Şimdi Ara

TTNET + Tivibu+ Ev Teli 56 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
4.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefon artı 16 mbit 12 taahhütlü 49 veriyorum banada kapatmayın diye bu kampanyayı yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gittik ttnet ten başvurduk 20mbps ye kadar hiper net (75gb akk) limitsiz net (yalın olarak telefonsuz net) + tivibu televizyon + tv kutusu + modem + 12 ay taahhüt ile sadece 55.50 dediler bizde geçtik çok iyi bence düşünün. sadece ilk ay 8 tl ekliyorlarmış kalan aylarda bu ücretin dışına çıkmak yok imiş.
  • Ttnet ten yillarca hizmet aldim en son faturalar sacma sapan bahanelerle fazla gelmeye basladi.
    Telefonu ve interneti kapatmak icin gittim. Tamam kapatalim dediler. sonra kapanmadan beni telefonla aradilar. Sinirsiz ev tel ve tv buya 39 tl 2 yil boyunca odeyin degerli bir abonesiniz dediler. Fazla odedigim paralari geri odeyin dedim ozetle. O zaman 29 tl yapalim dediler. 89 tl odedigim hizmet icin 29 tl teklif ettiler Hayir dedim. Siz bilirsiniz deyip kapadilar.
    Olay tamamen gercek fazla odemeyin sizde ayni yolu izleyin. Kime ne tutarsa mantigi var. Ikna bolumu heralde primle calisiyor.

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kampanyaya Ağustos ayında kaydoldum
    - Tivibu tam 4 ay sonra bağlandı (8 ay boyunca yararlanabileceğim)
    - İnternet hızı çok değişken. Fiber olmasına rağmen Superonline kadar stabil değil
    - Verdikleri modem çok dandik. Odalarda çekmiyor. Router kullanmak zorunda kaldım.

Tivibu ile ilgili şikayet var ve 4440375'e en on tane ayrı şikayette bulundum. Müşteri hizmetlerini Allah'a havale ediyorum.

Sıcak fırsat filan değil. Söylediklerini yerine getirmeyen bir firma isterse bedava versin.
    1 yıllık sözleşmenin bitmesini iple çekiyorum.
  • TTnet harici varmı arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz sınırsız bi paket ilk defa internet bağalatacağım eve
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor superonline ın 59 liralık telefon + internet kampanyası(24 ay taahhütlü) geçmeyi düşünüyordum
    Ttnet bu paket için taahhüt istiyorsa güvenip yeniden taahhüt vermem

Fiber mi normal mi

Normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber olsa geçicezde fiber yok hala.

fiber adsladen daha ucuz şuan.
  • bulmaca gibi anasını satiim.

TTnet İnternet SInırısz Adsl (Yalın)
    kaç paraya şimdi?
  • Tüm detayları tam hatırlamıyorum ama bu akşam tüm öğrenip sizinle paylaşacam. Birde bir iki arkadaş iptale gittiğinde onlara daha iyi paketler sunduklarını falan söylemişler eğer böyle bir şey varsa cidden TTNET için çok ayıp ne tutturursak hesabı yaparmı böyle koca kurumsal bir firma yazık derim valla
  • çok süperrrr
    bugün bağlandı....
    resimlere bakmanızı tavsiye ederim... kablosuz değerlerrri

TTNET + Tivibu+ Ev Teli 56 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosur32 -- 14 Aralık 2013; 18:40:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prens

bulmaca gibi anasını satiim.

kaç paraya şimdi?

Aynen ya ! Bi' internet alacağız kendimizi labirentin içinde buluyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım Kampanya yeni aboneler içinmiş mevcut abonelere olmuyormuş, adamı zorla diğer firmalara yönlendiriyorsun ttnet
  • Atakoy TTNET MErkeze gittim 2 yıllık ilk yıl 49 tl ikinci yıl 59 tl ye aynı pakete abone oldum 5 Aralıkta. Internet sınırsız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prens

bulmaca gibi anasını satiim.

kaç paraya şimdi?

Kampanyalar ile kafa karıştırıp iş yapıyorlar işte.

Yalın NETLİMİTSİZ 65 lira.12 ay taahhütlü.Yalın ücreti olan 15 tl ödemiyorsun.

Yalın Üniversiteli var o da ;49.90

Bunlar en ucuz yollu alabileceğin pakeler.

Ancak altyapın fiber veya hipernet destekliyorsa biraz daha avantajlı 3 lü avantaj kampanyalarından yararlanabiliyorsun.

aynı 49.90 tl ye hiper veya fiber 20mb e kadar akk sınırlı internet + ttnet alo konuştukça ode veya yalın internet + tivibu ev alabiliyorsun.

Özetle böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

Aradım Kampanya yeni aboneler içinmiş mevcut abonelere olmuyormuş, adamı zorla diğer firmalara yönlendiriyorsun ttnet

Hocam git telekoma iptal kısmından veriyorlar.

Alında öyle de yapmıyacaksın.Gideceksin ben bu kampanyaya geçmek istiyorum diyeceksin.O da eski aboneler yararlanamıyor diyecek.Sende benimkini kapat hanımın üzerine aç diyeceksin; donup kalacak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

Aradım Kampanya yeni aboneler içinmiş mevcut abonelere olmuyormuş, adamı zorla diğer firmalara yönlendiriyorsun ttnet

Hocam git telekoma iptal kısmından veriyorlar.

Alında öyle de yapmıyacaksın.Gideceksin ben bu kampanyaya geçmek istiyorum diyeceksin.O da eski aboneler yararlanamıyor diyecek.Sende benimkini kapat hanımın üzerine aç diyeceksin; donup kalacak :))

Doğru söylüyorsun, birde bizim mevcut taahütümüz vardı 3 ay sonra bitiyor bitince farklı bir firmaya geçiş yapmayı düşünüyorum belki daha uygun olur olmazsa da geri dönerim ttnet'e

• benimde taahhüt bitti ve fiber yok. ne öneririsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

benimde taahhüt bitti ve fiber yok. ne öneririsiniz ?

http://forum.donanimhaber.com/m_67591385/tm.htm
  • 8 Mbps hiza kadar 6GB Kotalı Internet
  • Konu ile alakasız olacak ama Digitürk yani şampiyonlar paketi + 8 mbps AKK ( 50gb ) + Sabit telefona verdiğimiz paradanda kurtulmak istiyorum :D böyle bir paket öneriniz var mı arkadaslar ? Fiyat 60-65 TL MAX.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.