Şimdi Ara

TTNET TP-Link TD864W firmwaresi ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
25.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı durumdan muzdaribim. Attığım e-postaya cevap da vermediler. Ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Aynı durumdan muzdaribim. Attığım e-postaya cevap da vermediler. Ne yapabilirim ?

modemden en kısa sürede kurtulmaya bakın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

quote:

Aynı durumdan muzdaribim. Attığım e-postaya cevap da vermediler. Ne yapabilirim ?

Haklısınız ama şu anda böyle bir şey mümkün değil. Modem ilk geldiğinde anteninin olmamasından anlamıştım zaten iyi bir modem olmadığını. Aynı evin başka odasında bile çekmiyor bazen.
  • quote:

quote:

quote:

Haklısınız ama şu anda böyle bir şey mümkün değil. Modem ilk geldiğinde anteninin olmamasından anlamıştım zaten iyi bir modem olmadığını. Aynı evin başka odasında bile çekmiyor bazen.

2 veya 3 kişi bağlansa bile sapıtıyor çok kalitesiz bi modem

• quote:

quote:

quote:

quote:

2 veya 3 kişi bağlansa bile sapıtıyor çok kalitesiz bi modem

Bizim evde en az 10 cihaz bağlanıyor

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Arkadaslar belki ihtiyaci olan olur diye yaziyorum. Dun yegenimin modemi kendi kendine resetlendi, o kadar ugrastim, turkneti falan aradim cozemediler. (Turknet kullaniyor)

Modem: Ttnet Tplink Td864w

Arayuzden kullanici adi sifresini giriyorum, bagli yaziyordu ama saatin yaninda yerel ag baglantisinda unlem isareti oluyordu ve internete girmiyordu.

Arayuzu karistirirken dikkatini cekti. Kurulum yazptigimiz bolumde;

Wan İP ayari bolumunde Varsayilan Yon: devre disi yaiyordu,

Onu etkin yaptigimda internet geldi.

Sizlerle de paylasmak istedim.

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Aile evindeki neti Turknete taşıma başvurusu yaptım. Henüz işlemler tamamlanmadı. Yazınızı görünce modem arayüzüne girdim.bahsettğiniz yerin bulunduğu sayfa neredeyse tamamen pasif görünüor. ttnet kullanıcı adı/şifresi bile boş. ve yazmaya izin vermiyor. Rica etsem o sayfanın resmini ve modemin firmwire versiyonunu atabilir misiniz?
  • Bu konu aktifse biri bana son firmware atabilir mi acaba?
    Daha önce 2014 tarihli bir firmwara vardı üsütnde şimdi linklerde hep 2013 tarihliler var. Ayrıca son denilen firmware bile diğerinden daha eski tarihli. Ben işin içinden çıkamadım. Biri bir açıklık getirsin.
  • Yok galiba hocam. Turnete geçtim bugün. Ttnet uzaktan yönetim uyarısı çıkıyor kullanamazsınız diye. Nasıl aşarız anlamadım.

• Merhaba, mesajinizi yeni gordum. Malesef ablama gitmeden o ekranin fotosunu cekemem. Ama surum en guncel surumdu diye hatirliyorum. Hizli kurulum yaptiktan aonra o bolumu degistirmistim.

• Yazılım Versiyonu V01.11 Build.130301 Rel.0662798
    Build Tarihi Mar 1 2013 17:26:38

Turknet ayarı için;
    1-Bakım-Yeniden Başlatma-Fabrika ayarlarına dön.
    2-Kurulum-Wan adımından en altta WAN Arayüz Tablosunda internet yazanın başındaki yuvarlağı seçiniz.Ayarlar aktif hale gelince TTNET dışında bir servis sağlayıcı ile kullanmak için Tıklayınız. xxxxxxadls@turknet yyyyyy giriniz ve kaydet seçiniz.Yeniden başlatınız.

Arayüz Mod VPI VCI Enkapsulasyon NAPT IGMP Vars.Yön
    Internet PPPoE 8 35 LLC Açık Kapalı Açık
  • thundere kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam 2 saattir baştan giriyoruz olmuyor meğer edit yapmak gerekiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Yazılım Versiyonu V01.11 Build.130301 Rel.0662798
    Build Tarihi Mar 1 2013 17:26:38

Turknet ayarı için;
    1-Bakım-Yeniden Başlatma-Fabrika ayarlarına dön.
    2-Kurulum-Wan adımından en altta WAN Arayüz Tablosunda internet yazanın başındaki yuvarlağı seçiniz.Ayarlar aktif hale gelince TTNET dışında bir servis sağlayıcı ile kullanmak için Tıklayınız. xxxxxxadls@turknet yyyyyy giriniz ve kaydet seçiniz.Yeniden başlatınız.

Arayüz Mod VPI VCI Enkapsulasyon NAPT IGMP Vars.Yön
    Internet PPPoE 8 35 LLC Açık Kapalı Açık
    Allah razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.