Şimdi Ara

TTNET müşteri hizmetleri numarası sürekli meşgul çalıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
40.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ayrıca tüm sorun yaşayan kullanıclara tavsiyem internetten ilçe veya belde nizdeki telekom müdürlüklerinin telefonlarını aratın gece bile en kötü güvenlik görevlisi açar telefonu size ordan santralın nöbetçi telefonunu verir işinizi santraldan 1. elden çözersiniz (tecrübe ile sabittir çok defalar arkadaşlarımın dsl sorununu ve bakım onarımı bu sayede öğrendim) 444 0 375 aramaktan daha işe yarıyor...
  • gündüz aradım bağlandı ama bi işe yaramadı :D çalışma warmış akşama doğru arayın dedi uraşmadım bida :D
  • aynen. açmıyor adamlar
  • Telekom'ın en çok mesai yapan elemanları ne de olsa.
  • modemimdeki adsl ışığı ppp yanıp sönüyor net gidip geliyor 2 gündür arıyorum hep meşgul. Bu yaptıkları şerefsizliktir
  • Dün akşam aradığımda sürekli meşgul çaldı. En sonunda çaldı ve konuştum.
  • Hala meşgul
  • hala meşgul ve telefon hizmeti veren bir şirketin telinin meşgul çalması ne kadar ilginçtir
  • Niye ben her aradığımda sorun yok
  • Ben de az önce aradım meşgul çalıyor şaka gibi.
  • 52 lira gelmesi gereken netlimitsiz faturası 60 küsür lira geliyor. Arıyorum bağlanamıyorum. Tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim adileri.
  • bendede net limitsiz 8 mbs tarifesi var 0.50 ile bağlanıyor 1 bile yok internet var fakat çok yavaş arıyorum ulaşamıyorum nerede ise bir ay oluyor artık bu durum sinirimi bozmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musdi42 -- 1 Aralık 2011; 23:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

Hadi 1 kez yada 2 kez çalarda öyle sürekli meşgül çalmaz zaten otomatik sesli yanıt sistemi cevap veriyor şunu deneyin :

0212 444 0 375
    0216 444 0 375
    0312 444 0 375

yani alan kodu 444 0 375 yine meşgul çalarsa sizde bir problem var demektir ben teknik serviste çalışıyorum öyle modem kurulumlarında parola kullanıcı adı gibi sorularım oluyor en fazla 2.30 dk içinde müşteri hizmetlerine bağlanıyorum.

alan kodu çevriliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GS_1905_

quote:

Hadi 1 kez yada 2 kez çalarda öyle sürekli meşgül çalmaz zaten otomatik sesli yanıt sistemi cevap veriyor şunu deneyin :

0212 444 0 375
    0216 444 0 375
    0312 444 0 375

yani alan kodu 444 0 375 yine meşgul çalarsa sizde bir problem var demektir ben teknik serviste çalışıyorum öyle modem kurulumlarında parola kullanıcı adı gibi sorularım oluyor en fazla 2.30 dk içinde müşteri hizmetlerine bağlanıyorum.

eskidendi, artık çevrilmiyor ve ben hala sorun yaşamıyorum istediğim anda bağlanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 1 Aralık 2011; 20:53:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GS_1905_

quote:

0212 444 0 375
    0216 444 0 375
    0312 444 0 375

eskidendi, artık çevrilmiyor.

Bende öyle biliyorum da o yüzden şaşırdım .Teşekkürler.

• twitter.com/ttnetdestek e yazın sizi arıyorlar o zaman
  • Arkadaşlar Ttnet Hattı Yoğunken beklememeniz için; 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayabilirsiniz...

Teknoloji Destek Hattı ;- Bilgisayar ve çevre birimleri, - Mobil cihazlar, - Cep telefonları ve aksesuarları, - İnternet teknolojileri,
    - Sosyal medya ve sosyal paylaşım servisleri, - İntenette güvenlik gibi teknoloji konularında .......... danışmanlık ve uzaktan bağlantı ile teknik destek hizmetleri vermekteyiz.......
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.