Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eXtremeReVenge44

35 Mbps 200 Gb 85 TL veriyorum. 50 mbps 200Gb 105 tl, 100 mbps 150Gb 109 tl fiyat istiyorlar.
    Evet biraz pahalı söylemişler size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    +10 tl yalın ücreti de eklediler normal de 20ymis de indirim varmis 10 tl oluyormus :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce 100 lük pakete geçişimi onayladım bakalım nasıl olcak hala 35'i gecmedi hız biraz daha bekleyeyim çok sıkıntılı olursa eski paketime geri dönücem.

• eXtremeReVenge44 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Bence kopma,tutarsızlık vs bir sorun yaşamıyorsanız geri dönmeyin.Ocak ayından sonra özellikle 100 mbps için bu fiyatlar tarih olacak bence.
    Eski tarifenize göre fiyat farkı nasıl oluştu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Hocam Şuan ki paketinize ne kadar ödüyorsunuz?

Ben 35/100 76 tl veriyorum

Bana 50/200 89 tl

100/200 101 tl diyorlar ben geçecem gibi
    Telekomun roket diye bi servisi vardı onu açınca günlük 100 mbps hız veriyordu ben o zaman 100ü rahat geçiyordum

Alıntıları Göster
    Sizin bu aldığınız 50/200 89 TL ve 100/200 101 TL tekliflerine 10 TL lik yalın veya alo paketleri dahil midir?
    Sağolun hocam. Eski paketim 85 tl idi simdi ise 109 tl ye cikti fiyat. Bakalim kopma felan olcak mı en fazla 95 mbps alabildim speedtestten suan 70-80 arasi aliyorum. Hat değerlerim bunlar sıkıntı yaşamam umarım.
    TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

• Bence çok sıkıntı yaşamazsınız gibi.
    Geçtiğiniz tarifenin tam adı neydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXtremeReVenge44

Sağolun hocam. Eski paketim 85 tl idi simdi ise 109 tl ye cikti fiyat. Bakalim kopma felan olcak mı en fazla 95 mbps alabildim speedtestten suan 70-80 arasi aliyorum. Hat değerlerim bunlar sıkıntı yaşamam umarım.
    değerler iyi gibi düştüğü halde .
    Bundan sorun çıkmaz üstat . Benim aldıgım değerlerle aynı

Siz baya yakınsınız sanırım dolaba ...

• 24 mb için 78 tl teklif edildi kabul etmedim.

• Metacortex kullanıcısına yanıt
    Valla apartmanın elektrik odasında TürkTelekom fiber kutusu var başka etrafta hiç dolap felan görmedim tt ye ait. Kutudan daireme gelen kabloyu yenileyesim var bakalim duruma göre hareket edicem speedtest arada hata veriyo upload bazen 0 çıkıyor jitter 50-60 oluyo sonra tekrar ölçdüğümde düzeliyor anlamadım kopma olup olmadığını şuan pc yok telden yapıyorum testleri.

Bu pakete geçtim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Sizin bu aldığınız 50/200 89 TL ve 100/200 101 TL tekliflerine 10 TL lik yalın veya alo paketleri dahil midir?

Alıntıları Göster
    Evet hocam üst pakete geçmek istiyorum diyince paket şu kadar +10 da yalın parası diyip bu fiyatı verdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arap ailesinin ttyi tek başına boşalttığını düşünecek kadar masumuz.
  • 24mbit 75 akn li paketi kullaniyorum 50 tl simdi akn kalkacak 24mbit sinirsiz 50 tl olacak oleyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akn kalkıyor da fiyatların son hâli hâla sitelerinde yok. yeni şafak paçavrası "tarife ücretleri yeniden yayınlandı" diye 3 gün önce paylaşmış web sitelerinde ama telekomun web sitesinde bulamadım. 8 mbit için 80 tl, 16 mbit için 93 tl görselleri dolanıyor hâla. ne kadar doğru acaba?
  • taahhütlü aboneyim, 16 mbps 75 gb akn’li ADSL hat için 45 tl ödüyordum lakin bugün böyle bir mesaj gelmiş buna benzer bir mesaj alan oldu mu?

• merhaba, ttnet adsl kullanıyorum, paket özelliklerim AKN: 150, Hız: 16mb, fiyat: 82 tl.

bir iki ay sonra taahhüt bitiyor, binada türksat kablo ve süperonline hat var. önereceğiniz bir paket var mı acaba?
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüz ne zaman bitiyor?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.