Şimdi Ara

TTNET TP-Link TD864W firmwaresi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
25.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktaki modemin firmwaresini bulabilen var mı? 3 gündür aramadığım yer yok ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

up

sitesinde göremedim birde dd-wrt destegi varmi ona bakin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

up

sitesinde göremedim birde dd-wrt destegi varmi ona bakin derim

Sitesinden baktımda benim modemim desteklemiyormuş :) şuan başka bir modem denedim. Hattımda sıkıntı olmadığı kanıtlanılmış oldu. Çok hızlı kullanıyorum online oyunlarda sorunum yok şuan herşey normal önceki modem çok sıkıntılıydı ya biran önce değiştirmek lazım :) yorumunuz için teşekkürler
  • Bu konu hakkında bilgisi olan yok muuu?

• ben tp-link e sordum bir sorunum için bu cevap geldi.

Dear customer,

Thank you very much for your valuable reply. The TD-864W is specially made for TTnet. We also have one device in our lab and I have tested wireless ping, it shows no problem.

However, I noticed the firmware in your shortcut is Built 131120, while the firmware on our device is the latest one, built 140108.

So maybe the latest firmware has already solved the problem. But it’s provided by TTnet and we don’t have the firmware. If you ask them for a new firmware they shouldn’t refuse.

Very sorry for the inconvenience caused again but the firmware is specially provided by TTnet. I am afraid you have to get a firmware from them to solve it.

Also, it may be caused by some other reasons, you can also try to reset the modem router and reconfigure all the values on the modem. If you know the concrete Internet information such as username, password ,VPI/VCI,

connection type. You can have a try. If still the same, I am afraid it’s the firmware problem.

Best regards!

• sentim firmasının gönderdiği link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kidalabama -- 10 Mart 2014; 12:05:40 >
  • Çok teşekkürler dayanamayıp satmıştım ihtiyacı olan indirir artık sağolasın :)

• Merhaba,

Firmware linkini alabilmem mümkün mü acaba? Kimseden alamadım firmware'i.
  • SonHaberci S kullanıcısına yanıt
    Sayfada mevcut zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Sayfada mevcut zaten.

Mesajdaki "link" yazısının Link olduğunu farketmedim.

Ama zaten bahsedilen 140108 build'i değilmiş. Sentim ile iletişime geçtim güncel firmware ile ilgili. Link gelirse paylaşacağım burada da.

Teşekkürler.
  • Sentim'im gönderdiği yeni firmware:

TD864W_130301_0662798 firmware indirmek için tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonHaberci -- 30 Haziran 2014; 14:17:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonHaberci

Sentim'im gönderdiği yeni firmware:

Hocam çok teşekkür ediyorum şu ramazan günü iki aydır ttnet elemanlarının çözemediği sorunu 2 dakikada çözdün, allah razı olsun.
  • internet baglantısında kopmalar yaşıodum inşallah işe yarar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonHaberci

Sentim'im gönderdiği yeni firmware:

sürüm numarası nedir acaba?
    bedeki sürüm son versiyon mudur şuan? V01.11 Build.131120 Rel.0637394
  • hangi sürücüyü yükleyeceğimi nerden anlarım ?
  • Merhaba,
    aynı modemden arkadaşımda mevcut ve vodafone internete geçiş yaptı fakat modem arayüzünde @ttnet çakılı bunu nasıl kaldırabiliriz ? var mıdır formülü ?
  • Takipte kalalım

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Merhaba,
    aynı modemden arkadaşımda mevcut ve vodafone internete geçiş yaptı fakat modem arayüzünde @ttnet çakılı bunu nasıl kaldırabiliriz ? var mıdır formülü ?

Aynı sorun bende de vardı. TD864W_130301_0662798.img güncellemesi ile çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jas_el_mine -- 9 Ocak 2015; 20:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jas_el_mine

quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Merhaba,

Aynı sorun bende de vardı. TD864W_130301_0662798.img güncellemesi ile çözüldü.

Ben konuda verilmiş olan img'yi indirdim, kurdum da ama işe yaramadı. Siz nasıl yaptınız anlatır mısınız?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.