Şimdi Ara

TTNET + Tivibu+ Ev Teli 56 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
4.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K.T.Çetesi

Bu paketten kuzende bahsetmişti. 20Mbps ve sınırsız + telefon + tivibu aylık 55-56 lira veriyorum demişti.

Bu paketler nerde gizli bulamadım ttnetin sitesinde.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiberse konu açman yanlış, zaten aylardır ana konu var, normal adsl ise güzel ama konu açman yine yanlış
  • Arkadaşlar internet sınırsız mı?
    İşyerine yarın telefon+internet paketi almam lazım.

Turknetin bu paketinden mantıklısını bulamadım
    http://turk.net/adsl_internet_kampanya.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut21tezcan

yok taahhüt falan vermedik

Emin misin?

• Bende de 75 liralık tarife çıktı 12 ay taahhüt bence iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_starr -- 13 Aralık 2013; 1:53:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor superonline ın 59 liralık telefon + internet kampanyası(24 ay taahhütlü) geçmeyi düşünüyordum
    Ttnet bu paket için taahhüt istiyorsa güvenip yeniden taahhüt vermem

1-2 ay öncesine kadar Superonline fiber kullanıyordum. Telefon dışında memnundum ki adil kullanım kotası belasına dahil olunca kızıp kapattırdım tel + interneti. Telefon olayı sıkıntılı adamlarda.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=67591385&p=541
    Çeşit çeşit sıcak fırsat.
    Yeni kullanıcı eski kullanıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl sonra 73TL oluyor diye biliyorum.

• benim bildiğim neyse öyle kalıyor, zaten müşteriyi kaçırmamak için verilen bir paket sonrasında niye arttırsın müşteri yine kaçacak
  • quote:

yok taahhüt falan vermedik

"Akıllı Evim Paketleri'ne 24 ay taahhüt vererek başvuran tüm bireysel yeni ve mevcut taahhütsüz müşteriler 24 ay boyunca pakette yer alan hizmetleri indirimli fiyatlardan kullanır.".

Emin misiniz taahhüt olmadığına? Taahhütsüz web sitesinde görünmeyen bir paket varsa geçeceğim ben de o yüzden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 13 Aralık 2013; 10:44:04 >
  • Başlığa fiber + vdsl eklerseniz daha iyi olur. Kampanyanin onsarti bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reseb -- 13 Aralık 2013; 10:57:24 >
  • linki varsa bunun bir bakalım hocam iyi gibi duruyorda tam ne nasıl anlayamadım.
  • quote:

Fiber olmasına Fiber de,

Bu fiber olayını millet çözememiş sokağa kadar fiber kablo geliyor ama oradan senin dairee kadar bakır kablo döşeli olduğu için yine normal bağlantı hızında kullanıyorsun.

Fiberi bilmeyenler için yazayım buraya da evin içine kadar özel bir kablo çekiyorlar, o kabloyu başka bir modemle piyasada zor bulunur bir modem, zaten bulunsada bu işlerden çok çok iyi anlayan birisi başka bir modemi sisteme uygulayabilir, +fiberin kablosunu uzatamazsınız, çoklayamazsınız.

6 yıldır superonline fibernet kullanıyorum, tek sıkıntısı modemin yerini bile değiştiremiyorum.
    +ilk bağladıkları zaman evde değildim duvarı delmişler

• Bizim sitenin önünde bir araç var aynı şekilde kaypanyalı fiyatı söylüyor(56TL). 1 yıl sonrası 73TL diyor. Bende vazgeçtim.

• süperonline diyorum başka birşey demiyor.Allah herkezi bu ttnet belasından bir an önce kurtarsın.
  • tivibu kurulum ücreti aylık 3,5 ve internet kurulum aylık 3 Tl. ek alınıyor.
  • Aynı pakete 42 Tl ödüyorum...
  • benim de taahütüm bitti 8mb netlimitsiz paket + 5 tl lik tivibu web 73 tl ödüyorum.. çok pahalı sizce ne yapmalıyım bi süre bu parayı ödemezsem taahüt bedelini ödeyerek iptal ettireceğimi söylüyolar:(

bana tavsi verebileceğiniz başka bir yol yok mu?

• http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi.aspx

burda 12 ay taah. demiş 24 ay göremedim.. bu tarifemi arkadaşlar..

birde birsey sormak ıstıyorum bu tvbu ıp tv nın scart cıkısı varmı. tuplu tv lere baglayabılırmıyız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay_xxx -- 13 Aralık 2013; 12:02:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor superonline ın 59 liralık telefon + internet kampanyası(24 ay taahhütlü) geçmeyi düşünüyordum
    Ttnet bu paket için taahhüt istiyorsa güvenip yeniden taahhüt vermem

Fiber mi normal mi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.