Şimdi Ara

TTNET Resmen Kul Hakkı yiyor Beni Kazıklıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, ben şu anda TTNet'den madur olmuş bir kişiyim.

Eski oturduğum yerde daha önce superonline kullanıyordum

6 aylığına şehir dışına çıktığım için TTnet internet'e geçiş yapmak istedim superonline'yi kapattırdım ve bütün borcumu ödedim yeni taşındığım eve TTNet bağlatmak istedim her neyse

Superonline neti kapattığım halde arkamdan kullanmadığım internet faturaları yollamış ve benim haberim yok neyse 40 küsür daha oraya ödedim, yok devletin vergisiymiş yok bilmem neymiş

simdi 3 aydir TTNet kullanıyorum ilk önce neti açtırırken NET6 32,00 TL bu paketi seçmiştim,

daha faturam gelmeden dedimki sınırsıza geçeyim NETLİMİTSİZ Limitsiz 54.9 TL bu pakete online olarak geçtim ve bana ilk ay 63,00 TL gibi bi rakam geldi neyse onada sesimi çıkarmadım gittim onuda ödedim,

ŞİMDİ TTNET UTANMADAN BANA 2 AYDIR AYLIK 79,80 TL İNTERNET FATURASI GÖNDERİYOR

ALLAH AŞKINA birisi bana söylesin ben Superonline kullanırken ayda sınırsız 49 tl ödeyen biriydim TTnete geçim dedim ayda 55 TL yede razıydım sınırsız internet için Bu aylık 79,80 TL fatura neyin nesi ???

Ödiyecek miyim bu faturayı tabiki hayır çünkü acayip uyuz oldum bu olaya
    2 aydır ödemediğim halde netimide kapatmıyolar bende kullanabildiğim kadar kullanıp daha sonra sen sağ ben selamet

benim borcum 54,90 TL olmalıydı 79,80 TL değil

BU TÜRKİYEDE HERŞEY Mİ YALAN DOLAN olur limitsiz aylık 54,90 diyen bir Koca Firma müşterisine 79,80 TL fatura gönderiyor her ay kafalarına göre ???

Şimdi ben bu faturaları ödemiyeceğim,(istedikleri kadar faiz koysunlar)

Günah bendemi yoksa bu Devlette mi?

Bu ülkede dürüst namuslu vatandaş olmak suç sen misin fatura ödemeye çalışan buyur sana Kazık Kazık fatura dediler resmen

• Ben bugün kurtuldum. Hem internet hem sabit hattı kapattım.

Size de gecmis olsun.
  • ama inat ettim hapse girip sicilim bozulsada ödemiyeceğim, fazlasını sadece hakkı olanı öderim,

Evet Türkiye Mümkünlü Köyünde herşey mümkün Nasıl olsa bu Millet eşek geçiririz her türlü diyorlar
    Akşam 7'den sabah 7'ye konusmak bedava nasıl olsa baska yerden geçiriyoruz biz size

Bu ülkede nedense kendimi hep kazıklanmış birisi olarak görmeye başladım ve çok ağırıma gidiyo böyle böyle soyulmak,

Konu sadece ttnet değil çoğu yerde extra ücretler ödiyerek madur oluyorum bu işlere kim dur diyecek ??? nereye şikayet edim hırsızı hırsıza şikayet etmekten bıktım usandım artık...
  • Allah yardımcın olsun hepimiz aynı durumdayız esasında,bende telekom ve ttnet yüzünden sinir hastası olduğumdan sabit telefonu ve adsl yi kapattırdım,öyle bir ülkede yaşıyoruz ki,hiçbir kanun ve hüküm geçmiyor bu adamlara,ama devletimiz sağolsun,eğer türksen herşeye iki kat vergi,ceza,vatandaşından çok sermayenin yanında..vatandaşın hakkını aramak ve gözetlemek için kurulmuş btk ise firmalar ile elele vermiş,yazarak bitmez bir ürün satın alıyorsun firma ürünü eksik yolluyo ondan sonrada ben tam yolladım diyebiliyor, bu Ülkenin Sanayi Bakanlığına şikayet ediyorsun sana mahkemeye git açıkca ben bişey yapamam diyor Ülke bitmişte Allah sonumuzu hayır etsin..
  • arkadaşim her namaz kilan adam cennetlik olur kul hakki yemez diye birşey yok. Bu ülkede cok fazla var zaten cemaatle namaz kilip üç kagitcilik yapan..
  • 1.fatura detaylarina bak ve yaz. forum kullanıcıları müneccim degil, faturanin neden fazla geldigi hakkinda nasil yorum yapalim simdi?

2. ödememek çözüm degil, gecikme faiziyle alirlar merak etme.

3. burasi telekom forumu. ttnet forumu yukarida.

faturaya itiraz icin ttnet kol sentırı ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Ben bugün kurtuldum. Hem internet hem sabit hattı kapattım.

Size de gecmis olsun.

İyi etmişsin hocam. Ne gibi teklifler sundular kapatma diye?
  • bence faturayı ödememek gibi bir yanlışa düşme, çünkü başına bela olurlar 10 katını almaya kalkarlar. bana da aynısını yaptılar mecburen ödedik. call center'daki adama 2 saat olayı anlatmayı saymıyorum, orası da ayrı geçiriyor zaten!
  • 6 aylık kampanya dolmadan sınırsız yapmaya kalkınca bu tür sıkıntılar oluyor ama ttnet bayileri bu konuda uyarıyor
  • Kist ücreti gelmiştir ilk faturada. ikincide çift fatura olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTADOW

Günah bendemi yoksa bu Devlette mi?

ttnet devlet midir arkadaş... karıştıryorsun galiba..

ttnet ile sorunun varsa mutlaka çalışan memurları vardır ara derdini anlat
    makul bir fiyatla işin tatlıya bağlansın daha mantıklı...
  • ilk faturana tarife degiştirdiginden dolayı kist ücreti yansımış olabilir.veya ilk hat açıldıgında aldıkları para olabilir.

ikinci faturan ise 45 günlük bir dönemin faturası olabilir.iyi incele faturayı.

günahım kadar sevmem ttneti ancak bu ücretleri alıyor maalesef
  • ustam aslında ttnette çok suç aramamak lazım bir anlaşma yaparken herşeyi detayıyla ögernip öyle yapmalısınız tabiki onlarında siz sormasanızda söylemesi de lazım müşteri memnuniyeti için ama sonuçta müşterisin kağıt üzerinde haklı çıkarlar onlar
  • Şimdi durumlar değişti. Vatandaşlık numaran biliniyorsa er geç o parayı bütün faizleri ile alırlar..Bir bankaya havalen gelir el koyarlar..Bir araba alırsın haciz koyarlar..v.s. Araştır aslını öğren ve gerekeni yap...Kesin haklıysan tüketici hakem heyetine başvur..Çözüm çıkmazsa doğru mahkemeye....saygılarımla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.