama hala root girişi yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinkoz

Ellede girdim ama hala root girişi yapamıyorum.

elle şifre giriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

Orijinalden alıntı: dieforyou88

Kopma Sıkıntıları sona erdi.Sıkıntı yaşayan arkadaşlar Aşağıdaki bağlantıdan yeni yazılımı indirebilirler.

https://drive.google.com/open?id=0B5l7L4bZ1mhGVXM5U1hGeW9obTg

yükleyen varmı

Ben denedim ama modem versiyonunda herhangi bir değişiklik olmadı. 2-3 kez güncelledim, reset attım falan, yine aynı.

Dosyada donanım v3 diyor, belki ondandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: technoson

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

Orijinalden alıntı: dieforyou88

Kopma Sıkıntıları sona erdi.Sıkıntı yaşayan arkadaşlar Aşağıdaki bağlantıdan yeni yazılımı indirebilirler.

https://drive.google.com/open?id=0B5l7L4bZ1mhGVXM5U1hGeW9obTg

yükleyen varmı

Ben denedim ama modem versiyonunda herhangi bir değişiklik olmadı. 2-3 kez güncelledim, reset attım falan, yine aynı.

Dosyada donanım v3 diyor, belki ondandır.

ilk fabrika çıkışlı olan güncellemesi olan varsa atabilirmi güncelledikten sonra iyice kötü oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar benim modem yarım saatte bir yirmi dakikada bir wifi'dan atıyor. Ve yeniden bağlanılamıyor. Bu arada kablolu bağlantı sorunsuz çalışıyor. Modemi komple kapatıp açmak ya da tepesindeki WiFi tuşundan kapatıp açarak ancak çözebiliyorum.

Tek WiFi cihazı kullansam da beş WiFi cihazı kullansam da böyle. Donanım sorunu olabilir mi?

Teknik sevis süreci nasıl işliyor?
  • boyleykenboyle B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı qss ayarlarında qss ayarlarında girdiğinde gönderme ve indirme hızlarının yanlarındaki tikler işaretli olmaması lazım hız sınırlaması yaptığın zaman senin dediğin sıkıntıyı bende yaşamıştım
  • boyleykenboyle B kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin

bende ttnetin ki kullandım sizdeki sorunlar bende de oldu

hatta iki yan oda da bile wifi çekmiyordu

bir gün takılı kaldı sonrasında çıkartım

ttnet zaten modemin özellikleri kapatmış

bide wifisi çekmiyor

şimdiki modemimde sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGShan1905

Sıkıntı qss ayarlarında qss ayarlarında girdiğinde gönderme ve indirme hızlarının yanlarındaki tikler işaretli olmaması lazım hız sınırlaması yaptığın zaman senin dediğin sıkıntıyı bende yaşamıştım

resimli paylaşabilirsen çok iyi olur

• efem-35 kullanıcısına yanıt
     TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970

Bu şekilde
  • quote:

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970

Bu şekilde

şimdi benim araya yüze baktım bu resimdekinin aynısı
    geçen ay turk telekoma bağlattım tp-lınk w9970 modemi bağladılar hız olarak 4mbps yaptılar biraz böyle kullandım arayüzde max alacağım hız 10204 gösteriyordu aradım şimdi 8mbps çıkardılar snr marjı 21.4 ten 10'a indi bugün daha iyi 11.9 çıkıyor bu arada günceleme yaptım hiç sorun yaşamadım ayrıca internet kurulumunda gelen ekip yakında fibere geçilecek dediler onayı bekliyorlarmış yüz metre ilerideki sokakağa onay gelmiş tip7 dolabı koyduk yakında sizede gelecek dediler sevindik

• quote:

Qos ile bağlantısı varda hız sınırı koyduğunda olmuyor cok cok düşük hızlar atarsan oluyor diyelim 192.168.1.50 deki kullanıcıya min 5kbps max 25 upload ve 5kbps down 25kbps verdin diyelim 50 numaralı cihaz sürekli o 25 i almaya çalısıyor belli bir süre sonra alamayınca modemi kitliyor ama yüksek değerlere cıktığında yani 100kbps üzeri :D sıkıntı cıkmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mrb, benim de elimde bu modemden var fakat ttnet için kullanmak istemiyorum. WDS özelliğini açmak istiyorum bugün yetkili firma ile görüştüm fakat yardımcı olmadılar bana bana güncelleme dosyasını atabilecek olan var mı bir de ayrıca sistem ayarları bölümünden firmware güncelle bölümü yok ben de neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakoz27

Arkadaşlar mrb, benim de elimde bu modemden var fakat ttnet için kullanmak istemiyorum. WDS özelliğini açmak istiyorum bugün yetkili firma ile görüştüm fakat yardımcı olmadılar bana bana güncelleme dosyasını atabilecek olan var mı bir de ayrıca sistem ayarları bölümünden firmware güncelle bölümü yok ben de neden acaba?

yukarıda root şifresi var onunla ara yüze gir firmwareyi göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Arkadaşlar mrb, benim de elimde bu modemden var fakat ttnet için kullanmak istemiyorum. WDS özelliğini açmak istiyorum bugün yetkili firma ile görüştüm fakat yardımcı olmadılar bana bana güncelleme dosyasını atabilecek olan var mı bir de ayrıca sistem ayarları bölümünden firmware güncelle bölümü yok ben de neden acaba?

Rootlasak modeme zarar gelirmi veya güvenlik duvarı ile sıkıntı yaşarmıyım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Rootlasak modeme zarar gelirmi veya güvenlik duvarı ile sıkıntı yaşarmıyım

• fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Biraz daha araştırınca gördüm ki sinyal çakışması kanal çakışması gibi durumlar sık oluyormuş. Telefondan WiFi analyzer adlı uygulamayı çalıştırdım apartmanda yayın yapan WiFi ağlarının yayın kanallarına baktım, en az kullanılan kanalı (benim apartmanda 4. Kanal oluyor bu) seçtim ve yayın aralığını 20 MHz'den 40'a çıkardım. Sorun tamamen çözüldü. 48 saattir 12 WiFi cihazından biri bile kopmadı.

Sürekli wifi'dan atma sorunu olan arkadaşlar deneyip geri dönüş yaparsa diğerlerinde de işe yarayıp yaramadığını görmek isterim.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.