Şimdi Ara

TTNET'le çalışıyorum soruları alıyım. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
4
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam calsıyo sonucta memnun degılsenız alternatıflerı var gecın derım ben 5 sene cektım bunları ondan sonra koblo tv geldı atladım o gun bu gundur sorunum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Şu an bana bi kampaya linki atar mısın en iyi olduğunu düşündüğün hızlı ve kopmasız lütfen.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Tam-Zamaninda-Kampanyasi.aspx Net limitsiz en çok kullanılan şuan konuyu açtığımdan beri yazdığım paketi beğenmezsen 2 yıl içinde başka kampanyaya geçebilirsin. Fiber için altyapın varsa aynı fiyata 16Mbpsde alabilirsin.

Altyapı varmı nası öğreniyoz

• bu kadar küfür yemeyi nasıl hazmediyorsunuz?
    verdiğiniz sözleri neden tutmuyorsunuz?
    müşterileri neden kandırıyorsunuz?
    esnaf yalanı gibi yalanlar atıp 3 kağıt yapın emrini size kim veriyor?
    Türkiyede devlet devlet olsaydı okoltuklarda oturabileceğinizi bu ülkede telekom hizmeti verebileceğinizi düşünebilrmiydiniz?

sorularım bunlar ,teşekkürler.
  • Başka bir servis sağlacıdan örnek superonline dan tekrar ttnet e nasıul geçebilirim.
  • Son 4-5 günde yurtdışı ping leri ne dolayısıyla coştu söyler misin ? Sansür saçmalığı çalışmasından mı ?
  • Şirkette ttnet mi bağlı yoksa sadece bize mi bağlı bu boru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @garcibaba İnsanları kandırdığımı nerden biliyorsun benim işim D-smartlıları TTnete geçirmek TTnet interneti D-smart internetinden daha iyi TTnetde bir sorun olursa zaten D-smartda etkileniyor ama aynısı D-smartda olunca TTnet etkilenmiyor altyapı TTnetin altyapısı çoğu yerde belki sen bile TTnet altyapısı kullanıyorsun hem düşünemiyorlarmı geçerken istekleri olanlar geçiyor zaten.

@ukayl06 TTnet şubesine giderek yapabilirsin bildiğim kadarıyla 34tl civarı para alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyourakuShunsui -- 9 Şubat 2014; 19:54:56 >
  • Haritadan baktığımda hattımı hiper destekliyor ama arayıp geçmek istediğimde geçiş olmuyor diyorlar hat değerlerim 20 göstermesine rağmen 8 den yukarı hız verilmiyor d SMART kullanıyordum yeni geçtim

• Beeeep bepppp beeep eee yine beeeep!!!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerini evden aramak ücretsiz mi?

• Kendinizi isvicre peyniri gibi hissediyormusunuz açaba ? @KyourakuShunsui
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1st World Problems

Müşteri hizmetlerini evden aramak ücretsiz mi?

Malesef ücretli bide yarım saat oyalıyorlar demin Superonlineyi aradım adam bilgi vermemk için biyerlerini yırttı 1.30 tl gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Son 4-5 günde yurtdışı ping leri ne dolayısıyla coştu söyler misin ? Sansür saçmalığı çalışmasından mı ?

şuna cevap versene bi,bu sabah başladı bıktım valla oyun oynayamıyoruz pazar günü sayenizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

TTNET müşteri hizmetlerinde çalışıyorum soruları alıyım.

Dostum benim memlekette ttnet sinirsiz aboneligim var.su an ise astegmen olarak askerlik yapiyorum.bulundugum alayda ttnet wifi aği var.bana bi arkadas bahsetmisti 600dk faydalanabilirsin diye.Fakat babam bunu ttnete sordugunda siz bundan faydalanamazsiniz bu yeni aboneler icin mi ne demisler.bu konuda beni bilgilendrirseniz sevinirm.isin asli nedir¿

• quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

quote:

Son 4-5 günde yurtdışı ping leri ne dolayısıyla coştu söyler misin ? Sansür saçmalığı çalışmasından mı ?

şuna cevap versene bi,bu sabah başladı bıktım valla oyun oynayamıyoruz pazar günü sayenizde

Arkadaş anladığım kadarıyla işine gelenleri cevaplıyor sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 9 Şubat 2014; 20:05:10 >
  • Ben 10 yıldır kablonet TÜRKSAT kullanıyorum.Şu anda kampanyada 12 ay taahhütle ayda 46 TL ye geliyor modem parası içinde kurulum ücretsiz .Alternatif isteyen Türksat'a geçebilir tavsiye ederim.
  • Haram yollarla kazanılan parayla maaşınız ödeniyor. Tüm gün milyonlarca insan ana avrat sovuyor akşam eve gidip ana baba veya çoluk çocuğunuzun yüzüne nasıl bakıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orada internet 1gigabits mi değil kaç megabits
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

quote:

Arkadaş anladığım kadarıyla işine gelenleri cevaplıyor sadece.

Dostum geçişlerle ilgileniyorum diyorum ping olayını nerden biliyim adam sabah başladı diyor pazar bugün hem pazar izin günü işte ne olduğunu nerden biliyim.

@Michael Carleone Yeni aboneler içinde öyle bişey yok hocam türk telekomla ilgili olması lazım bize bilgi vermiyorlar o konu hakkında.

@interior designer Hemen istifa ediyorum bekle , seni zorlamı tutuyorlar orda ? istemiyorsan geçmeseydin internetini sevmiyorsan başka biyere geçseydin ben vermiyorum evinize interneti daha iyi olduğunu düşündüğün yere geç ben evde superonline kullanıyorum babam diyordu ttnete geçelim ben istemedim halada geçmem. Bölgende hangisi iyiyse onu kullan.

• Hiçbir şeyden anlamayan elemanlar da koyuyorlar mı müşteri hizmetlerine? Adama diyorum ki kaç aydır önce 8 mb internet kullanıyordum şimdi 1 mb bile değil, hattınız kaldırmıyor diyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.