Şimdi Ara

TTNET Saç Baş Yolduruyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir haftadır internet bağlantı hızımda sıkıntı yaşıyorum. Turktelekom'un kendi hız testinde bile 2Mbpsleri bile göremiyorum, sözde 50Mbps kadar aboneliğimiz. Musteri hizmetlerini arıyorum, hepimizin ezbere bildiği, modem resetleme sonrası, baglantınızda bir sorun yok sizin surf yaptiginiz sayfalar yoğundur gibi "on numara" cevaplar alıyorum. "Kardeş, kendi hız testiniz yavaş bağlantı diyor" desem de laf anlatamıyorum. En son kavga dövüş teknik destek isteği açtırabildim ama ümitsizim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hat değerlerinizi atar mısınız
  • Sizde yine iyi kötü çalışıyormuş ben yaklaşık 20 gündür modeme adsl sinyali dahi alamıyorum. Defalarca atılan tweetler arıza kayıtları hiçbir fayda etmedi. Verdiğimiz paranın karşılığını almayı bırak üstüne sinir stres sahibi olduk haftalardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Akşam eve geçince atayım. Bu arada kavga dövüş açtırdığım teknik arıza kaydını bana bir geri dönüş yapmadan kapatmışlar çözüldü diye, hız aynı hız...
  • twitterden paul doanye yazdınız mı, onun çözümleri daha garanti oluyorda, malum müdürlük emriyle aranınca çözülmeyen sorun olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet ücretsiz hizmet verdiğinde apartmana kadar girip kontrol etmiyorlar mahalle kutusundan sinyal kontrol edip sorun yok diyip gidiyorlar.
    elit hizmet başlığı altında 15 tl ücret alınarak apartmana kadar girip hizmet veriyorlar.
    3 kere arıza kaydı bıraktım ekipler geldi sorun bulamadı dediler. apartman içinde kablom takılı değil hangi hat benim olduğunu bilemediğim için takamıyorum nasıl sorun yok diyorum apartmana kadar hizmet veremiyoruz elit ekip yolluyayım dediler en son kabul etmek zorunda kaldım 1 hafta internetsiz geçirdikten sonra geldiler sadece ve sadece çıkan kabloyu(veya çıkarılan) yerine taktılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.