Şimdi Ara

TTNET OCAK 2014 ZAMLI ADSL FIYATLARI VE KAMPANYALAR HİPER FİBER ADSL TİVİBU ENGELLİ TARİFELERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
12.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exileteam

niye illa petrole bağlatıyon doğal gaz ve petrole zam yok suan ama ocak ayından sonra bazı vergilerde artı yapılcakmıs

seçim arifesinde vergi artışı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaahmet61 -- 11 Kasım 2013; 18:14:03 >
  • aaahmet61 A kullanıcısına yanıt
    çaktırmadan yaparlar bu devlet
  • şaka gibi ya :S alalhım ne günler görecez ya....tez vakitte şu terbiyesizleri defet başımızdan yarabbim.Şu alınan fiyata bak verilen hizmete bak yazık valla yazık...üzülüyorum ya :( bu millet kolay mı kazanıyo bu parayı...resmen dalga geçiyorlar

ah ah uydunetin gözü kör olsun o kadar başvuruyoruz da binaya bi gelip kutu bağlamıyorlar

TTNET OCAK 2014 ZAMLI ADSL FIYATLARI VE KAMPANYALAR HİPER FİBER ADSL TİVİBU ENGELLİ TARİFELERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 11 Kasım 2013; 22:10:20 >

• Selam arkadaşlar. Direkt konuya geçmek istiyorum.

Ben İzmir/Ödemiş'te Okuyorum. Bu ilk senem. Orda bir ev tuttuk merkezden. İnternetimiz yok. İnternet bağlatmak istiyoruz. Ev telefonu yok, yani yalınnet olursa iyi olur. Modemimizde yok wireless modem hediyeli olursa sevinirim. Biraz araştırdım bu kampanyayı buldumhttp://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

Yalın NETLİMİTSİZ 49.99TL 12AY ve MODEM Hediye sanırım doğrumudur? Bana en uygun tarife bumudur? Ayrıca Altta yazan Tivibu ve PROG. Üni. Paketlerinden 1tanesini almak zorundamıyız? Bize sadece internet lazım.

• adsllerin hepsine 5tl zam .oranlı olması gerekmez miydi

48ay taahütte iyiymiş

sözleşmesi olana nasıl zam yaparlar ?
    hakları var mı?
  • böyle burdan sesimizi çıkarırsak daha çok zam yapar ne edek örgütlenmek lazım
  • kota mı iniyor şaka gibi
  • allah belanızı versin.

tek cümle
  • Allahın cezaları. Pislik herifler
  • Şerefsizler ya...
  • 30 liralık Net4 ile diğer paketlerin aynı miktarda 5 liralık zamma tabi olması kabul edilebilir değil. Net4 için 5 liralık zam yüzde 16 demek. Üstelik muhtemelen kota aşım ücretide arttı. Zamlar aşırı fahiş. Çüş!

Hayaldi gerçek oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar kotayı düşürüp, fiyatı artırıyor.Biz böyle sessiz kaldıkça elemanlar bindiriyor.Müstehak yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadar-41

Adamlar kotayı düşürüp, fiyatı artırıyor.Biz böyle sessiz kaldıkça elemanlar bindiriyor.Müstehak yani.

Mevcut siyasi iktidarın elindeki imkanları kullanmayıp bu keyfi ve ADALETSİZ zammı kendi yetkili kurumlarınca tasdik etmesi bazılarının beynini bir miktar uyuşturucudan arındırır diye ümit ediyorum.

Geçen sene Digitürk 3 liralık paketede 4 lira, 50 liralık LigTV paketinede sabit 4 lira zam yapmıştı. Yani orana dayalı değil, miktara dayalı. Şimdi TT'de aynı yolu devlet desteği ile benimsemiş. Hüloğğcu vatandaşlarımızın en azından bu ahlâk yoksunluğuna dair dürüst olup tepki koyması şart diye düşünüyorum.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    onlara göre hava hoş hocam.Adamlar zam geldikçe mutlu oluyor 1 torba kömür bir paket makarna ver tamam..Gündem aşırı yoğun olunca çaktırmadan bindirmş TTNET.
  • Paket İçerikleride Değiştirilmiş Zaten Ama Eskiye Nazaran Daha İyi

TTNET PAKET İÇERİK HEDİYELERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER 2014 OCAK

Mcafee Virüs Koruma Kaldırıldı

TTNET Aile Koruma Mevcut 1 Pc İçin

Bit Defender Total Security 1 PC 1 Yııllık 2014 Tarifeye Ek 2 TL

TTNET Wifi 600 Dk olan Wifi Süresi 500 Dk Düşürldü

TTNET İlk Yardım Ücretsiz 1 Yıl Boyunca
  • Bütün paketlere Hem zam yapmışlar hemde kotaları düşürmüşler!Bu kadarda olmaz. Bu ne ya!!! Doğrumu bunlar yoksa şakamı!Böyle pişkinlik olmaz. 100GB lık limitsiz plus üyesiyim kotayı tam 25gb azaltıp 75 indirip üstünede zam yapmışlar öylemi? Yok canım şaka yapıyorlardır...
  • Zamcıklar.
  • quote:

Süper İnternet Kampanyası 48 Ay Sözleşme Yapana Tivibu Hd Sd Yayın + Sınırsız Ev Telefonu + 16Mbps Akksız İlk 5 Ay Bedava Sonraki Aylar İse 89TL

Eğer bu doğruysa 96 ay da sözleşme yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 12 Kasım 2013; 16:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

quote:

Süper İnternet Kampanyası 48 Ay Sözleşme Yapana Tivibu Hd Sd Yayın + Sınırsız Ev Telefonu + 16Mbps Akksız İlk 5 Ay Bedava Sonraki Aylar İse 89TL

Evet gerçekten güzel akk yok hemde en önemlisi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

quote:

6. Aydan itibaren bağlantı sorunları yaşarsan 90 ay paşa paşa o parayı her ay ödemek veya devasa cayma bedelini ödemek durumundasın. Yapma Allah aşkına.

Utanmasalar ömür boyu taahüt kampanyası açacak dolandırıcılar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.