Şimdi Ara

TTNET ROKET (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terbiyesizler bugün beni arıza kaydıma göre aradılar ve alt yapınız yetersiz dediler. Kendilerine 3 aydır roketı kullandıgımı ve bahanelerının anlamsız oldugunu soyledım. Karşımdaki teknık yapıdan anlamayan bır bayan idi. Banada mail geldi tekrar denedim roket gene çalışmadı.
  • şaka mı bu arkadaş :)
  • Dalga geçiyor roket kullanın diye mesaj geldi gönderdim şuan yapamıyoruz dedi la niye gonderiyon o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ttnetten aradılar.
    Roket servisiniz çalışmıyormuş, bu roket servisi dediğiniz nedir diye sordu arayan görevli.
    Ben de abicim sen ttnet çalışanı isen ben sana ne anlatayım şimdi dedim.
    O da bilmemek ayıp değil dedi.
    Kısaca özetledim sorunu, hatla ilgili bir sorun yok, her yerde aynı dert var dedim.

Güler misin Ağlar mısın...
  • ferther kullanıcısına yanıt
    Yuh ya adamların kendi hizmetlerinden haberleri yok bizde hizmet bekliyoruz.

• Düzeltmeyecekler muhtemelen.
  • hayırlı olsun roket hizmeti kalktı galiba online işlemlerden kaldırmışlar.
  • Arkadaşlar banada bir sürü mail, mesaj attılar. Önceden hipernet kullananlar yararlanamıyor diye başvurmuyordum. Şimdi fibernet gözüküyormuşum fakat başvurum alınamıyor. Durup dururken kurtlandırdılar beni. İllaki kullanacam hakkım olan hizmeti. Lakin genel bir problem olmasına rağmen sistemde yapılan bir güncelleme nedeniyle kullanamıyormuşuz. İlerleyen günlerde tekrar arayın defiler. Bekliyoruz bakalım.

• Roket sanırım kalktı geçmiş olsun herkese.
  • Menüden kaldırmışlar ama direkt link çalışıyor.

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/isemri/Profil.do?method=turboInternetDurum

Tabii hizmetin kendisi çalışmadığı için bir anlamı yok.
  • Rezillik.

• 100 e cikamaz heralde ya. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scaevola

Menüden kaldırmışlar ama direkt link çalışıyor.

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/isemri/Profil.do?method=turboInternetDurum

Tabii hizmetin kendisi çalışmadığı için bir anlamı yok.

Bu linkten girip onaya tıkladığımda internet kesilip geri geliyor ancak hızda değişiklik yok. Fibernete bu ay geçtim ilk defa roket kullanacaktım nasip olmadı.

• orhan kullanıcısına yanıt
    Şansına geçen ay ve bu ay kullanabilen yok hizmeti bundan sonrada paralı olacak gibi bie his var içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Şansına geçen ay ve bu ay kullanabilen yok hizmeti bundan sonrada paralı olacak gibi bie his var içimde.

Roket başına 5tl yapsalar ayda 5roket hakkı verseler iyi olur. Ben 2 seferde iyi sömürürüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu akk oldumu 75.01 olunca hız düşer roket e gelince çalışmıyor pehh.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://smep.ttnet.com.tr/EML/2fb4b3dd-26d8-41c3-9401-76edcc1b68ff/HtmlView.aspx

Bana bir gün önce felan roketle ilgili üstdeki gibi bi tanıtım maili geldi.Aynı zamandada cep'ede gelmişti yapıldı zannetmiştim,bende.
  • Şu AKK saçmalığı en azından fiberde kalksa keşke. Sözüm ona ülkenin en iyi internet altyapısı, ama hala limitler kotalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 19 Aralık 2013; 12:53:29 >
  • TTNET'in alt yapılarında Türkiye genelinde bir sorun olduğundan dolayı TTNET Roket belirsiz bir tarihe kadar hizmet verememekteymiş.....
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.